Opinie o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pośrednictwo Pracy "SternJob". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

Nowa11

Hej. Pracuje lub pracował ktoś na produkcji przy pakowaniu lasek wanili?

Krzysztof

polecam, Krzysztof K.

Marlena

Wszystko sprawnie załatwione , wraz z partnerem szukaliśmy pracy od zaraz ponieważ w piątek skończył się projekt na którym pracowaliśmy . Pan Karol w kilka godzin po pierwszym telefonie zadzwonił i powiedział , ze możemy przyjechać do pracy . W niedzielę dojechaliśmy na miejsce zakwaterowania w Galinie . Pokoje 2 osobowe w domku schludne . Praca na magazynie spożywczym póki co wszystko ok.

wartes
@Marlena

czesc , moglbys powiedziec w jakim magazynie, gdzie? czy trzeba miec auto

Katarzyna
@Marlena

A dużo udaje się wam zarobic na tym magazynie?

Witam 2100to na 2osoby pani liczy czy od osoby

Julia

2100 na 2 osoby? Za ile? Bo nie chce mi się wierzyć, że miesiąc.

Gohgi
@wartes

Jak wygląda praca po takim czasie?

Agnieszka
@Gohgi

A to masz w ogóle pewność, że się zatrudniła? Bo ja tu coś widzę, że słabo idzie ze zdobyciem jakichkolwiek informacji. Ktoś może ostatnio wyjeżdżał z nimi tak właściwie?

Dariusz

Pracuję od lipca w Niemieckiej firmie w Frankfurt am Main jako hydraulik moje zarobki przy 168 h to 2600€ . Na początku korzystałem z kwatery firmowej ale po 4 miesiącach wynająłem sobie mieszkanie z kolegą ponieważ kwatera była dość droga ok. 400€ m-c . Wypłaty są na czas . Nie jestem zatrudniony przez firmę sternjob ale ta firma mi pomogła znaleźć zatrudnienie z którego jestem zadowolony .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pośrednictwo Pracy "SternJob". Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sławomir

Pracujemy od 5 miesięcy z polecenia firmy sternjob w niemieckiej agencji pracy HP. jest wszystko w porządku . Na początku mieliśmy nie wyjaśnioną kwestię z wypłatą diety ale wszystko zostało pomyślnie załatwione , wypłaty są zawsze do 15 każdego miesiąca na koncie. Pracujemy z kolegą w jednej firmie i mamy pokoje jednoosobowe. Minus jest taki, że te pokoje są drogie i płacimy za nie 500€ na miesiąc. Przy przepracowanych 160 godzin w miesiącu po odtrąceniu pokoju zostaje nam na rękę 2100€ za nadgodziny mamy dodatek w wys. 25%

Powiem tak "stenjob" powinien mieć więcej kultury a nie traktować klientów jak worek ziemniaków jeśli pan chce mieć kientów do pracy to trzeba umieć się przede wszystkim do nich odzywać z kulturą .

SternJob
@Gość

Witam serdecznie z tej strony SternJob , zawsze do naszych kandydatów odnosimy się z szacunkiem i kulturą . Ale są wyjątki od reguły jeżeli kandydat rzuca bluzgi i obelgi w naszą stronę to po prostu się rozłączamy , również nie życzymy sobie braku kultury . Każdy z nas jest człowiekiem i należy rozmawiać ze sobą z kulturą . Pozdrawiamy Team SternJob

nieznana osoba

Napisze o warunkach zatrudnienia w miejscowości Gertshofen w firmie produkującej i szyjącej pokrowce na siedzenia do aut, pierwszy dzień pracy jest spotkanie w pracy tak się to nazywa bo pracodawca nie płaci za ten dzień pracy i w tym dniu Szef tej firmy decyduje decyzję czy danego pracownika przyjąć do pracy czy na drugi dzień wraca ten pracownik do Polski ,niestety ale piszę prawdę.

Marzena

Jaki rodzaj pracy można najczęściej znaleźć za pośrednictwem SternJob? Pytam między innymi o branże, dla których prowadzą najczęściej rekrutacje. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie udzielić odpowiedzi w komentarzu, bardzo na to liczę. Najlepiej gdyby były to osoby, które szukały i znalazły pracę dzięki tej firmie.

A tam można pracować na cały etat ?

Henry

Zastanawiam się jaki może być powód, że na tym forum jeszcze nikt nie zostawił opinii o pracy?

kamil
@Henry

Nikt nic nie wie o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy "SternJob" - Szczecin

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy "SternJob" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pośrednictwo Pracy "SternJob"