Opinie o Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem w Krasne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem w Krasne

Kasia losos Nowy wpis

Mam pytanie a ile dzieci ma ta pani dyrektor chodzi mi o dzieci własne ?

Były wychowanek Nowy wpis

Jak możecie oczerniać tak wspaniałą kobietę? Gdybym mógł to dałbym jej jeszcze nagrodę NOBLA. Jeśli wychowanek nie chce współpracować, uczyć się lub ewidentnie idzie w ślady rodziców to wiadomo , że nic na siłę. Wiadomo dzieciaki nic niczemu nie są winne, lecz rodzice ktorzy mieszają im w głowach i buntują. Ja dzięki domowi dziecka , dostalem podwojna dawkę życia. Zwiedziłem kawałek świata, ukończylem szkoly. Mam dwa zawody. Mieszkam w Warszawie i świetnie sobie radzę. Kadra wykwalifikowana. Liczy się dziecko. Z mojej strony . Jedno wielkie DZIĘKUJĘ ❤️

Były wychowanek Nowy wpis

Tragedia-pieniadz rządzi światem tyle powiem. Nie dziecko tam się liczy tylko pieniądz ,pieniądz, duży pieniądz od darczyńcy. Temu ludzie jak chcecie pomóc to spotkanie się z tymi dziećmi i dajcie coś do ręki jakaś lalkę czy misia itp ale nie pieniądze czy inne dobra materialne,bo tego dzieciaki niestety nigdy nie otrzymują.

Maria Nowy wpis

Jakie wykształcenie jest wymagane jako opiekun? Pedagogiczne?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Danuta

Powiedzcie czy dom potrzebuje aktualnie pracownika głównie jako pomoc?

Dyrektorka "ŚMIETNIKA"

Jesteśmy jak śmietnik – mówi z goryczą Anna Zieniewicz, dyrektorka innego podlaskiego domu dziecka – w Krasnem. Domu, w którym przebywa dziś 68 dzieci – a mogłoby być zdaniem Zieniewicz najwyżej 10 – w tak ciężkiej sytuacji, w jakiej na przykład była Iwonka. Do Krasnego trafiła kilka lat temu, gdy miała 10 lat. Jej matka z konkubentem mieli wysokie wymagania wobec dzieci, na przykład wysyłali braci dziewczynki na słupy wysokiego napięcia, by kradli druty. Jeden z chłopców, zamiast przynieść do domu druty, trafił do szpitala z nadpaloną głową. Iwonka była molestowana przez ojczyma. Gdy konkubent wylądował w więzieniu, matka zapałała nienawiścią do córki: „To przez tę sukę nie mam męża! – krzyczała. – Gdyby zamknęła mordę, to ja bym teraz miała wszystko”. Dom w Krasnem wystąpił ostatecznie o odebranie matce praw rodzicielskich. Po pewnym czasie kobieta znalazła sobie nowego konkubenta. „Przyjechałam powiedzieć tej (usunięte przez administratora) małej, że mi się powiodło” – oznajmiła podczas jednej z ostatnich wizyt w sierocińcu. Niedługo po tym dziewczynka została adoptowana przez rodzinę we Włoszech, a nowy konkubent odrąbał polskiej matce głowę. – To przykład, że domy dziecka albo w ogóle nie powinny istnieć, albo być tylko dla dzieci, których naprawdę nikt nie kocha – wyjaśnia dyrektorka z Krasnego. –

Anna Zieniek

Proszę wpisać na YT (usunięte przez administratora) "Czy dom dziecka w Krasnem koło Białegostoku eksportuje dzieci za granicę, pali ubrania z darowizn?" Bardzo proszę o zapoznanie się z materiałem dotyczącym Domu Dziecka w Krasnem koło Zabłudowa. "Miłego" oglądania.

Child

Pani dyrektor to "wspaniała" "kobieta"! Czy ona kocha bardziej pieniądze czy "swoje" dzieci. Bardzo proszę o opinie. Dziękuję

Chytra
@Child

pani Anna Ziniewic skorumpowala cale starostwo. Turczewsca robi konkursy na stanowisko Dyrektora Domu Dziecka DLA JAJ, tylko po to aby nie złamać przepisów. Zgadnijcie kto jest dyrektorką w Krasnem od 50 LAT? Ziniewic? Skąd wiecie? TAK będzie jeszcze wiele, wiele lat. Tyle, ile zechce ta starsza, bardzo wredna i pazerna na dobra materialne-czytaj piniąndze - pani Ziniewicz. KASA od dobroczyncow idzie na lapowki dla urzednikow i dla kontroli. To wszystko dziala jak w MISIU BAREI. Cyrk na kolkach. Ludzie daja pieniadze a p.o dyrektorka nie ma zadnej ewidencji i nie rozlicza sie z przyjetej gotowki. Zastanówcie się na "chłopski" rozum, kto mówił prawdę że w Krasnem jest złodziejstwo i (usunięte przez administratora) a) Dzieciak skrzywdzony przez ludzi i los, który nic na tym zgłoszeniu, nie skorzystał- a wręcz przeciwnie - stracił, bo wszyscy na czele z panią dyrektor sromotnie sie na nim zemścili; b) Czy dyrektorka, która nie licząc tego co weźmie pod stołem- zarabia 10.000 w miesiąc i wszystko ma za free. Kuchareczki nie dadzą jeść dzieciakom oraz ich opiekunom czy rodzicom po przejściach jak je odwiedzą ALE!!! UWAGA!!! Wszystkie imprezy typu: imieniny, urodziny, Dzień Kobiet, Mężczyzn, Wielkanoc, Boże Narodzenie itp, itd. (pani dyrektor oraz Członków JEJ rodziny) są obsługiwane z piniędzy dzieciaków. Chcecie powiedzieć, że STARSZA PANI rodem z głębokiej KOMUNY – niezbyt inteligentna, ale bardzo chytra - jest niezastąpiona?

Lol
@Chytra

To wszystko prawda. Pani dyrektor uważa wszystkich za durni, a jak dziecku dzieje się krzywda to mówi że dziecko jest głupie i upośledzenie. Nawet ostatnie wydarzenia związane z księdzem i pornografią chce wyciszyć i zamieść pod dywan.

Joanna
@Lol

Skąd masz takie informacje? Jaka jest w Domu Dziecka w Krasnem liczba miejsc dla wychowawców?

Zostaw merytoryczną opinię o Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem - Krasne

• Jak się pracuje w Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem?

Zobacz opinie na temat firmy Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rodzinny Dom Dziecka w Krasnem