Opinie o Inter House TG w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Inter House TG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter House TG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter House TG w Tarnowskie Góry

baner wywiady
LUKI
Inne
 Pytanie

Czy macie jakikolwiek nr telefonu na ktory można się dodzwonić do kogokolwiek tam ? Będę wdzięczny za info bo od 2 tyg nie odbierają telefonów

Klient
@Maria

Jeśli jakimś cudem odbierze to tak jak mowi p. Agnieszka odbierze, naobiecuje scenariusz zawsze jest ten sam. Na chwilę obecna wszystkim którzy nie doświadczą zaszczytu odbioru telefonu najlepiej jak beda się zglaszac do p. Agnieszki która maila podała.

Justyna Nowy wpis
Inne

Szanowny Panie Irku oraz Pani Sylwio nadal czekam na rozliczenie. Już ponad dwa lata przetrzymujecie bezpodstawnie nasze pieniądze, wpłacone jako zaliczka na wykonanie dachu. Na policji deklarowanie zwrotu pieniędzy, a w praktyce to co zwykle, czyli uniki. Mam nadzieję, że prokuratura przestanie w końcu lekceważyć nas i wielu ludzi potraktowanych w ten sam sposób. Umarzanie spraw nie rozwiąże problemu. Dobra wola to nie tylko słowa, ale CZYNY! Nadeszła pora na rozgłos medialny, nie pozwolimy na to, żeby sprawę zamieciono pod dywan!

Rafał Nowy wpis
Były pracownik

Prezes to (usunięte przez administratora)mnie. Mie zapłacił mi za miesiąc pracy. Nie zgłosił mnie do ubezpieczenia i nie mogłem iść do lekarza.

LUKI
Inne
 Pytanie

Czy macie jakikolwiek nr telefonu na ktory można się dodzwonić do kogokolwiek tam ? Będę wdzięczny za info bo od 2 tyg nie odbierają telefonów

Ilona
@LUKI

Ja nie mam niestety, a próbowałeś jakoś mailowo się skontaktować albo osobiście pojechać?

LUKI
@Ilona

Próbowałem...na maile nie odpisują a jak byłem osobiście to biuro jest cały czas zamknięte...

Klient
@LUKI

I nigdy juz nie odbierze jesli dostal juz zaliczkę lub jakiekolwiek pieniądze.

Maria
@Klient

No a jak zadzwonisz z nowego numeru?

Agnieszka Nowy wpis
@Maria

Odbierze, naobiecuje, narobi nadziei i nadal będziecie w tym samym miejscu. Mam już kontakt do 20 takich osób.. zawsze scenariusz jest ten sam. Zapraszam do kontaktu: ab.sobczak@gmail.com

Klient Nowy wpis
@Maria

Jeśli jakimś cudem odbierze to tak jak mowi p. Agnieszka odbierze, naobiecuje scenariusz zawsze jest ten sam. Na chwilę obecna wszystkim którzy nie doświadczą zaszczytu odbioru telefonu najlepiej jak beda się zglaszac do p. Agnieszki która maila podała.

Mateusz
Inne

Uwaga obecnie Ireneusz P posiada Firmę set capital w Katowicach a wspólnik Bartek Prandzi .... Firmę Visual w Koszęcinie.

1
Bartek
Były pracownik
@Mateusz

Panie Mateusz Mizgała, Pana pomówienia i wprowadzanie ludzi w błąd zostanie zgłoszone do organów ścigania. Nigdy nie byłem wspólnikiem, jedynie zatrudnionym pracownikiem wykonującym powierzone prace. Nie jestem już zatrudniony w tamtej firmie. „W myśl art. 212 §2 i 216§2 – jeżeli sprawca dopuszcza się zniesławienia lub zniewagi za pomocą środków masowego przekazu, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności .” Utrata klientów spowodowana Pana kłamliwymi informacjami zostanie również zgłoszona. Jeśli ktoś ma pytania lub zastrzeżenia w moim kierunku proszę o kontakt. Moje dane oficjalnie widnieją w internecie. Proszę dzwonić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inter House TG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik działu kasy w markecie budowlanym Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(770 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy specjalista ds. budowlanych p.o. Kierownika budowy/kierownika robót budowlanych
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
(2353 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel farmaceutyczny
Tarnowskie Góry
Biogened S.A.
(474 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
Tarnowskie Góry
BadamyTO
(122 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Agnieszka
Inne

