Opinie o Drugly (The Himalaya Drug Company Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w The Himalaya Drug Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Himalaya Drug Company Sp. z o.o. w Warszawa

Fe

W firmie występują poważne problemy komunikacyjne. Zwykle kilka osób zajmuje się tym samym projektem, każdy robi coś innego, a potem jest spotkanie, na którym wychodzi na to, że i tak wszystko trzeba robić od początku. Decyzyjność w firmie to loteria. Dziś jest super plan szybko, szybko robimy tak. Potem wszyscy o tym zapominają i po pół roku nagle nikt nie wie, co się z tym projektem wydarzyło i czy w ogóle został zrealizowany. Podział obowiązków też pozostawia wiele do życzenia, bo możesz dziś zajmować się daną działką, a jutro ta działka jest w ogóle nie potrzebna. Generalnie nie polecam.

xyz
@Fe

Dokładnie! Ale nie wspomniałaś, że potem top management zaczyna szukać winnych, żeby na szybko znaleźć odpowiedzialnego i przykładnie ukarać za niezrealizowanie nic nie wartego projektu.

Fe
@xyz

I cała masa spotkań o niczym. Na których większość uczestników po raz kolejny przedstawia swoją wizje, a potem słuchają jak szef dzieli się z nimi swoim genialnym pomysłem, o którym sam zapomniał, że się podzielił już kilka razy wczesniej. Generalnie managment w tej firmie tak ma, ze dużo rzeczy zleca, a potem trzeba im się tłumaczyć, dlaczego się to zrobiło i udowadniać, ze sami to zlecili.

Telimena

Udowadnianie własnej przydatności w firmie na okresie próbnym znam doskonale z autopsji. Gdybym wiedziała, że tak się zacznie (i skończy) moja praca w tej firmie nigdy bym nie odeszła z poprzedniej firmy. Dużo większej niż Himalaya. Nie przedłużono mi okresu próbnego i to nie z mojej winy. Po 3 miesiącach po prostu kazano mi posprzątać moje biurko i zabrać swoje rzeczy. Ostatecznie dowiedziałam się, że nie ma budżetu na moje stanowisko oraz na rozwój tego działu. Pomimo, że na rozmowie o pracę zostałam omamiona wizją niesamowitego rozwoju i potrzeby wykorzystania moich umiejętności oraz wielkich (hahaha) planów firmy. To po co mnie zatrudniali? Do tej pory nie wiem! Nadal czuję sie potraktowana jak zabawka. Zachowanie kierownictwa himalaya poniżej krytyki. Na sam koniec nikt nawet nie podszedł, nie podziękował, po prostu schowali się w pokoikach. Wyszłam. Weźcie sobie to doświadczenie do serca zanim ktokolwiek zaproponuje Wam pracę w tym czymś.

Jak to możliwe że awansowane są osoby niekompetentne? Czym się w takim razie wykazują? O kogo w ogóle chodzi?

To jak u was wygląda współpraca z tymi dystrybutorami? To jakoś dziwnie i strasznie brzmi, to co piszesz..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Dzika Kasia

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie o pracę? Warto? Długo myślałam czy aplikować czy sobie odpuścić, bo marka mi się podoba, ale nie chciałabym trafić do firmy, która znęca się nad pracownikami

Ola

Jakie dodatkowe benefity oferuje firma? Multisport? Owocowe czwartki? Kursy językowe? A może coś innego?

Dan
@Ola

Benefity są takie że za własną kasę trzeba sobie kupić bilet na pociąg jak jedziesz na spotkanie z klientem bo firma notorycznie nie ma kasy. (usunięte przez administratora) Zero benefitów, wszystko po taniości, (usunięte przez administratora)

Ola

Kochani, nie żartujcie sobie. Nie ma opcji, żeby w dzisiejszych czasach międzynarodowa firma nie dawała podstawowych benefitów multisport czy dopłat do kursów językowych.. Chyba zaczynam rozumieć o co Wam chodzi :)

zz

Czy firma daje możliwości rozwoju swoim pracownikom? Czy łatwo jest awansować?

Ola

Jak to na Zalando ? W trakcie pracy? Nikt Was nie kontroluje? To jest osoba z wyższego czy niższego szczebla?

Ile osób pracuje w Himalaya w Warszawie? Mam na myśli liczbę w biurze

Iga
@Ola

Ola ale spoko , jakby co to jest bardzo dużo czasu, żeby coś fajnego wybrać na Zalando bo wszystko co zamawia ta z marketingu to jest bez żadnego gustu, takie badziewie zupełnie bez wyczucia , napewno jest bardzo dużo czasu żeby sobie można było serfować po necie ile nie chce , no ale jak ktoś nie ma żadnego gustu i stylu to nie poradzisz nic

Ola

Niemożliwe, żeby było tak strasznie. Chyba przesadzacie. Jeśli byłaby to prawda, nikt nie chciałby pracować w takiej firmie. Wy nadal chyba tam pracujecie. Czy ktoś może wyjaśnić ten fenomen?

Ola

@Szok a z tymi L4 nie ma problemów w tej firmie? a jeszcze powiedz, bo to praca z kosmetykami. Czy na produkcji się zdarza że dostajecie jakieś produkty za darmo?

Czy twoim zdaniem firma The Himalaya Drug Company Sp. z o.o. w mieście Warszawa to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Xyz

Absolutnie nie. Ta firma nie jest godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o The Himalaya Drug Company Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Himalaya Drug Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.?

The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa

The Himalaya Drug Company Sp. z o.o.