Opinie o Inter House TG w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Inter House TG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter House TG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter House TG w Tarnowskie Góry

Misiek

Jakich pytań można się spodziewać na rekrutacji?

Robert
@Misiek

Czy umiesz ciułać innych ludzi, czy umiesz kłamać i czy lubisz pracować za freeko bez umowy

Mariusz

Polecam firmę Inter House TG za szybkość realizacji. Projekt wykonali ekspresowo. W urzędach pozałatwiali wszystko za nas. Jesteśmy mega zadowoleni, polecamy niezdecydowanym.

Jak projekt to tylko z Inter House TG. Zaprojektowali mi nowoczesny dom za rozsądne pieniądze. Konkurencja chciała o kilka stówek więcej. Bez problemowa współpraca z architektami i kierownictwem. Polecam firmę bo warto.

Stanisław

Wykonanie i realizacja projektu odbyły się zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi, kierownik budowy okazał się bardzo odpowiedzialną i rzetelną osobą, nie mam nic do zarzucenia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy niejasności od razu dochodziliśmy do porozumienia. Polecam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inter House TG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Justyna

Dziękuję firmie Inter House TG za szybkie wykonanie zlecenia. Projekt bardzo się nam podoba nie możemy się doczekać realizacji, część projektowa za nami. Polecam

Andrzej N.

Znajomy polecił mi firmę Inter House Tg wybudował z nimi dom zaczynając od formalności mapy do celów projektowych geologa projektu i wielu inny spraw które załatwili za niego. Był bardzo zadowolony. Budowa przebiegła pomyślnie lecz z opóźnieniami jak to w budownictwie. Jednak usługa wykonana bez uwag co jest najważniejsze. Wykonali bez problemu szereg dodatkowych prac. Ceny przystępne. Ja już jestem po etapie projektowym i wszystkich formalnościach z tym związanych. Teraz czekam na wydanie pozwolenia na budowę. Planujemy rozpocząć pracę od wiosny. Jak na teraz firma wywiązała się z umowy bez zastrzeżeń Gorąco Polecam Firmę Inter House Tg szczególnie biuro projektowe bo projekt wykonali na 5 z plusem. Projekt indywidualny jedyny taki wg naszych propozycji i ich sugestii powstało coś wyjątkowego jedyny taki wymarzony dom. Jeszcze raz polecam!

Zbyszek

Zdecydowanie NIE polecam. Firma nie wywiązuje się z własnych deklaracji odnośnie terminów. Obiecają wszystko, nie robią nic.

Eliasz Przewieślik

Nie Polecam. Firma przez rok nie wykonała zleconych prac, a dokładniej zjazdu na działkę. Oczywiście zaliczka została wcześniej pobrana. Od tygodni, a nawet już miesiący brak kontaktu z szefem, oczywiście pieniądze również nie zwrócone.

Achim

Odradzam z całego serca... O to jak zostałem kolejnym (wnioskując po innych opiniach) oszukanym klientem: W lipcu 2020 (tak, ponad rok temu) podpisaliśmy zlecenie na wykonanie zjazdu na działkę w gminie Zbrosławice. Pan oszukujący wszystkich wokół Ireneusz P osobiście przyjechał do nas do domu z kompletem dokumentów oraz po... pieniążki - zaliczkę w kwocie kilku tysięcy. Po upływie kilku miesiący projekt zjazdu był gotowy. Tutaj ciekawostka - firma sama nie robi tych projektów tylko zleca ich wykonanie innym, kasując przy tym conajmniej 2 razy więcej kasy. Wracając do tematu - usłyszeliśmy, że przed zimą nie da już rady ale na wiosne będzie "raz-dwa" gotowe. No to czekaliśmy do wiosny. Na wiosnę, od świąt Wielkanocnych zaczeła się prawdziwa zabawa. Kiedy dzwoniliśmy w poniedzialek, odpowiedź brzmiała "wejdziemy w piątek". Kiedy dzwoniliśmy w piątek 'wejdziemy w przyszłym tygodniu" lub poprostu "wejdziemy za tydzień". I tak mijały tygodnie i miesiące, bo "zła podoga", bo "koparka się zespsuła", bo "koparki nie ma kto odebrać", bo "koparka gotowa ale lawety nie ma". Tak...bycia kreatywnym tej firmie nie można zarzucić. W końcu jak bez kreatywności (usunięte przez administratora) ludzi? Wracając do tematu - cierpliwość (i czas) skończył nam się w sierpniu. Od tego czasu walka o zwrot kasy za nie wykonanie usługi. No i w tym momencie już dodzwonić się nie da. Ludzie z w biurze "bo to z szefem trzeba", "proszę probówać się dodzwonić" - takie mają kompetencje. Albo "przekazałem/am szefowi", "szef obiecał, że do Pana oddzwoni". No i tak w kółko i w kółko, te same slogany i hasła, kontaktu zero, pieniążków dalej nie zwrócono. Z całego serca odradzam, szkoda nerwów, szkoda pieniędzy. Ludziom pracującym w tej firmie współczuje z całego serca, po pierwsze szefa który (usunięte przez administratora) ludzi na lewo i prawo oraz tego, że pracownicy są też do oszukiwania zmuszani (a jeśli nie są i robią to świadomie to współczuje braku sumienia...).