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Irek Pietrek wraz z panią widmo - Sylwią Beruś mają już nową spółkę Set Capital Sp. z o.o.. pewnie żeby z czystą kartą na nową znajdować naiwnych klientów. Z panią Sylwią też spotkamy się w sądzie - na słupa też jest paragraf. Moje opinie na koncie nowej firmy są usuwane. Ake skutecznie będę się przypominać. Tymczasem zapisy do pozwu zbiorowego trwają. Jest nas coraz więcej! Zapraszam do kontaktu ab.sobczak@gmail.com

2
Gosia
Inne

Odradzam!!!!! Przestrzegam!!!! Masakra!!!! Wszystko było OK, ale tylko do momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki!!! Projekt miał być wykonany w ciągu 2 miesięcy. Umowa podpisana w sierpniu 2021 r. i do dnia dzisiejszego tj. luty 2022 r. brak kontaktu, brak zwrotu zaliczki!!! 6 miesięcy i nic. (usunięte przez administratora)

3
Mikołaj
@Gosia

Co z tym fantem zrobisz? Bo to już zdecydowanie za długo trwa... Sąd?

1
Klient
Inne

Właściciel Inter house ma już nową firmę set complex na warszawskiej w Katowicach więc następna firma do (usunięte przez administratora)

7
Justyna
Inne

Absolutnie odradzam. Budowa domu z tą firmą była koszmarem mojego życia i nauczką na przyszłość. Zaliczka na wykonanie dachu wpłacona (kilkadziesiąt tysięcy złotych!), Pan Ireneusz nie kwapi się do zwrotu pieniędzy, mimo upływu kolejnych miesięcy. Przestrzegam, interesy z tym Panem i resztą ekipy to same problemy. Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Sprawą zajmuje się prokuratura. Może i byłam naiwna, bo nie miałam świadomości jaki los może zgotować człowiek drugiemu człowiekowi. Pan Irek tak pięknie opowiada... Obietnice, zapewnienia. Nie dajcie się nabrać, jak niestety my to zrobiliśmy. Pozdrawiam, mam nadzieję, że zdążyłam ostrzec na czas.

4
Agnieszka
@Justyna

Proszę o kontakt: ab.sobczak@gmail.com

Magda
@Justyna

proszę o kontakt magdalenarzasa65@gmail.com

Magda
@Agnieszka

proszę o kontakt magdalenarzasa65@gmail.com

Klientniezadowolony
Inne

Udziałowiec spółki Pan X (usunięte przez administratora) i kłamca. Myślę, że od początku był nastawiony na odebranie zaliczki i nie wykonanie zleconych prac. Jesteśmy kilka tysięcy w plecy nie mówiąc o czasie, który nam przepadł. Jeśli kogoś zwodzi i przesuwa termin realizacji to może zapomnieć o wykonaniu prac i kasie. Odradzam współpracy z tą firmą.

3
Marcin
Inne

Zostałem (usunięte przez administratora)jako podwykonawca na znaczną kwotę. Po długim okresie obiecanek, kontakt zupełnie się urwał. Sprawa póki co trafiła do windykacji. Odradzam!

2
Rychu
Były pracownik

Nie polecam jako pracodawcy. Ne zapłacił mi za pracę. Okradł mnie.

2
edzia2222
 Pytanie
@Rychu

Wie ktoś komu firma Iner House zleca wykonanie mapki do celów projektowych? Będę wdzięczna za info.

1
Agnieszka
Inne

Znów obiecywanie zwrotu zaliczki a potem cisza. (usunięte przez administratora) w podobny sposób zapraszam. Jest nas już kilkoro, to i koszty prawnika będą niższe. Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się nad przyłączeniem się do pozwu, to proszę o kontakt (ab.sobczak@gmail.com). Jeśli ktoś szuka opinii o firmie, to rada jest jedna - trzymać się z daleka! Chętnie opowiem jak nas oszukano.

3
Wojciech
Inne

Projekt zjazdu z działki wykonywała mi firma Inter House TG. Trwało to ponad rok czasu. Szereg uzgodnień oraz trudności w urzędach spowodowały opóźnienia lecz dobrnęliśmy do końca. Dziękuję za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Teraz wiemy znaczy budowa. Samemu nie do ogarnięcia.

