Inter House TG
counter
4 7 48 5 1
Greg

(usunięte przez administratora)Współczuję ludziom którzy budują dom z nimi. Pracownicy też pewnie podobnie traktowani.

Tak67Nie
Bartek
 Rekomendacja

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą interhouse TG. Wszystko w jak najlepszym porządku, dotrzymanie słowa oraz zobowiązani jest dla nich priorytetem!

Tak19Nie92
Roman zaborowski

Przykład współpracy na bardzo wysokim poziomie, nie można się doczepić chyba dosłownie do niczego. Polecam

Tak12Nie83
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Inter House TG?

TakNie

Nowy wpis

Pracodawca

Dziękujemy za polecenie naszych usług oraz zaufanie. Z Poważaniem GRUPA INTER HOUSE TG

TakNie11

Nowy wpis

Dziękujemy za pozytywną opinie. Z Poważaniem GRUPA INTER HOUSE TG

TakNie16
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Inter House TG? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aktualność
Tak4Nie8

Pracodawca

Podstawową zasadą jest że jeśli projekt został sporządzony właściwie to i wykonawstwo przy odpowiednim nadzorze idzie jak "po maśle". Dziękujemy za opinię Panie Andrzeju.

Tak4Nie77

Pracodawca

Pani Ewelino, współpraca z Panią była przyjemnością ;). Potwierdzam iż wymagania były duże, acz kol wiek traktujemy to jako wyzwanie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo radości z budowania. Pozdrawiamy...

Tak6Nie74
Bartek

Tak19Nie92

@Bartek

Dziękujemy za polecenie naszych usług oraz zaufanie . Jesteśmy dla państwa dyspozycji i staramy się spełnić wszystkie oczekiwania by każdy dom był spełnieniem klienta marzeń. Z Poważaniem GRUPA INTER HOUSE TG

Tak6Nie70
Roman zaborowski

Tak12Nie83

@Roman zaborowski

Dziękujemy Panie Romanie za dotychczasową współpracę cieszymy się że mogliśmy spełnić Wasze oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań by nasza współpraca była nadal na najwyższym poziomie. Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Tylko dzięki tak wspaniałym klientom możemy się rozwijać i doskonalić naszą pracę. Dziękuję w imieniu całej Grupy Inter House TG.

Tak5Nie67

Obiecali że wykonają adaptacje , po przelewie brak kontaktu

Tak66Nie
Marcel
 Rekomendacja

Super współpraca, przez cały czas trwania inwestycji świetny kontakt, Specjaliści od rozwiązywania problemów!

Tak5Nie43

Pracodawca

Trudno jest się odnieść do opinii "anonima". Wszystkie połączenia telefoniczne są odbierane w godzinach pracy biura -jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 501 933 181 oraz 721 398 669. Biuro jest czynne w wszystkie dni robocze od godziny 8:00 do 16:00 w Tarnowskich Górach przy ulicy Powstańców Ślaskich 31, oprócz tego dostępny jest adres email: interhousetg@wp.pl. Jeśli zdarza się sytuacja aby dane zlecenie uzupełnić, poprawić - oczywiście jest to wykonywane. Bywają tereny na których są realizowane inwestycje które niestety wymagają dodatkowych uzgodnień na co niestety nie mamy wpływu. Jest to czas który niestety jest tracony w urzędach na odpowiedzi złożonych wniosków czy też uzgodnienia z wieloma organami koordynując je jednocześnie. Pomimo wymogu dodatkowych uzgodnień i wymaganych dodatkowych dokumentów realizujemy go we własnym zakresie nie obciążając inwestora. Jednocześnie odpieram zarzut poprawiania projektu w takim okresie czasu. Zapraszamy do kontaktu...

Tak8Nie63
Klient
@Inter House TG

Projekt nie poprawiony , telefonu nikt nie odbiera stan na 28.01.2020

Tak58Nie
Marcin

Super, bardzo dobry kontakt, współpraca bez zarzutu.

Tak5Nie42
Agata Stefaniak

Nie zawsze było idealnie, ale zawsze doszliśmy do porozumienia :) Uczciwość stawiają na pierwszym miejscu, POLECAM

Tak7Nie38
Henryk Grzelkiewicz

Obsługa na najwyższym poziomie, współpraca z Wami to przyjemność

Tak5Nie40
Piotr Orenczuk

Znakomite warunki współpracy, terminowo i bezproblemowo. Polecam!

Tak5Nie39
Mateusz

Zlecenia podjęto się w lipcu do dziś brak pozwolenia , tylko przekładanie terminu , dostałem również decyzję z starostwa że nie posiadają osoby z wpisem do izby architektów.

Tak73Nie

Czy firma Inter House TG w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak6Nie38
INTER HOUSE TG
@Pytanie

Tak w ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy wiele szkoleń dla pracowników. Wszyscy nowi pracownicy są wysyłani na kursy i szkolenia w renomowanych ośrodkach krajowych. Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy Grupa Inter House Tg

Tak6Nie33
Edyta Pazur

Właściciel bardzo ugodowy, kadra również bardzo profesjonalna.

Tak12Nie45
Andrzej Stanek

Jeśli cenisz sobie uczciwość oraz bezproblemowa współprace, będziesz zadowolony z interhouse TG

Tak12Nie45

Zostaw merytoryczną opinię o Inter House TG - Tarnowskie Góry

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inter House TG