P.R.E.S.C.O.

Opinie o P.R.E.S.C.O.

misiek

tak, zawsze są te szkolenia, ale wydaje mi się, ze nawet później robia w ramach motywacji i podniesienia kwalifikacji pracowników, takie wewnętrzne są wtedy.

Słowa kojarzące się z P.R.E.S.C.O. DMS Sp. Z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako- niestety brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są - w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w P.R.E.S.C.O. DMS Sp. Z o.o. : atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w P.R.E.S.C.O. DMS Sp. Z o.o. :-

Zostaw opinię o P.R.E.S.C.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.E.S.C.O.