anonim
Inne
 Pytanie

Ostrzegam wszystkich - nie, nie i jeszcze raz nie! Trzymajcie się od tych (usunięte przez administratora) z daleka! Przy rozpoczęciu wspólpracy wszystko idealnie, obiecanki bezproblemowej i szybkiej realizacji inwestycji, ba - nawet dokumenty Ireneusz P osobiście przywiózł do nas "przy okazji". Czemu? Bo dostał wtedy zaliczkę! Kasę wziął i zaczeły się problemy... Problem z kontaktem - nie obiera telefonu, nie oddzwania, na smsy nieodpisuje. Przez ponad pół roku co tydzień telefon do biura, bo tam CZASEM ktoś odbierze i informacja "szef powiedział, że wejdą za tydzień" lub "szef nie odbiera, bo chory, bo na wakacjach, bo na urlopie, bo znowu chory". Jak weźmie kasę to człowiek widmo - znika! I tak mineło kilka miesięcy. Kasy oczywiście nie da się odzyskać. Na prawdę odradzam, dla własnego dobra... Ci ludzie prawie doprowadzili nas do rezygnacji z naszego marzenia jakim jest budowy domu...

5
Agnieszka
@anonim

Proszę o kontakt: ab.sobczak@gmail.com

3
Agnieszka
Inne

Niestety, po tym jak zostawiłam komentarz na FB i został usunięty, jestem zmuszona napisać też tutaj. Nie polecam! Ludzie, dziesięć razy zastanówcie się zanim podpiszcie z tą firmą umowę. Schemat taki jak u innych: wizyta, obiecywanie szybkiej realizacji, prosta umowa, niestety chroniąca tylko interesy firmy, zaliczka a później to już tylko przekładanie terminu wykonania prac, obiecywanie, że już w przyszłym tygodniu, w piątek, we wtorek... A to rusztowania nie ma, a to pracownicy chorzy, a to zaczął kropić deszcz... Milion wymówek. Teraz już zero kontaktu. Biuro nie odbiera, Irek też nie... Swoją drogą kwestię zatrudnienia też sprawdzę. Kiedy pojechałam złożyć wypowiedzenie umowy, to p. Agnieszka nie chciała podpisać odbioru wypowiedzenia, bo szef nie pozwala a p. Bartek twierdzi, że nie jest u niego zatrudniony. Ciekawe co na to ZUS???? Może p. Bartek rozlicza się z p. Irkiem fakturą - to sprawdzę w US. Jeśli jest ktoś w podobnej sytuacji, (usunięte przez administratora) i zostawiony bez zwróconej zaliczki z tytułu nie wykonania prac objętych umową, to zapraszam do kontaktu. Kancelaria, która zajęła się naszą sprawą chętnie zajmie się pozwem zbiorowym. Telewizja pewnie też chętnie podłapie temat. P. Irek jest mi winien 15.000zl zaliczki, więc nie odpuszczę dopóki nie zobaczę przelewu. Osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt: Agnieszka Sobczak, 509475151, ab.sobczak@gmail.com

