Opinie o UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE w Mediolan

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE w Mediolan

Mindfreak

I got an interview with recruiter, then a call with HR, we scheduled a technical interview, I've been there for 15 mins and noone showed up. Since then I haven't heard from them. Probably for the best. Seems like the company does not really care about newcomers as it was written below the rotation is quite high so no need to run for a certain person when it is easier to hire someone else.

Jan Bugaj

Trudno jednoznacznie ocenić pracę w UniCredit odział Szczecin. Jak w każdej firmie, zwłaszcza tak dużej, wskażemy kilka plusów, kilka minusów. Znajdziemy kompetentne i empatyczne kierownictwo i zimnych technokratów, dla których liczy się tylko Exel i wyniki, nawet jeśli jest to sprzeczne z szeroko pojętym praktycznym trybem pracy. Pracownicy też dzielą się na pomocnych i szczerych i na tych, którzy dla poklasku kierowników liżą cztery litery i za plecami kopią dołki lub "uprzejmie" donoszą. Tak więc opinię podzielę na trzy segmenty: zarobki, rodzaj wykonywanej pracy i kierownictwo. Jedziemy. Zarobki są teraz naprawdę w porządku dla początkującego pracownika - 5500 brutto, czyli nieco ponad czwórka na rękę, karta żywieniowa (200 zł co miesiąc), dopłaty do MultiSporta, dopłata do Luxmedu. Solidne premie świąteczne, a pod koniec 2022 jednorazowy dodatek inflacyjny o wysokości 2000 tysiące złotych, a także teraz w kwietniu tzw. ekwiwalent za brak dodatku "wczasów pod gruszą". Dodać trzeba ewentualne premie roczne za dobre wyniki i osiągnięcia w pracy, i dodatek do pensji za poziom języka niemieckiego C1. A, no i nadgodziny, które w zależności od procesu występują w mniejszym lub większym wymiarze. Słowem: można tam uzbierać fajną pensję. I z tego, co mówili pracownicy z długim stażem, nastąpiła w kwestii wysokości zarobków i benefitów, dodatków pieniężnych znaczna poprawa względem kilku lat wstecz. Natomiast wracając do premii rocznej, kryteria jej przyznania są nieostre, wiele zależy od tego, czy kierownik cię lubi i klepnie ci tę premię. Rodzaj wykonywanej pracy. I tu pojawia się problem. Na rozmowie kwalifikacyjnej HR będzie mówił, że to będą na początek proste procesy bankowe i praca z dokumentami w języku niemieckim. Z klientem nie, głównie z niemieckimi przedstawicielami tychże klientów. Dodatkowo wspomniano coś o projektach, lecz to tak szumnie się nazywa. Projekty, czyi sciąganie nowych procesów, to już dla doświadczonych pracowników. Więc było to takie pitu-pitu. Najgorzej, że w sumie przychodząc tam nie wiadomo, czym się człowiek może zajmować. Jak już się dowie, to proces szkolenia nie jest dobrze usystematyzowany. Zależy od procesu. U mnie na przykład niby starali się wyszkolić, lecz przez nawał pracy szkolacy dzielili to, i rzucili nas głęboką wodę. Niestety, często pracownik jest na początek tam zagubiony, bo brakuje kogoś w rodzaju przewodnika, mentora. Sama robota, procesy są trudniejsze i łatwiejsze. Jeśli ktoś choć odrobinę kuma niemiecki, to powinien to ogarnąć w miarę szybko. Z kolei jest to zazwyczaj typowa dłubanina, szereg powtarzających się czynności w ciągu dnia. Niezbyt kreatywne, wręcz nudne, Tyle, że idzie się tego nauczyć, wyrobić schematy i dobre nawyki. Normy są często zbyt duże, a liczy je specjalny program, że masz tyle i tyle czasu na dane zlecenie, potem wymierza dzienną produktywnośc. Sęk w tym, że nie program ten nie oddaj wiernie i praktycznie rzeczywistości, a kierownicy już mają pełne pole do popisu by pod pasującą im tezę, oprzeć swoją ocenę pracownika. Nie ma jakiejś dużej presji, ale w moim teamie niekiedy organizacja i podział pracy leżał. Brakowało też dostatecznej liczby ludzi do danego procesu, tak więc brakowało czasu, i bywały miesiące z dużą liczbą nadgodzin. Denerwujące było to, że nie było rozmowy wyjaśniającej sytuacji bieżacej, tylko email "dziś 2 h nadgodzin wszyscy". W sumie nie było przymusu, można było odmówić, tylko potem kierownik już patrzał krzywym okiem. Warto dodać, że często coś nawalało ze sprzętem, i wyłacznie dzięki pomocy ludzi bardziej obcykanych w sprzęcie można było to naprawić, bo informatyk w firmie na trzy piętra jest jeden, życzliwy i pomocny, ale siłą rzeczy nie miał takich mocy przerobowych, żeby każdemu pomóc. To co wtedy? Komenda wystaw tzw. Ticet, czyli wniosek o naprawę. Czyli korpo, gdzie musi być na wszystko podkładka. No i przechodzimy do największego problemu w tej firmie komunikacja. Może nie ma mobbingu czy pomiatania ludzmi i nakładania presji, ale kierownicy nie są jacyś mocno komunikatywni. Znaczy są dla osób, które lubią, a lubią te, które bez piśnięcia pracują jak woły, lub są gumowm uchem, W moim przypadku na poczatku były feedbacki, także negatywne dla mnie, zresztą słusznie, potem cisza. Ewentualnie potem jakieś hasła: "no musisz się poprawić, poprawić efektywność, sposób pracy" Walą ogólniakami, a potem kierują pretensję, czemu jest tak a nie inaczej. Potrafią też (choć rzadko) pod koniec miesiąca rzucić wypowiedzenie pracownikowi, a w uzasadnieniu wywalić szereg miękich zarzutów, które jakby mieli być sprawiedliwie, to 90% procent ludzi w tej firmie powinno polecieć. Ludzie są tam normalnie, lecz jest sporo donosicieli i kółeczek wzajemnej adoracji. Atmosfera może i nie jest najgorsza, choć momentami sztuczna. Raz na jakiś czas są jakieś zespołowe zebrania, gdzie kierownicy tłuką jakiś korpobełkot. Tyle że brakuje im autorefleksji i często uważają się za wszechwiedzących. Generalnie robota spoko na przeczekanie.

