EZRA UKSW Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EZRA UKSW Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i punktem widzenia. Przykro nam, że takie są Pani odczucia z pracy w Ezra. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze współprace układały się pomyślnie. Nadmienię, że procesy rekrutacyjne, które aktualnie prowadzimy wynikają jednak z rozwoju firmy , a także rosnącego zapotrzebowania na usługi, które oferujemy. Pozdrawiam

Beti Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy dofinansowują Państwo okulary korekcyjne dla swoich pracowników i jaką to jest kwota?

Nowy wpis

Pracodawca

@Beti

Oczywiście, że tak. Jeżeli lekarz medycyny pracy zaleca pracownikowi korzystanie z okularów korekcyjnych, pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę i jest to praca przy monitorze komputera to pracodawca refunduje zakup okularów do określonej kwoty. Z poważaniem Małgorzata Starzyńska

Projekt
Pracownik

Kończy się projekt, który był wymagający i trudny. Jego efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że zostali wspaniali ludzie, z którymi chcę pracować. Dużo się uczę od zespołu, sama też mogę dużo wnieść. Jest klimat na rozwój, szczególnie opieki nad małymi dziećmi. Zespół trzyma profesjonalizm, co mnie cieszy.

1
Terapeuta Piaseczno
Pracownik

W poradni w Piasecznie warunki pracy są bardzo dobre. W każdej sytuacji można liczyć na wsparcie zespołu, a przede wszystkim dyrekcji, która rozumie, że nie jesteśmy tylko pracownikami, ale także ludźmi. Praca bardzo rozwijająca i dająca satysfakcję; daje możliwość podejmowania wielu zróżnicowanych oddziaływań. Jest duża otwartość na pomysły i możliwość ich realizacji.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EZRA UKSW Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Psycholog/Psycholożka dzieci i młodzieży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

igi
Pracownik
@Pytanie

Pensja jest dzielona w proporcji 60/ 40% . 60% to podstawa, 40% uwarunkowane od nałożonych " targetów" - to jest narzędzie do zdyscyplinowania pracowników. Jeżeli przełożony narzuci miesięcznie targety nie do zrealizowania, wówczas nie otrzymuje się pełnej uzgodnionej pensji.

Pracodawca EZRA UKSW
Pracownik
@Pytanie

W EZRA UKSW wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę jest wypłacane całościowo zgodnie z umową. Na etapie podpisywania umowy ustalamy ilość wizyt z pacjentem, co z reguły stanowi 2/3 czasu zatrudnienia i ilość wizyt bez pacjenta, ale na rzecz pacjenta (omawiania zespołowe pacjentów, sesje koordynacji) co stanowi resztę czasu zatrudnienia. Obowiązuje również system nagród pieniężnych zgodnie z regulaminem wynagrodzeń. Osoby zaangażowane w pracę z pacjentami i jak i uosabiające w swojej pracy nasze wartości, tj.: szacunek, profesjonalizm, współpraca, otwartość i dialogiczność, a także wychodzące z inicjatywą nowych rozwiązań lub działań są doceniane przez swoich bezpośrednich przełożonych.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w EZRA UKSW Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Karol
Inne

Witam. Mnie ciekawi, czy nowo zatrudniona osoba może od pierwszego dnia pracy otrzymać pełną umowę o pracę ze wszystkimi odprowadzanymi składkami na ubezpieczenia społeczne? Proszę o rzetelną informację.

Michał

Sądząc po ilości ogłoszeń i częstotliwości ich zamieszczania, to średnio co miesiąc-dwa ktoś stamtąd odchodzi. Niezła statystyka. Podobno w środowisku obstawiane są zakłady, kiedy zaczną rekrutować zza granicy, bo na krajowym rynku zostaną tylko Ci, co już tam pracowali lub tacy, których nawet kasa do tego nie przekona. A granice zamknięte((usunięte przez administratora)

Justyna
Pracownik
@Michał

Zdecydowanie to nie jest wymiana pracowników, a nabór kolejnych. Spółka bardzo się rozwija, potrzeba coraz więcej specjalistów.

10
Ewelina
Kandydat
 Pytanie
@Michał

Czy sa jakies aktualne ogłoszenia? Kogo szukacie?

Pracodawca

@Ewelina

Szanowna Pani Ewelino dziękujemy za zainteresowanie naszą organizacją. Aktualnie jesteśmy w trakcie uruchamiania ośrodków w różnych miejscach. W tej sprawie proszę o kontakt z Panią Urszulą Orzechowską (urszula.orzechowska@ezrauksw.pl). Serdecznie pozdrawiamy EZRA UKSW