3
Eliasz Przewieślik
Inne

Jedna moja opinia już tu jest ale zdecydowałem się opisać wszystko ze szczegółami: 1) Koniec roku 2019 - wybraliśmy projekt i zlecamy InterHouse adaptację wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz kierownictwo budowy. Niezła cena, załatwiony komplet dokumentów, wydawało się super. Opinie na internecie były ok, może dlatego że chyba powstała ona w 2019 roku. https://krs-pobierz.pl/inter-house-tg-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i7010526 2) Lato 2020 - po pomyślnej (na ten moment) adaptacji projektu, zlecamy InterHouse wykonanie projektu zjazdu na działkę oraz jego wykonanie. Szef Ireneusz P. obiecał, że to żaden problem, że firma wykona projekt a jego realizacja to 3-4 dni robocze. Wpłacamy zaliczkę na wykonanie projektu oraz na część materiałów - tak, teraz też wiem że to był błąd i że byliśmy naiwni. ;) 3) Wiosna 2021 - projekt zjazdu oraz organizacji ruchu jest gotowy od poźnej jesieni 2020, wcześniej ustaliliśmy, że prace ruszą na wiosnę więc zaczeliśmy się dopytywać kiedy. Ciągle słyszeliśmy, że "za tydzień" i "za tydzień", że "po weekendzie" itd. A to raz, że koparki nie mają, potem że już jest ale w serwisie, potem że koparka naprawiona ale nie mają jak jej przewieźć bo lawety nie ma. Tak, naprawdę... Ludzie z InterHouse są bardzo kreatywni. :D 4) Lato 2021 (sierpień) - ostatecznie mamy dość i informujemy o rezygnacji z wykonania zjazdu - bierzemy projekt i oczekujemy zwrotu pozostałych pieniędzy. 5) Szef Ireneusz P. tygodniami nie odbiera telefonów, próbowaliśmy o różnych porach dnia, sms'y, maile - nic. Pracownicy z biura przekazywali tylko, że sprawy zwrotu gotówki to z szefem oraz "dzwoniłam do szefa i obiecał że do Pana zadzwoni" --> nigdy się to nie wydarzyło. 6) Listopad 2021 - Zwrotu pieniędzy dalej nie otrzymaliśmy ale nastąpiło święto - Ireneusz P. odebral telefon. Mieliśmy się spotkać 26.11.2021 o godzinie 14:00 w biurze przy ulicy powstańców śląskich w TG - termin i godzina zaproponowana przez Ireneusza P.. Po dojechaniu na miejsce okazuje się, że biuro jest zamknięte, nie ma nikogo. Dzwonię do Ireneusza P., ten nie odbiera ale.... oddzwania (szok!) po 2-3 minutach i... uwaga cytat "mógł Pan zadzwonić i upewnić się, że się spotkamy. Ja jestem w trasie i dzisiaj nie dam rady". To jest szacunek dla klienta. No to pytam kiedy się w takim razie spotkamy i w końcu rozliczymy - w poniedziałek o 15:00 w biurze oraz "Proszę zadzwonić w poniedziałek abym Panu potwierdził spotkanie". No i od tego czasu koniec kontaktu, dziesiątki razy dzowniliśmy i człowiek nie odbiera, znowu zapadł się pod ziemię. Ciekawostka - byłem kilka razy sprawdzić czy ktoś w biurze jest i ani w starym ani w nowym biurze nikogo nie ma (otwierają nowe biuro również przy powstańców sląskich - jest reklama). Dodam, że na numer biura również dzwoniliśmy dziesiątki razy i nikt nie odbiera. Mój wniosek jest taki, że pani Angelika, pan Bartek (i inni pracownicy, których imion nie znam) chyba już nie potrafili dłużej okłamywać klientów i się po prostu zwolnili. 7) 01.12.2021 - Ze względu na pandemię w 2020 wstrzymaliśmy się z rozpoczęciem budowy, mimo że formalnie pozwolenie już mieliśmy. Jako, że z InterHouse nie ma kontaktu ostatnio spotkałem się z "nowym" kierownikiem budowy. Pokazałem mu projekt, adaptację i... facet się załamał. Cytując "takiej amatorki dawno nie widziałem". Najgorszymi błędami w całej adaptacji, które tylko potwiedzają brak kompetancji są: 1 - nie uwzględnienie kubatury piwnicy (orginalnie projekt domu bez piwnicy) więc w finalnym pozwoleniu na budowę jest błąd w kubaturze całego domu wynoszący około 300m3. 2 - źle oznaczone osie w rzutach piwnicy, co skutkuje tym, że geodeta do wytyczenia musi wziąć osie z parteru - na szczęście do ogarnięcia ale gdybyśmy tego nie zauważyli fundamenty zostałyby błędnie wykonane! Podsumowując - żadnej usługi nie wykonali dobrze, odradzam i ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą. Szef obieca wszystko, weźmie kasę i na tym koniec. Dla mnie jest zwykłym (usunięte przez administratora) My straciliśmy miesiące czasu na telefony, wyjazdy do biura (paliwo) i co najgorsze, kosztowało nas to masę nerwów i zdrowia psychicznego. Zapraszam do kontaktu: eliaszprzewieslik@gmail.com

1
Szymon
Inne

Dziekuje firmie Inter House Tg za szybkie wykonanie zlecenia. Projekt sie bardzo podoba nie potrafimy sie doczekac realizacji. Czesc projektowa za nami. Polecam!

Życzliwa
@Szymon

Życzę jak najlepiej,jednak obawiam się,że na projekcie miłe wspomnienia się zakończą. Z realizacją miodu nie przewiduje. Ten Pan i reszta szajki to ludzie bez sumienia.

1
Anna
Inne

Super, dziękuję i pozdrawiam. Wszystko w należytym porządku. Praca wykonana z lekkim poślizgiem ale to jest budownictwo, urzędy, starostwa i te ciągłe zmiany prawa. I tak podziwiam że ogarniają. Polecam.

Mariusz
Inne

Zlecenie zostało wykonane tak jak chcieliśmy, z lekkim poślizgiem ale tak to już w budownictwie bywa, polecam - 100% pozytyw.

Wanda
Inne

Całość pracy na wysokim poziomie. Realizacja projektu bez zarzutów. Projekt zatwierdzony, nic dodać nic ująć. Polecam!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Inter House TG - Tarnowskie Góry

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Inter House TG?

    Zobacz opinie na temat firmy Inter House TG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter House TG?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Inter House TG
Przejdź do nowych opinii