Agata

Nie polecam firma niekompetentna umowa podpisana w 2019 lecz do dnia dzisiejszego prace niezostaly wykonane

Łukasz

Absolutnie nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Szef Ireneusz P. obiecuje gruszki na wierzbie. Po wpłaceniu pieniędzy nie ma towaru i zaczyna się zwodzenie i zapewnianie, że towar dotrze jutro, po jutrze, w piątek, w poniedziałek, za tydzień, aż nagle kontakt się urywa. W biurze nie ma z kim rozmawiać bo odsyłają do szefa, ktory nie odbiera telefonów. Biuro zamykają i udają, że nie ma nikogo w środku. W efekcie nie ma ani pieniędzy ani materiału. Listów poleconychz sądu też nie odbierają. Nie dajcie się zwieźć pozytywnymi opiniami bo sami je sobie piszą. Szef tej firmy jest znany ze swoich przekrętów w większości składów budowalnaych w Tarnowskich Górach. Omijać szerokim łukiem.

Kamil

Wykonaliśmy projekt indywidualny z pomocą pani architekt projekt jest taki jak chcieliśmy. Wszystko wykonane szybko. Decyzja z Starostwa w ręku a od wiosny zaczynamy budowę . Polecam firmę Inter House Tg .

Kamila
@Kamil

Zauważyłam, że w ostatnim czasie całkiem sporo osób wychwala tu firmę Inter House TG. Widzę, że należysz do nich i Ty. Napisałeś, że wykonaliście projekt indywidualny z pomocą pani architekt , który okazał się taki jak chcieliście. A jakie mają tam ceny? Są przystępne czy z racji renomy nieco wyższe?

Kamil
@Kamila

Tak jest za co wychwalać jest to firma na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy chętnie doradzają . Pani architekt załatwiła wszystkie formalności za nas. Daliśmy firmie Inter House Tg pełnomocnictwo i odebraliśmy gotową decyzję. Ceny ok jak za tą pracę to bardzo dobre lepsze od konkurencji. Przed wyborem obdzwoniliśmy mnustwo firm ale ta była ok. Gorąco Polecam wszystko na czas

INTER HOUSE TG
@Kamil

Dziękujemy panie Kamilu za pozytywne słowa Taką mamy pracę staramy się wykonywać ją starannie jeszcze raz dziękujemy i polecamy się na przyszłość Grupa Inter House Tg

Alec
@Kamil

Nie dajcie się nabrać - pobierają zaliczki i nie odbierają telefonów - jeżeli 91 osób daje negatywną opinie to już wystarczy jako rekomendacja - ja ich ścigam z wezwaniem do Sądu - już niedługo skończą się ich oszustwa . Pozytywne opinie muszą co jakiś czas wypisywać pracownicy . OSTRZEGAM !!!!!!!!

@Kamil

Czy mogę prosić o kontakt @ w sprawie firmy inter house tg?

@Ania

Proszę zostawić swojego e maila napisze o wszystkich (usunięte przez administratora)Ireneusza P

@Klient

a.raj80@o2.pl

Agata

Właśnie odebrałam pozwolenie na budowę . Na wiosnę rozpoczynamy budowę. Na razie wszystko pozytywnie gorąco polecam . Projekt mieliśmy wykpnany w trybie ekspresowym .

@Agata

Witam mam pare pytań co do firmy inter house czy mogę skontaktować sie z Panią poprzez email?

@Ania

Proszę o e-mail napisze o nich wssystko

@Klient

a.raj80@o2.pl

Nikodem

Zbieranie zaliczek i pisanie sobie opinii to główne zadanie Tej firmy . Zalegają mi parę tys!!!!

Klient

Usługa po wykonaniu przelewu nie wykonana , brak kontaktu z tymi (usunięte przez administratora).

Rad-lift

(usunięte przez administratora)firma, która nie płaci podwykonawcom za wykonane usługi juz ponad rok. Dziwi mnie ich ignorancja po wpisaniu firmy do KRD i skierowaniu sprawy do sądu. Odradzam i ostrzegam, tym Panem powinien zając sie prokurator!!!

Klient

Zwykli (usunięte przez administratora) , po zaliczce brak kontaktu , żaden architekt tylko kłamca. Nie posiadają osób z wykształceniem tylko zlecają pracę i nie płacą lub płacą jak przyjdzie polecenie zapłaty z sądu. Właściciel tego czegoś był w przeszłości : -dekarzem -blacharze -handlarzem aut -sprzedawca materiałów budowlanych -kierowca Każdy z interesów kończy się długami.

Irek P

Usługa adaptacji projektu nie wykonana , gotówka nie zwrócona pomimo zapewnień właściciela firmy . Ciągle kłamstwa . Pozytywne komentarze pisza pracownicy .

Mateusz

Właściciel Ireneusz P zobowiązal się do zwrócenia gotówki za usługę ktorej nie wykonali . Próbowali adaptować projekt pomimo braku wiedzy i doświadczenia.

Mateusz M

Firma nie wykonała usługi , zobowiązali się zwrócić gotówkę , minęło pół roku i nadal brak ! Pisza że są kontaktowi a jak trzeba wywiązać się że zlecenia unikają telefonu m.set.m@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Inter House TG - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Inter House TG?

Zobacz opinie na temat firmy Inter House TG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter House TG?

Inter House TG