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowni Państwo nasi pracownicy w ramach umowy z EZRA UKSW jako podmiotem leczniczym mają następujące wsparcie: 1) superwizję zgodnie ze swoją modalnością (aktualnie: poznawczo-behawioralną; psychodymiczną, systemową oraz psychoanalityczną - w sumie jest to kilkadziesiąt godzin superwizji w miesiącu, w tym superwizja zespołu); 2) spotkania zespołowe na rzecz naszych Klientów w każde środy (spotkania ogólne, zespołowe, omawiania kliniczne); 3) interwizje z doświadczonymi klinicznie kolegami (według zgłaszanego zapotrzebowania); 4) dostęp do naszych wewnętrznych materiałów szkoleniowych, np. konceptualizacji; 5) wewnętrzne szkolenia np. z prowadzenia dokumentacji medycznej; 6) szkolenia z Otwartego Dialogu, Diagnozy Funkcjonalnej ICF; Zarządzania zmianą; Konceptualizacji w psychoterapii; Psychopatologii wieku rozwojowego; wewnętrzne szkolenia dot. naszego modelu pracy; 7) urlopy szkoleniowe dla pracowników podnoszących swoje kompetencje i umiejętności oraz delegujemy pracowników na staże do różnych ośrodków klinicznych (także organizowanych na naszą prośbę w szpitalach) oraz na studia podyplomowe, np. "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży" - nieodpłatnie; 8) kursy i superwizję prowadzoną przez specjalistów z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę dla zespołu rejestracji; 9) dostęp do ważnych dla naszej pracy pozycji książkowych (zasoby są uzupełniane i na nowo zakupywane książki); 10) spotkania zespołów leczących, min. 1 raz na kwartał, które są organizowane przez case manadżerów, w których także biorą udział kuratorzy, asystenci rodziny oraz specjaliści ze szkół; Dofinansowaliśmy wiele szkoleń, w tym dla byłych już naszych pracowników. Dbanie o profesjonalizm w pracy z dziećmi i ich rodzinami jest dla nasze ważną wartością. Nasz standard pracy (w ramach etatu) obejmuje od min. 15 do 25 wizyt tygodniowo. Staramy się tego przestrzegać i dbać o stabilność finansową oraz jakość naszych usług. Serdecznie pozdrawiamy EZRA UKSW

ptp
Kandydat
 Pytanie

Szanowni Państwo! Bodajże wczoraj sformułowałem swoje pytanie (oznaczone jako pytanie) na temat (ostrej, emocjonalnej ale raczej w granicach i ciekawej) opinii opublikowanej na niniejszej stronie. Pytałem o jakość opieki nad Pacjentami i Pracownikami (pojawił się wątek obu tych interesariuszy). Pytałem czy ewentualne nieprawidłowości są gdzieś zgłaszane (organ prowadzący oraz organizacje korporacyjne - terapeutyczne). Pojawiła się również odpowiedź z Państwa strony. Teraz nie widzę swojego wpisu, nie widzę odpowiedzi. Widzę wprowadzone materiały informacyjne (dziękuję) i widzę 5 gwiazdek (jedna opinia) - było inaczej przed aktualizacją? Pozdrawiam, GZ

2
Kandydat
Kandydat
@ptp

Wpisy zniknely. Potwierdzam.

Kamila Lenkiewicz

Szanowni Państwo, postanowiłam zabrać głos w Państwa wymianie opinii na temat EZRA UKSW Sp. z o.o. Pomyślałam sobie, że zawsze lepiej uzyskać informacje bezpośrednio od osoby, która jest odpowiedzialna za pion psychoterapeutyczny niż opierać się na tak zwanych podaniach ustnych, czyli plotkach i domysłach. Tak, to prawda, że nasze ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się w Internecie. Jest to związane z kilkoma powodami: 1. Jak każda młoda organizacja jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju, co przekłada się na wzrost ilości zatrudnienia. Z racji tego, że świadczymy usługi bezpłatnie i kładziemy duży nacisk na profesjonalizm naszych usług to ilość zgłaszających się rodzin do nas powoduje, że potrzebujemy więcej osób do pracy. 2. Jak Państwo wiecie, każdy człowiek oprócz ról zawodowych pełni różne role w życiu prywatnym, które dochodząc do głosu, uniemożliwiają przez pewien czas poświecenia się tym pierwszym. 3. Również żegnamy się z pracownikami. Za każdym razem jest to trudna decyzja i poprzedzona otwartą rozmową. Rozstajemy się z osobami, które w swojej pracy nie przestrzegają naszych standardów pracy z pacjentami oraz wartości Organizacji. Gdybyście nadal Państwo mieli jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu drogą mailową rekrutacja1@bielany.ezrauksw.pl albo proszę o przesłanie swojego CV. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wiktor
Inne

@kaśka normalnych pieniędzy ? Czyli ile tak mniej więcej ?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Ezra Uksw Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tomasz Rowiński
@Pytanie

Tak, szkolenia są przewidziane dla personelu Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży.

Magda
Inne

@ania a wiesz może jak duża jest tam rotacja? Można zostać na dłużej jeśli się ktoś stara ?

Byly pracownik 2

Praca super! Duze wyzwanie w pracy zawodowej, przez co duze wymagania co do profesjonalizmu, nie wszyscy sa na to gotowi:) Praca zespolowa-nie dla samotnych wilkow. Bardzo duzo mozna sie nauczyc, jest wsparcie w doswiadczonych kolegach.

1
Ania

Koleżanka znajomej jest tam kierowniczką, podobno dobrze płacą ale jest i rotacja...

Urszula

Jestem ciekawa jak tam jest, składam aplikację. Podobno to innowacyjny projekt. Ktoś coś wie? Warto?

1

Zostaw merytoryczną opinię o EZRA UKSW Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy EZRA UKSW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EZRA UKSW Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii