Opinie o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pośrednictwo Pracy "SternJob". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

Dariusz

pracuje jako mechanik z polecenia agencji sternjob. Dobre zarobki, w pokoju jestem sam, praca od poniedzialku do piatku ,polecam Dariusz

bandi
@Dariusz

witam.mam mozliwosc wyjazdu jako lakiernik w WEINGARTEN. pytanie jakie warunki na warsztatach?mieszkaniach ? ect. pozdrawiam Bogus

Janusz
@bandi

Pracuje z ich polecenia jako spawacz w Göttingen , wszystko jest w porządku .

Niko
@Janusz

Opłaca się pracować poza domem? Jakie są aktualne stawki dla spawaczy i jaką metodą trzeba umieć spawać?

Joasia

Nie polecam, to jest firma, która odsyła do innych firm za granicą i nie mają ŻADNEJ wiedzy o pracy ! 2 zdania o obowiązkach i koniec. Potem czeka się ponad tydzień, żeby ktoś z innej firmy znowu zadzwonił i od początku. Jak dzwonisz do Sternjob to olewają albo są chamscy.

@Joasia

Pani Joanno proszę napisać na jaki numer Pani dzwoniła i z kim rozmawiała kto był w stosunku do Pani chamski ???

Khrystyna

KOmentarze pisane przez pracowników agencji. Firma niekompetentna, brak kontaktu, wprowadzanie w błąd. Lepiej skorzystać z innej agencji a potem na własną rękę. Dzwoniłam, mieli się odezwać i cisza. Potem cudem dodzwoniłam się i dowiedziałam się że kogo innego wzieli. Odsyłają do innych agencji i pieniążki zabierają

@Khrystyna

Pani Krystyno niestety ale nie jest Pani jedyną osobą która szuka pracy . Są podane 3 numery telefonów na które można dzwonić 535139034 / 729139711 / 535139711 . Jeżeli już udało się Pani dodzwonić i na Pani stanowisko ktoś pojechał to bardzo nam przykro. Co do pisania komentarzy to bardzo byśmy chcieli pisać sami sobie komentarze ale umowa z portalem nam na to nie pozwala. Proszę powiedzieć jakie pieniążki Pani albo komukolwiek zabraliśmy ??? Jest to bezczelne KŁAMSTWO i w takim przypadku odsyłamy do konkurencji i nie chcemy mieć z Panią nic do czynienia . Pozdrawiam

Waldemar

Pracuję z polecenia firmy sternjob w innej agencji pracy niemieckiej i wszystko jest w porządku. Wyjechałem już z ich polecenia 2 lata temu ale musiałem wrócić dlatego ostatnio odezwałem się do nich z prośbą o załatwienie pracy i tak jak za pierwszym razem tak i teraz jest wszystko w porządku .

Agatka
@Waldemar

I długo czekałeś, aż załatwią Ci pracę? W razie problemów można śmiało dzwonić do koordynatorów, zawsze pomogą? A jak warunki mieszkalne?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pośrednictwo Pracy "SternJob". Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

polecam. Zadzwoniłem ,wyslalem cv i pracuje z ich polecenia. Polski koordynator, jak cos chce sie dowiedziec to jest pod telefonem albo na miejscu. Wyplaty na czas i wedlug umowy, duzo nadgodzin, bo po to wyjechalem do niemiec.

Larysa
@pracownik

Co do umowy, ona jest po polsku, czy w ichniejszym języku? I czy ten koordynator w PL to jest jedna konkretna osoba odpowiedzialna za danego pracownika, czy to generalnie posada gdzie ludzie się zmieniają?

Adolf

Ta pani Natalia to coś chyba z agencji albo dostała pieniążki za to co napisała. Agencja nie kompetentna jest ,nie odpisuje na wiadomości ,nie odbiera telefonów ,tak nie można robić ,najlepiej samemu się uczyć języków i nie liczyć na agencje pracy bo tylko biorą za kogoś pieniądze a resztę mają gdzieś i tyle.....