O co chodzi, ze firma zmieniła polityke i zamiast umów 3,7,czas nieokreslony dostaje sie umowe 3,3,7,9 .... co to ma znaczyc?

Gosia S

Najlepsze jest to, że w firmie Unicredit zwłaszcza w dziale Austriackim akceptuje się "międzypracownicze stosunki pozamałżeńskie". Nic dodać, nic ująć. Żenada

Brałeś udział w rekrutacji do Unicredit Services S.C.P.A. S.A. O Charakterze Konsorcjum Oddział w Polsce. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Hsgsg

To co ta firma robi, to są kpiny! Zatrudniają pracowników przez agencję pracy (pracownicy mają umowę o pracę tymczasową z agencją), obiecują podpisanie umowy po 12 miesiącach. Kiedy przychodzi co do czego, to jednak po 18... W tym czasie nie ma benefitów, jest mniej urlopu i dodatków. Później okazuje się, że nie będą podpisywać umowy z pracownikami agencyjnymi, bo ich nie potrzebują, chociaż na początku obiecywali co innego. Ohydne korpo, które ma za nic ludzi!

Kam

(usunięte przez administratora) jesteście co poniektórzy, jak wy piszecie, że pracujecie X lat i zero rozwoju i stoicie w miejscu, to problem leży w was i po prostu się nie nadajecie. Poszukajcie sobie lepiej innego miejsca, nie każdy się nadaje do tego typu pracy.

Kamilla
@Kam

No nie każdy! Istnieją ambitne osoby, które się stamtąd ulotniły i znalazły lepszą pracę, dająca większe możliwości rozwoju, a nie zamykanie kont, generowanie wyciągów i inne kopiuj-wklej.

