EZRA UKSW Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EZRA UKSW Sp. z o.o.

Ola mazowieckie Nowy wpis

Odradzam psychologom i psychoterapeutom. Zespół zarządzający EZRA nie ma pojęcia o specyfice pracy, pomocy psychologicznej i procesach zdrowienia. Brak poszanowania pracowników i pacjentów.

Administrator Nowy wpis

EZRA UKSW Sp. z o.o. w Warszawa szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. administracyjno-biurowych. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Nowy wpis

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i punktem widzenia. Przykro nam, że takie są Pani odczucia z pracy w Ezra. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze współprace układały się pomyślnie. Nadmienię, że procesy rekrutacyjne, które aktualnie prowadzimy wynikają jednak z rozwoju firmy , a także rosnącego zapotrzebowania na usługi, które oferujemy. Pozdrawiam

Beti

Czy dofinansowują Państwo okulary korekcyjne dla swoich pracowników i jaką to jest kwota?

@Beti

Oczywiście, że tak. Jeżeli lekarz medycyny pracy zaleca pracownikowi korzystanie z okularów korekcyjnych, pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę i jest to praca przy monitorze komputera to pracodawca refunduje zakup okularów do określonej kwoty. Z poważaniem Małgorzata Starzyńska

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EZRA UKSW Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Psycholog/Psycholożka dzieci i młodzieży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Projekt

Kończy się projekt, który był wymagający i trudny. Jego efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że zostali wspaniali ludzie, z którymi chcę pracować. Dużo się uczę od zespołu, sama też mogę dużo wnieść. Jest klimat na rozwój, szczególnie opieki nad małymi dziećmi. Zespół trzyma profesjonalizm, co mnie cieszy.

Terapeuta Piaseczno

W poradni w Piasecznie warunki pracy są bardzo dobre. W każdej sytuacji można liczyć na wsparcie zespołu, a przede wszystkim dyrekcji, która rozumie, że nie jesteśmy tylko pracownikami, ale także ludźmi. Praca bardzo rozwijająca i dająca satysfakcję; daje możliwość podejmowania wielu zróżnicowanych oddziaływań. Jest duża otwartość na pomysły i możliwość ich realizacji.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

igi

Pensja jest dzielona w proporcji 60/ 40% . 60% to podstawa, 40% uwarunkowane od nałożonych " targetów" - to jest narzędzie do zdyscyplinowania pracowników. Jeżeli przełożony narzuci miesięcznie targety nie do zrealizowania, wówczas nie otrzymuje się pełnej uzgodnionej pensji.

Pracodawca EZRA UKSW

W EZRA UKSW wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę jest wypłacane całościowo zgodnie z umową. Na etapie podpisywania umowy ustalamy ilość wizyt z pacjentem, co z reguły stanowi 2/3 czasu zatrudnienia i ilość wizyt bez pacjenta, ale na rzecz pacjenta (omawiania zespołowe pacjentów, sesje koordynacji) co stanowi resztę czasu zatrudnienia. Obowiązuje również system nagród pieniężnych zgodnie z regulaminem wynagrodzeń. Osoby zaangażowane w pracę z pacjentami i jak i uosabiające w swojej pracy nasze wartości, tj.: szacunek, profesjonalizm, współpraca, otwartość i dialogiczność, a także wychodzące z inicjatywą nowych rozwiązań lub działań są doceniane przez swoich bezpośrednich przełożonych.

Jaka umowa obowiązuje w EZRA UKSW Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Karol

Witam. Mnie ciekawi, czy nowo zatrudniona osoba może od pierwszego dnia pracy otrzymać pełną umowę o pracę ze wszystkimi odprowadzanymi składkami na ubezpieczenia społeczne? Proszę o rzetelną informację.

Sądząc po ilości ogłoszeń i częstotliwości ich zamieszczania, to średnio co miesiąc-dwa ktoś stamtąd odchodzi. Niezła statystyka. Podobno w środowisku obstawiane są zakłady, kiedy zaczną rekrutować zza granicy, bo na krajowym rynku zostaną tylko Ci, co już tam pracowali lub tacy, których nawet kasa do tego nie przekona. A granice zamknięte((usunięte przez administratora)

Justyna
@Michał

Zdecydowanie to nie jest wymiana pracowników, a nabór kolejnych. Spółka bardzo się rozwija, potrzeba coraz więcej specjalistów.

Ewelina
@Michał

Czy sa jakies aktualne ogłoszenia? Kogo szukacie?

@Ewelina

Szanowna Pani Ewelino dziękujemy za zainteresowanie naszą organizacją. Aktualnie jesteśmy w trakcie uruchamiania ośrodków w różnych miejscach. W tej sprawie proszę o kontakt z Panią Urszulą Orzechowską (urszula.orzechowska@ezrauksw.pl). Serdecznie pozdrawiamy EZRA UKSW