Była pracownica

Niewiele wiedzą, nie znają oferty, podukają coś tam z maila i tyle. potem człowiek jedzie i śpi z 3 osobami w pokoju, jednak angielski jest potrzebny, żeby cokolwiek zrozumiec. a jak się dzwoni żeby wyjaśnić to nie odbierają. ogolnie nie polecam, typowa agencja

@Była pracownica

A mówili, że język obcy nie jest potrzebny? Bo widzę, że w nowych ofertach pracy mają np wymagany język niemiecki komunikatywny. Co do odbierania telefonu to nie ma się żadnego koordynatora przydzielonego? Kogoś kto pomaga ogarnąć problemy w razie co?

Firma Pośrednictwo Pracy "SternJob" poszukuje kandydatów na stanowisko Hydraulik. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

xlife

Dzień dobry. Czy oferty pracy w Niemczech również dotyczą osob spoza Unii, zwłaszcza czy obywatele Ukrainy mogą ubiegać się o prace w Państwa firmie?

Witold

Rozumiem, że pytałeś jako pracownik, bądź kandydat do pracy? A skoro padły słowa o wypłaci, to czy możesz również podać kwotę, określić, jaka stawka? Z tego, co dawali w czerwcu ogłoszenie dla elektryka / hydraulika / ślusarza / spawacza / operatora CNC, to pisali o 2400 - 3300 € / miesiąc, a do tego UoP. Czy to się zgadza, z tym, na jakich warunkach Ty pracujesz?

Karol
@Witold

Witam kwoty są zależne od znajomości języka i zawodu w jakim się pracuje. Pozdrawiam !

Jaki socjal jest dla elektryka, bo nie wymienili w ogłoszeniu? Tata szuka pracy od nowa w zawodzie i chciałabym przekazać wszystkie informacje konkretnie. Ktoś już pracował i powie więcej?

Pracownik Sternjob

Dzień dobry, Pani Barbaro, tak jak rozmawiałyśmy, koordynator był zarówno z Panią jak i z z Pani koleżanką w kontakcie :) Tak jak mówiłam przez telefon, proszę szukać również innych ofert pracy. Niestety my jako firma rekrutacyjna nie jesteśmy osobami decyzyjnymi kogo agencja zatrudni :) My jako Sternjob NIE zatrudniamy. Na drugi raz proszę o telefon do mnie aby sytuację wyjaśnić. Pozdrawiamy, firma Sternjob

Irena

Obecnie agencja poszukuje pracownika na stanowisko hydraulika. Może ktoś już pracował na tym stanowisku poprzez tą agencje? Jakie zarobki, takie realne na start dla świeżaków? Można liczyć na pomoc agencji w razie jakiś problemów? Zdania odnośnie tego tematu są tu trochę podzielone, może ktoś jednak ma pozytywne zdanie?

Roman
@Irena

Pracuje jako hydraulik w Frankfurt am Main mój Niemiecki jest na poziomie komunikatywnym zarabiam miesięcznie 2400€.

Likan

Nie polecam współpracy, słaby kontakt i olewanie, gdy jest problem.

Sternjob
@Likan

Proszę przedstawić jaki był problem, a najlepiej zadzwonić do nas i sytuację wyjaśnić. Każdego kandydata traktujemy z szacunkiem i indywidualnie starając się proces rekrutacji przeprowadzić na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu :) Sternjob

Krystyna
@Likan

Możesz dać znać jaki był problem? Mąż znalazł ofertę pracy dla elektryka do Frankfurtu i się zastanawia nad aplikacją. To zakwaterowanie które wymienione jest w umowie to jest bezpłatne? Czy coś się za to płaci?