Adrian
@Kamilla

To co tutaj niby zawsze robi się te same zadania? A jak ktoś się wykazuje i chce uczyć nowych rzeczy to z czasem nie dostanie szansy na lepszym stanowisku? Jak często rotacja w ogóle jest w tej firmie? Bo ja rozważam, czy by to była dobra firma na start bez doświadczenia zawodowoego?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Unicredit Services S.C.P.A. S.A. O Charakterze Konsorcjum Oddział w Polsce?

Pan premia

Premia jest uznaniowa na podstawie oceny rocznej opartej o cele z poprzedni rok. Wypłacana w okolicy mają/czerwca.

RackMan

Dostajesz tyle ile uzna manager. Kryteria kto ile dostaje zależą tylko i wyłącznie od niego. Są tacy co dostają dużo co roku a są tacy co dostaja ochlapy. Teoretycznie jest to zależne od celów rocznych w praktyce różnie z tym jest. To czy dostaniesz albo i nie jest ci oznajmiane w okolicy marca/kwietnia. I tyle. Ogólnie szału nie ma.

Don

Taka dykteryjka ( prawdziwa). Jeden z pracowników wykonał cele które dostał na początku roku. W marcu dostal dobra ocenę roczną ale manager powiedział mu ze premi nie dostanie bo myśleli ze chce odejść i wobec tego nic dla niego nie mają. Kurtyna. Tak właśnie wygląda sprawa premi uznaniowych. Jak manager uzna tak da albo i nie.

Diament
@Don

Menedżerów w Warszawie jest kilkunastu stąd twoja opinia bardzo generalizuje sytuację. U mnie w zespole nikt z czymś takim się nie spotkał.

@Diament

Bo Twój zespół istnieje tylko w Twojej wyobraźni. Ty, Sylwia, Księżyc i bezsciemy to fejkowe konta których jedynym celem jest robienie dobrego PR dla firmy (dość nieudolnie zresztą).

Diament
@Don

Czytam opinie twoją i innych, będąc pracownikiem tej firmy i mam wrażenie, że niektórzy wylewają tu swoją frustrację. Bardzo łatwo oczernić firmę skoro jest się anonimowym. Ja napisałem prawdę. Ty jak widać wiesz lepiej o zespołach w których nie pracowałeś. Kierowników w Warszawie jest kilkunastu, stąd moja wątpliwość w twoją szczerość. I prawdomówność.

@Diament

Fundamentem tego serwisu jest anonimowość co w sumie nie jest dziwne biorąc pod uwagę jego funkcje. Historia jest autentyczna. Mieliśmy z tego niezły ubaw ( sam zainteresowany mniejszy) ale po tym przyszła refleksja że coś tu nie gra. Wyobraź sobie że ludzie w firmie rozmawiają ze sobą, stąd informacja ile kto zarabia, ile dostaje premii i co manager powiedział na ocenie rocznej nie jest specjalną tajemnicą. Moja prawdomówność i szczerość jest poza wszelkim podejrzeniem i trudno tu mówić o oczernianiu. To się po prostu wydarzyło …………

były_pracownik

Słowo "uznaniowa" przed premia mówi wszystko. W teorii powiązana z oceną roczną w praktyce to taki pic na wodę. Ocena roczna jest Ci po prostu przestawiana i tyle. Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia. Nigdzie w żadnym regulaminie pracy czy układzie zbiorowym nie znajdziesz ani słowa na ten temat ( poza tym że możesz dostać). W dobrym tonie ( jest to wręcz oczekiwane) ze będą tacy co tej premii nie dostaną. W związku z tym jak pracownik źle performuje/pracuje to dowiaduje się o tym właśnie na rozmowie rocznej. Nie wcześniej bo jak by się poprawił to były problem komu nie dać. Wysokość premii to w teorii mnożnik miesięcznej pensji - praktyce od 50% do 150%. Ci z mniejszym miesięcznym wynagrodzeniem idą bardziej do 150%, ci z większym w okolicach 100% lub mniej. Ogólnie tak jak wszędzie ( i tu firma niespecjalnie się wyróżnia) - im mniej transparenty proces tym większe pole do ……. interpretacji.

Rrr

Teoretycznie zależy od oceny rocznej. W praktyce od tego czy cię lubi kierownik. Możesz być najlepszy ale mieć źle stosunki z kier i już się nie dowiesz co to premia czy bonus. Niestety

Ucm.
@Rrr

Sama prawda. Teoria/od oceny. W praktyce od tego czy cię lubi kier

Korap
@Ucm.

Ach. Te managiery. Skąd oni ich biorą to ja nie wiem. Znam kilka przypadków ludzi którzy zmieniali zespół, i menago zespołu z którego odchodzili powinien zrobić im ocenę roczna. I co robi ? Nic,.ani be ani me ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Po prostu udaje że nie istniejesz, premi nie daje, wpisuje ocenę do UPM i zamyka temat. Naprawdę nie wiem czy to głupota, nieudolność czy mali chłopcy w spodenkach bawiący się w zarządzanie......

TJ

Nie polecam tej firmy. Na rozmowie rekrutacyjnej prosisz, żeby dali cię do ciekawego procesu nie nastawionego na masówkę, zwłaszcza, że znasz niemiecki na poziomie B2 i masz wieloletnie doświadczenie w back office i uczestniczyłeś w migracjach procesów. Obiecują, że to rozważą, zwłaszcza, że masz dobry niemiecki, a takich osób w uni nie jest wcale dużo. Po czym pierwszego dnia dowiadujesz się, że inni nowi idą tam gdzie ty chciałeś, a ty trafiasz do najnudniejszego procesu, który powinni robić ludzie wchodzący dopiero na rynek pracy z podstawowym niemieckim. Na koniec nie przedłużają ci umowy, mimo, że robiłeś wszystko co ci kazali. Jako uzasadnienie podają: nie dałeś z siebie wszystkiego. A prawda jest taka, że w międzyczasie znaleźli tańszego od ciebie studenta i zatrudnili go w połowie Twojego okresu próbnego, więc po co płacić więcej pracownikowi, który wynegocjował sobie dobrą stawkę. Zresztą nieprzedłużanie umów jest tam dość częste i ludzie zazwyczaj są zaskoczeni. Ponadto w zespole panuje toksyczna, nerwowa atmosfera. Część osób albo niemiła alvi miła ale bardzo fałszywa. Ponadto praca na 5. piętrze to jakaś porażka. Nerwowa atmosfera, bezsensowne procesy jak w latach 90-tych, który powinny robić algorytmy a nie ludzie. Kawę musisz przynieść sobie sam. Za darmo jest tylko woda. Dodatek finansowy za poziom języka jest tylko na rok. Potem wszystko zależy od widzimisi kierownika. Pracownice kadr niekompetentne, niektóre mają taką minę, że od razu odechciewa ci się załatwić jakąś sprawę. Kierownicy różni. Ja trafiłam beznadziejnie. Niby miła, ale bardzo fałszywa i bez serca. Kariera w korpo to jej misja.

