Opinie o Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska w Radom

counter
1 28 52 5 1
Lizastelmashchuk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Klient

Dzień dobry, jestem Yelyzaveta Stelmashchuk ,uczy się w Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług-Szkoła Mody na kierunku technik reklamy w drugiej klasie. Chciałam zapytać czy państwo przyjmują na praktyki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska są szkolenia zewnętrzne?

Mirka

(usunięte przez administratora)Po 5 dniach kazały mi wyjść , bo dopytywałam się o moją umowę! Cały czas mnie zwodziły, a jak zaczęłam zadawać za dużo pytań to mnie wygoniły!

Barbara
@Mirka

@Mirka Niewiele rozumiem z Twojej wypowiedzi. Piszesz jako klient czy osoba zatrudniona w Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska? O umowę o pracę dopytywalas się u pracodawcy? Będzie wdzięczna za odpowiedź zwrotną.

Mieczysław
@Barbara

Kłamią , że dadzą umowę i zwodzą tak przez kilka dni, a w tym czasie pracujesz bez żadnej umowy. Mnie też tak załatwiły i wygoniły mnie po tygodniu. Nie wiem jak teraz odzyskać pieniądze za ten tydzień...

Jarosław Nowy wpis
@Mieczysław

Powinieneś dostać umowę o pracę, choćby na okres próbny. Czy próbowałeś rozmawiać o tym z pracodawcą i wyjaśnić sprawę?

Mieczysław Nowy wpis
@Jarosław

Jak wchodzę i pytam gdzie są moje pieniądze to wyganiają mnie z tej firmy i udają te panie, że nigdy mnie nie widziały. Jestem załamany, pieniędzy już raczej nie odzyskam, ale przestrzegam inne osoby przed tymi właścicielkami

Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Jak szefostwo w Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska? Spoko traktują ludzi?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Iwona

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Warto składać cv?

Renata

Zostałam niedawno przez nich oszukana. Nie wypłaciły mi wypłaty i kazały czekać na telefon ( czekam tak już 2 miesiące). Byłam u adwokata w tej sprawie i odzyskam swoje pieniądze. Nie myślcie, że to tak zostawię!

UWAGA!

Bezimienna dziupla na Królowej Jadwigi tam uciekło saviano vel k&k metody sie nie zmieniły. Picują na pieniądzach na maksa!!!

Anonim
@UWAGA!

Te same chciwe baby zero odpowiedzi o nazwę firmy o umowę itp ja się nie piszę i innym odradzam.

NIE PŁACĄ!

NIE PŁACILI I NIE ZAPŁACĄ!!!! TAK SAVIANO JAK KK CZY ANONIMOWE COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI.

Nie dajcie się oszukać.
@NIE PŁACĄ!

Nie dajcie się oszukać. Oszustki nie po to ładują ludzi w bambukao by im cokolwiek zwracać. To jest ta sama ekipa!!!!!

Wierzyciel

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie mieszka Pani Karolina i Pani Katarzyna??? Proszę o informację gdzie teraz urzędują na maila ramlife@vp.pl

Yustyna
@Wierzyciel

Dobrze byłoby wiedzieć kilkadziesiąt osób zebrać i przejśc się do tych ....

tak jest i już

Ostrzegam saviano-k&k-królowej jadwigi to jest jedno i to samo. Przekręt.

Stara wyga

To jest przecież saviano tylko pod inną nazwą... Wymyślili ten twór, bo boją się starych pracowników , którzy nie dostali pensji. Byłam tam na 1 dzień, żeby sprawdzić co się dzieje i nawet umowy żadnej nie dają! Praca na czarno! Oni są specjalistami w niewypłacaniu pieniędzy , więc ciekawe jak osoby pracujące się doproszą o swoje pensje ? My to już przerabialiśmy i przestrzegam wszystkich przed tym klonem saviano!

UWAGA!!!! SAVIANO, K&k, TO COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI TO JEST TO SAMO!!! (usunięte przez administratora)

@anonim

Prawda! Nie płacą kasiory starym a nowych frajerów szukają!!!

lucy

Wiecie że to całe Saviano a właściwie Agencja Reklamowa K&K bo tak sie teraz reklamują właśnie ogłosiła nabór na stanowisko konsultanta (lento i nuzzle), wciskają kit o umowie i stawce 15 zł brutto. Kolejna KPINA KOLEJNE (usunięte przez administratora) współczuję tym co tam poszli

odradzam
@lucy

(usunięte przez administratora)zwalniaja pod byle pretekstem odradzam!!!!

lucy
@odradzam

najśmieszniejsze jest to że (usunięte przez administratora)daje ogłoszenia a sieradzka razem z nowakowską poprzednich pracowników nie spłacili. (usunięte przez administratora)tłumaczy sie tym że mieszkanie sprzedają i ma serdecznie dość białej małżonki i sytuacji jaką stworzyła

Ela

Takie kolejne kłamstwo (pewnie na przeczekanie i spokojną ucieczkę, z tego co wiem do Skarżyska) smsem dostałam na telefon: "Proszę Pastwa (tak napisali) proszę o zachowanie spokoju. Wynagrodzenia Wam wszystkim zostaną przelane, lub jak ktoś nie posiada rachunku bankowego przekazem pocztowym. Sytuacja w której się znaleźliśmy nie jest dla nas łatwa, ponieważ ktoś też nam opóźnia zapłatę. Podkreślam z każdym z Państwa rozliczymy się wkrótce." NIE WIERZĘ W ANI JEDNO SŁOWO! JAKOŚ NA NOWE SAMOCHODY MIELI KASĘ A DLA NAS ZERO LUB PO STÓWCE! NIE ODPUŚCIMY W SKARŻYSKU TEŻ ICH ZNAJDZIEMY. SAVIANO, K&K, KRÓLOWEJ JADWIGI JEDNO I TO SAMO (usunięte przez administratora). ZMIANA NAZWY WAM NIE POMOŻE.

x
@Ela

Też dostałam takiego esemesa i aż mną zatrzęsło ze złości tylko na drodze sądowej (a i to wcale nieoczywiste) czekam już dobrych kilka miesięcy

Byłem
@x

To jest "firma", która przynosi wstyd całemu telemarketingowi!!!!!

felix

Takie samo G! jak na Królowej Jadwigi!!!!

Nic dobrego!!!

(usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkich przed tą "firmą".

bie jestem robotem

Ostrzegam (we wszystkich pracowałem we wszystkich zostałem zrobiony na szaro) przed saviano-k&k-królowej jadwigi, to nie są call center ale call (usunięte przez administratora)

Były

Nie dajcie się nabrać na piękne słowa! Jeśli zmienią po raz kolejny nazwę to najpierw ją prześwietlcie! Ci ludzie nie płaca pieniędzy. W Radomiu już NIKT IM NIE ZAUFA! Więc szukają naiwnych gdzieś indziej. (usunięte przez administratora)przynajmniej kilkadziesiąt osób (jeśli nie kilkaset). I faktycznie niech sie nie zdziwią jak do Skarżyska zawita mocny skład "wdzięcznych'" pracowników.

Była konsultantka
@Były

Czy w Skarżysku czy w Wąchocku znajdziemy ich!

Paweł

Pracowałem i w saviano (masakra) i po zmianie nazwy w k&k (zmiana nazwy nic nie dała, podobnie jak w s. nie wypłacali pieniędzy lub wypłacali jakieś grosze) teraz słyszę, że uciekają do Skarżyska Kamiennego bo tu już nikogo nie zwerbują. MIESZKAŃCY SKARŻYSKA! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA GŁADKĄ GADKĘ I OBIETNICE BO TO ZWYKŁY PIC NA WODĘ I KASA PÓJDZIE ALE W KIESZENIE WŁAŚCICIELI A DLA WAS PO 100 ALBO JAK BĘDZIESZ MAIAŁ/A SZCZĘŚCIE 200 ZŁOTYCH ZA MIESIĄC CIĘŻKIEJ PRACY. NAWET TAM NIE IDŹCIE.

fotograf
@Paweł

Saviano-k&k-to coś na Królowej Jadwigi to jest to samo. Przynajmniej "kadra" ta sama. Wielki pic na wodę fotomontaż!

jedna z wielu

Jak bedzie trzeba to do Skarzyska nie jest daleko!!!! Spodziewajcie sie odwiedzin. Oddajcie nam pieniądze!!!!

Maxxx
@jedna z wielu

Nie uciekną! Trzeba nagłośnić tę sprawę! Oddajcie pieniądze!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agencja Reklamowa K&K s.c. K. Nowakowska K. Sierakowska
1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Romualda Traugutta 18