Szanowni Państwo nasi pracownicy w ramach umowy z EZRA UKSW jako podmiotem leczniczym mają następujące wsparcie: 1) superwizję zgodnie ze swoją modalnością (aktualnie: poznawczo-behawioralną; psychodymiczną, systemową oraz psychoanalityczną - w sumie jest to kilkadziesiąt godzin superwizji w miesiącu, w tym superwizja zespołu); 2) spotkania zespołowe na rzecz naszych Klientów w każde środy (spotkania ogólne, zespołowe, omawiania kliniczne); 3) interwizje z doświadczonymi klinicznie kolegami (według zgłaszanego zapotrzebowania); 4) dostęp do naszych wewnętrznych materiałów szkoleniowych, np. konceptualizacji; 5) wewnętrzne szkolenia np. z prowadzenia dokumentacji medycznej; 6) szkolenia z Otwartego Dialogu, Diagnozy Funkcjonalnej ICF; Zarządzania zmianą; Konceptualizacji w psychoterapii; Psychopatologii wieku rozwojowego; wewnętrzne szkolenia dot. naszego modelu pracy; 7) urlopy szkoleniowe dla pracowników podnoszących swoje kompetencje i umiejętności oraz delegujemy pracowników na staże do różnych ośrodków klinicznych (także organizowanych na naszą prośbę w szpitalach) oraz na studia podyplomowe, np. "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży" - nieodpłatnie; 8) kursy i superwizję prowadzoną przez specjalistów z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę dla zespołu rejestracji; 9) dostęp do ważnych dla naszej pracy pozycji książkowych (zasoby są uzupełniane i na nowo zakupywane książki); 10) spotkania zespołów leczących, min. 1 raz na kwartał, które są organizowane przez case manadżerów, w których także biorą udział kuratorzy, asystenci rodziny oraz specjaliści ze szkół; Dofinansowaliśmy wiele szkoleń, w tym dla byłych już naszych pracowników. Dbanie o profesjonalizm w pracy z dziećmi i ich rodzinami jest dla nasze ważną wartością. Nasz standard pracy (w ramach etatu) obejmuje od min. 15 do 25 wizyt tygodniowo. Staramy się tego przestrzegać i dbać o stabilność finansową oraz jakość naszych usług. Serdecznie pozdrawiamy EZRA UKSW

ptp

Szanowni Państwo! Bodajże wczoraj sformułowałem swoje pytanie (oznaczone jako pytanie) na temat (ostrej, emocjonalnej ale raczej w granicach i ciekawej) opinii opublikowanej na niniejszej stronie. Pytałem o jakość opieki nad Pacjentami i Pracownikami (pojawił się wątek obu tych interesariuszy). Pytałem czy ewentualne nieprawidłowości są gdzieś zgłaszane (organ prowadzący oraz organizacje korporacyjne - terapeutyczne). Pojawiła się również odpowiedź z Państwa strony. Teraz nie widzę swojego wpisu, nie widzę odpowiedzi. Widzę wprowadzone materiały informacyjne (dziękuję) i widzę 5 gwiazdek (jedna opinia) - było inaczej przed aktualizacją? Pozdrawiam, GZ

@ptp

Wpisy zniknely. Potwierdzam.

Kamila Lenkiewicz

Szanowni Państwo, postanowiłam zabrać głos w Państwa wymianie opinii na temat EZRA UKSW Sp. z o.o. Pomyślałam sobie, że zawsze lepiej uzyskać informacje bezpośrednio od osoby, która jest odpowiedzialna za pion psychoterapeutyczny niż opierać się na tak zwanych podaniach ustnych, czyli plotkach i domysłach. Tak, to prawda, że nasze ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się w Internecie. Jest to związane z kilkoma powodami: 1. Jak każda młoda organizacja jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju, co przekłada się na wzrost ilości zatrudnienia. Z racji tego, że świadczymy usługi bezpłatnie i kładziemy duży nacisk na profesjonalizm naszych usług to ilość zgłaszających się rodzin do nas powoduje, że potrzebujemy więcej osób do pracy. 2. Jak Państwo wiecie, każdy człowiek oprócz ról zawodowych pełni różne role w życiu prywatnym, które dochodząc do głosu, uniemożliwiają przez pewien czas poświecenia się tym pierwszym. 3. Również żegnamy się z pracownikami. Za każdym razem jest to trudna decyzja i poprzedzona otwartą rozmową. Rozstajemy się z osobami, które w swojej pracy nie przestrzegają naszych standardów pracy z pacjentami oraz wartości Organizacji. Gdybyście nadal Państwo mieli jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu drogą mailową rekrutacja1@bielany.ezrauksw.pl albo proszę o przesłanie swojego CV. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wiktor

@kaśka normalnych pieniędzy ? Czyli ile tak mniej więcej ?

Czy pracodawca Ezra Uksw Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tomasz Rowiński

Tak, szkolenia są przewidziane dla personelu Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży.

Magda

@ania a wiesz może jak duża jest tam rotacja? Można zostać na dłużej jeśli się ktoś stara ?

Byly pracownik 2

Praca super! Duze wyzwanie w pracy zawodowej, przez co duze wymagania co do profesjonalizmu, nie wszyscy sa na to gotowi:) Praca zespolowa-nie dla samotnych wilkow. Bardzo duzo mozna sie nauczyc, jest wsparcie w doswiadczonych kolegach.

Koleżanka znajomej jest tam kierowniczką, podobno dobrze płacą ale jest i rotacja...

Urszula

Jestem ciekawa jak tam jest, składam aplikację. Podobno to innowacyjny projekt. Ktoś coś wie? Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o EZRA UKSW Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EZRA UKSW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EZRA UKSW Sp. z o.o.?

EZRA UKSW Sp. z o.o.