Joanna Bołądź
@TJ

W szkoleniu jest napisane, żeby zgłaszać problemy do kierowników. No cóż... Tylko w teorii. Zaczynając tam pracować było SUPER. Okazało się, że w trakcie szkolenia dwa z moich pomysłów zostały wykorzystane przez firmę ???? Co potem? Rycie pode mną. Nie udało mi się nawet w żaden sposób udowodnić mojej racji, gdyż na moje uwagi kierowniczka Martyna stwierdziła, że "nie będzie ściągała z Niemiec monitoringu, bo ja nie jestem czegoś pewna". To co ja tam przeżyłam to koszmar. Fałsz i przekręcanie faktów. Mało tego, gdy chciałam sama pisać po niemiecku odpowiedzi uzyskałam informację, że mam używać jedynie szablonów TYLKO. W przeddzień odejścia przypadła mi poczta i w zwrotach okazało się, że robiły MOJĄ METODĄ, a mi kazały robić starą. Gdy udawało mi się wpadać w rytm zaczęły się problemy z systemem notoryczne, tak że ciężko było wyrobić normę. Gdy wychodziłam z toalety jedna z nich odchodziła od mojego laptopa bez wcześniejszego zapytania mnie. Wprowadzali mnie w błąd. Gdy chłopak na szkoleniu podał mi fajny sposób na rozwiązanie sytuacji bez zwrotu dokumentów do Niemiec to dostałam na maila info, że mamy bezwzględnie robić ZWROT. I co się okazało? Tylko ja tak robiłam. Reszta dziewczyn robiła po staremu. Tego było mnóstwo!!! Wystarczy kilka osób, które będą mącić, aby zamieszać Tobą, abyś się pogubiła. Co prawda były i również moje błędy, ale to co one robiły przekracza ludzkie pojęcie. Istna (usunięte przez administratora) społeczna. Podpisałam się imieniem i nazwiskiem, gdyż zapraszam do konfrontacji. Nie mogłam nawet skontaktować się z kadrami po odejściu, bo nie odbierali telefonu. Dopiero, gdy zadzwoniłam z nieznanego im numeru... Pewna Pani z dyrekcji powiedziała jedynie prawie płacząc "przepraszam". I już wiedziałam jaka gruba akcja manipulacja wyszła, aby nie dotarło to co mi robili do samej góry. Do dziś psychicznie nie mogę się pozbierać. Gdy źle się tam poczułam i zrobiłam sobie testy na narkotyki zabrałam wszystkie produkty suche do domu. Co ciekawe, aby nie wyszedł kwas to zrobili akcję MOL i kazali wszystkim zabrać na jakiś czas swoje produkty do domu. Jestem gotowa do konfrontacji, bo odchodząc słyszałam jeszcze jakim jestem WSPANIAŁYM pracownikiem i jakie miałam WSPANIAŁE wyniki. ???? Ciekawa jestem jaka opinia poszła do Niemiec.

Sasza
@Joanna Bołądź

Proponuje Ci ogarnąć to zniszczone zdrowie psychiczne a potem napisać merytoryczną wypowiedz . To tu przypomina niestety totalny bełkot

Joanna Bołądź
@Sasza

Pańska odpowiedź jest za to „bardzo merytoryczna”. I po tym właśnie można zobaczyć metodykę podejścia do jakiegokolwiek problemu przez was. Marginalizacja i wyśmiewanie zarzutów. Pańska odpowiedź, która zarzuca mi brak merytoryki sama jest jej pozbawiona. Dodatkowo jest prześmiewcza ukazująca całokształt waszego „dorosłego” podejścia do jakiegokolwiek problemu. Więc ja tez pozwolę sobie na napisanie wyrażenia na Pańskim poziomie: (usunięte przez administratora)

Paulina
@Joanna Bołądź

Joanna, czy ja dobrze zrozumiałam - firma robi pracownikom testy na narkotyki? :0 Tzn. czytam, że zrobiłaś sama, ale dalej piszesz o jakiejś akcji. Wiesz, człowiekowi z zewnątrz trudno zrozumieć procesy wewnętrzne firmy, dlatego dopytuję, bo o akcji MOL nie słyszałam dotąd :/

Jaki jest wkład kierownictwa Unicredit Services S.C.P.A. S.A. O Charakterze Konsorcjum Oddział w Polsce w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Olek

Tam nie ma dobrej atmosfery,więc wkład jest żaden.

biały_Patryk

Pytanie o pracę w Warszawskim oddziale ( firma ma oddziały też w Szczecinie i Łodzi). Jest sporo ofert związanych z IT w Warszawie. Kto się podzieli informacjami o atmosferze pracy, zarobkach, możliwościach rozwoju itp ?

Łukasz
@biały_Patryk

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną to się przekonasz. Kierownicy są otwarci na udzielanie wszelkich informacji.