Likan
@Krystyna

płaci się, nie ma się wpływu na to z kim będzie się w pokoju, obiecują jednoosbowe , potem są 3-osobowe . Sternjob niewiele wie, zatrudnienie jest u innej firmy , z nas ściągają tylko kasę i nie odbieraja polączeń ;)

Kandydatka

nikt nie odbiera, napisałam maila wysłałam cv i nic. udało mi się dodzwonić i powiedziałam, że nikt nie odbiera dowiedzialam się, że jest dużo telefonów, niee mają czasu. tak nie będzie pracowników. olewają

Sternjob
@Kandydatka

Dzień dobry, nie mamy czasu na co? Nasza firma obsługuje wielu kandydatów co za tym idzie mamy wiele telefonów wychodzących i przychodzących. Prosimy o ponowny kontakt pod numer +48535139034, +48535139711 lub +48729139711. Pozdrawiamy :)

Czesław
@Sternjob

No wiadomo, może trzeba po prostu spróbować o innej porze. Widzę, że szukacie Państwo wielu specjalistów do pracy w Szwajcarii, koniecznie z dobrą znajomością niemieckiego i doświadczeniem. Podajecie stawkę godzinową i kwoty opłat za lokum, a umowa jest szwajcarska na czas nieokreślony. Czy znajomość języka, jest weryfikowana, podobnie, jak doświadczenie? I ile czasu zajmuje cały proces rekrutacji oraz ogarnięcie formalności? można tu liczyć na Państwa pomoc, podobnie na miejscu w Szwajcarii, gdyby trzeba było?

Nie można się dodzwonić ..... Wysyłam CV i nic, zero kontaktu .....

Rekruter Sternjob
@Tomek

Dzień dobry, Panie Tomaszu, prosimy o kontakt ponownie na email cv@sternjob.com oraz kontakt telefoniczny +48535139034/+48535139711 Pozdrawiamy, Sternjob

qwerrts

Na jakie zarobki miesięczne po odliczeniu zakwaterowania można liczyć przez agencje sternjob, pracując jako magazynier, lub komisjoner ? Czy płacą diety?

Bogdan
@qwerrts

Interesuje cię praca magazyniera? Widziałem na stronie agencji że teraz szukają i płacą od 2300€ m-c i można brać co tydzień zaliczki. Zakwaterowanie ok 400 euro więc wychodzi nie najgorzej bo to pokój jednoosobowy. Będziesz aplikował?

qwertys
@Bogdan

a skąd wiadomo że pokój jednoosobowy ? Pisze ktoś z biura ?

Natalia

Pracuję z polecenia firmy rekrutacyjnej Sternjob w Niemczech od 4 miesięcy. Firma rzetelna, pomogli mi znaleźć fajną pracę.Kontakt super. Jeśli ktoś zastanawia się i szuka ofert to polecam się z nimi skontaktować :) POZDRAWIAM NATALIA

@Natalia

A do jakiej branży? Ogólnie przydzielili Cię na dokładnie takich warunkach jak chciałaś czy dostosowali pewne rzeczy elastycznie?

@Agnieszka

Na etapie poszukiwania pracy przedstawilam swoje oczekiwania (zarobki, km od granicy) i wedlug tego rekruterka przedstawila mi ofertę. Podpisana umowa nie rozni się od rzeczywistosci. Zakwaterowanie mam fajne, zadbane, wifi i blisko do przystanku do centrum/sklepu. Jestem zadowolona :)

@Agnieszka

Pracuję jako komisjoner w okolicy Hamburga

@Natalia

No tak, wifi ważna sprawa. To spoko, że żadne mankamenty z umowy na razie nie wychodzą, to się ceni. A za zakwaterowanie to oni płacą tak? Mieszkasz sama?

SternJob

W jaki sposób olewamy ludzi ?

Audi
@SternJob

W każdy

Czaja

Jak jest z wypłatami ? Tyle co obiecują to placa? Bo nikt nie napisal mam ofertę na pakowanie części samochodowych ale się zastanawiam i jak na robocie jest nikt nie napisal same pozytywne komentarze

Nowa11

Hej. Pracuje lub pracował ktoś na produkcji przy pakowaniu lasek wanili?

@Nowa11

A słyszałaś może, że warto skoro się interesujesz? Ogólnie dowiedziałaś się może czegoś w tym temacie, bo widzę że tu nikt nie odpisał niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy "SternJob" - Szczecin

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy "SternJob" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pośrednictwo Pracy "SternJob"