Sky School Sp. z o.o.
counter
5 3 15 5 1
A.

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji o ile samo spotkanie przebiegło pomyślnie to niestety nie byłam w stanie dowiedzieć się konkretów. Osobiście nie zaufałam.

Tak12Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Sky School Sp. z o.o.?

TakNie
Być może pracownik Nowy wpis

Cisza...???? daje do myślenia, w efekcie daruję sobie.

Tak4Nie1
Być może pracownik Nowy wpis

Jak wygląda zatrudnienie? Tzn. chodzi mi przede wszystkim o atmosferę, umowę, godziny i warunki finansowe. Zastanawiam się, czy wysłać cv, bo dosyć często się ogłaszają (tak jak większość), a nie chciałbym tracić czasu na kolejną ''niepotrzebną wycieczkę". Czy jest to zwykłe korpo?

Tak3Nie
A.

Tak12Nie
nina Nowy wpis
@A.

Nie bardzo da się czytać co piszesz... Jak może być pomyślne spotkanie rekrutacyjne bez konkretów?! Też byłam. Wszystko wyłożone kawa na ławę. Fajna koordynatorka, konkretne usługi do sprzedawania (dodatkowo odporne na koronawirus, co w czasie "bryndzy" na rynku jest atutem), czytelne zasady wynagradzania i fajne miejsce w samym centrum miasta. Mnie przyjęli i jestem zadowolona ;-)

Tak3Nie6

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.

Czy pracownicy w Sky School Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

TakNie10

Kursantka

Popieram!Za kurs zapłaciłam w lispadzie do dziś nie dostałam podręczników które miały być w cenie kursu. Osoba odpowiedzialna czyli właściciel twierdzi że kurier nawala. Porażka nie mogebuzgodnic nawet daty rozpoczęcia kursu.Czy ktoś cos wie lub miał z tą firmą jakieś doswiadczenie.Nie wiem co mam robić??!

Tak13Nie2
marianna

Też jestem w takiej sytuacji, na e-mail'e nie odpowiadają... Ściema z kurierem chyba wszystkim jest wpychana... Na książkę czekam od grudnia...

Tak5Nie2
Max
@marianna

Sprawa dawno została załatwiona. Nawaliła firma kurierska Express Kurier, materiały zostały przesłane ponownie pocztą.

Tak2Nie3
Max
@Kursantka

Sprawa została dawno załatwiona. Szkoła zmieniła firmę kurierską i problemy z dostawą materiałów się nie powtarzają.

Tak2Nie2
Halina
@Max

@max, dobrze, że zostały wyjaśnione sprawy z organizacją kursów. A czy ktoś wie, może jak z zatrudnieniem u nich? Czy szukają kogoś np. na stanowisko lektora?

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy w Sky School Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

TakNie9
Client

Ja jestem zadowolona, lektor jest bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. No i ma super wymowę i wiedzę :)

Tak1Nie
Błażej

Szefowie i inni pracownicy w porządku?

TakNie10
Użytkownicy czekają na odpowiedź 424 dni.

Czy Sky School Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak1Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o Sky School Sp. z o.o. - Warszawa