PieśńPochwalnaDlaUS
@Łukasz

Taa a świstak siedzi i zawija w sreberka. Mega rotacja, awanse dla wybranych. Zdecydowana większość stanowisk to zwykły support, projekty w większości powadzone przez firmy zwenętrzne gdzie pracownicy firmy są sprowadzeni do taniej siły roboczej. Polsko - włoski styl zarządzania gdzie wszystko jest na wczoraj ablo zaczyna się o 18:00 i musi być dostarczone do końca dnia :D Managemnt ma na pewno wysokie mniemanie o sobie co nie idzie w parze z kompetencjami które to niekiedy są żenująco niskie. Jak szukasz pracy w fabryce zapałek to na pewno odnajdziesz się tam jak nic. Żenującej jakości szkolenia ( najczęściej wewnętrzne bo tanio), jak chcesz zewnętrzne to max do 1k pln za można iść na rynku na jakieś szkolenie z "tego i owego" czyli w sumie z niczego ale zawsze jak to koledzy mówli można było zjeść objad ;) Biuro na Żwirki i Wigury z ciulowym dojazdem. Masa ludzi których jak by nagle zabrakło to by nikt nie zauważył bo własciwie to co robią w 4 mógłby zrobić jeden bardziej rozgarnięty. Ogromna bezwładność jeśli chodzi o wykonanie pracy która zależy od innych. Czekać trzeba na wszystko, nawet największe pierdoły. Styl pracy polega na tym że przychodzisz i zaczynsz ryć w mailach i systeamch ticketowych ( dlaczego jest ich tyle pozstaje niewiadomą). Jak już się za coś zabierasz to zawsze jest coś pilniejszego. Masa ręcznej roboty ( co jest niewarygodne w firmie IT) i nieoptymalnych procesów ( dość powiedzieć że są managierzy którzy potrawią przepisać Ci ticekt z systemu ticketówego który i tam musisz zrobić do innego systemu w którym są zadania długoterminowe. gdzie tu logika nie wiem). Reasumując fantastyczne miejsce dla juniorów i tych którzy ambicji nie mają ale coś jeść muszą na pewno będzie OK. Cała reszta powinna się dla własnego zdrowia psychicznego trzymać z daleka bo to miejsce nie dla nich. Kto nie wierzy musi sam ocenić ale żeby nie było że nie ostrzegałem ;)

@biały_Patryk

Jeśli chodzi o Warszawę to polecam też uważać na obiecywaną pracę zdalną - na rozmowie z HR potwierdzone dwa razy że wszyscy pracują zdalnie, a potem z managerem u mnie miała być hybryda biuro-zdalna w okresie szkolenia. A potem obiecana zdalna. Okazało się że szkolenia nie ma, a jeździć do biura mamy tak czy inaczej 2 dni w tygodniu - co ostatecznie wpłynęło na moją decyzję o zakończeniu współpracy - dojazd jest fatalny, a infrastruktura wokół biura zerowa- nie ma żadnego sklepu spożywczego ani jakiejś kawiarni. Praca pewnie zależy od zespołu - moim zdaniem mało rozwojowa. I wisienka na torcie 8.5 dzień pracy bo jest obowiązkowa 30minutowa przerwa bezpłatna o której też mi nikt nie powiedział - nawet na rozmowie gdy padło pytanie z mojej strony o godziny pracy - odpowiedź 8:00-16:00 lub 8:30-16:30. Zapisuje takie rzeczy na rozmowie rekrutacyjnej, więc uważam że to było celowe wprowadzenie w błąd.

Kiparan

Bo to tanie biuro w beznadziejnej lokalizacji jest. Ogólnie w firmie jest zasada ze pracuje się hybrydowo 2 dni z biura, 3 z domu z tym ze decyduje manager. Większość zespołów pracuje w pełni zdalnie. Źle trafiłeś (bywa).

Agata
@Kiparan

w sensie ze menago decyduje, które dni masz w domu, a które w biurze? jakie obowiązki są do wykonania, że jednak trzeba też fizycznie być? co się w te dni robi?

Kiparan
@Agata

Tak. Manager ma ostatnie słowo. Większość pozostawia wolna rękę pracownikom i oni sami decydują ( przytłaczająca większość pracuje z domu jasno i wyraźnie komunikujac że jak ich ktos przymusi to papiery na stół). Obecność fizyczna nie jest wymagana bo i po co. Robi się to co w inne dni. Tak jak napisałem: manager decyduje. Jak zarządzi tak ma.

@Agata

W te dni kiedy kazali nam przyjeżdżać do biura miało być rzekomo dla mnie szkolenie - które tak naprawdę nigdy nie miało miejsca: albo osoba która miała mi coś tłumaczyć nie miała czasu bo ciagłe spotkania/ calle, albo chłopak który miał mi coś tlumaczyć i tak pisał do mnie zamiast pogadać... większośc czasu siedziałam zostawiona sama sobie albo miałam czytać dokumentację z aplikacji którą ten zespół supportuje. Tak naprawdę to nie istniał żaden dobry powód żeby przyjeżdzać do tego biura a teraz i tak praca zdalna to w zasadzie standard więc zmuszanie kogoś do jeżdzenia wiadomo jak się skończy...

Marek Zapłata

Do wszystkich chętnych do pracy w UniCredit. Rozmyta odpowiedzialność stosowana na każdym szczeblu zawodowym i wydziale. To nie jest praca z językiem obcym, tylko niektóre stanowiska ogólnie strata czasu dla kogoś kto pracuje z językami obcymi. Praca typu "ZAPCHAJDZIURA". Wiele niekompetentnych osób na kierowniczych stanowiskach, a zwłaszcza w wydziale kadr. Brak kręgosłupa moralnego i (usunięte przez administratora)na niektórych wydziałach.

julia

Witam, Chciałabym spróbować zaaplikować do firmy Unicredit czy ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać ogłoszeń o wolnych stanowiskach? Ciągle słyszę od ludzi, że tam potrzeba pracowników a nigdzie nie mogę znaleźć ogłoszeń ;/

@julia

Nie szukaj nic nie tracisz. Manualana powtarzalna praca, brak ciekawych i przydatnych szkoleń, managerowie który pełnią rolę tępych poganiaczy, morze nadgodzin, toskyczna atmosfera, chaos w projektach. No ale bądźmy uczciwi : premia świąteczna 390 netto :). Sam zdecyduj.

@Dobrze_poinformowany

Ktoś tu pomylił firmy. Nie było czegoś takiego jak premia świąteczna. Pracownicy otrzymali w grudniu dodatek inflacyjny w kwocie 2350 zł netto

Dobrze_poinformowany

Tia... Kolejny co się z choinki urwał. Czytaj uważanie będę pisał powoli to może zrozumiesz. Premia świąteczna jest co roku i to nie ma nic wspólnego z dodatkiem inflacyjnym ( BTW nasi niemiecy koledzy dostali kilka krotnie więcej ). To jest jeden z benefitow zapisany w zbiorowym układzie pracy. Możesz sprawdzić w Enova ( jak potrafisz bo coś mi się zdaje że może to być challenge nie do przejścia). Swoją drogą to żenujace że pracownicy nie wiedzą takich co właściwie firma daje - zapewniam Cię że firmy nie pomyliłem. Oczywiście nasi kolędy zza Odry dostają premie świąteczna w wysokości jednego wynagrodzenia nie tak jak my. Pamiętam że był to jeden z punktów do dyskusji między ZZ a firmą, no ale jakie związki taka premia świąteczna ????

Saldo
@Dobrze_poinformowany

390 zł na tle innych firm wygląda nieźle, ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi ponarzekać

@Saldo

Wygląda to wręcz fantastycznie. Starczy na bułki i mleko rano a i może na pączka z dnia poprzedniego po przecenie. Można też brykę raz zatankować czy tam inne życiowe wydatki ogarnąć. Mam nadzieję że nikt nie dostanie małpiego rozumu od takiej kasy ani nie zwolni z mocnym postanowieniem bycia rentierem. A tak na marginesie to płacą Ci za robienie dobrego PRu dla firmy czy ty tak na poważnie że te 390 to nieźle ? Jak to drugie to współczuję.... Ty a może ty z ZZ jesteś i ten bonus świąteczny to Twoje życiowe osiągnięcie negocjacyjne ?

Iwona
@julia

Ja na razie nie aplikuję ale też szukam info o pracy tutaj ale jako Specjalista ds. Administracyjnych z j. niemieckim lub włoskim. Widziałam w necie dawne ogłoszenie i zaciekawiła mnie ta praca. Napisali w ogłoszeniu że dają umowę o pracę. Ktoś wie na jaki czas jest ta pierwsza umowa?

pytanie

Ciekawi mnie jedna rzecz. Co trzyma tu ludzi pracujących po 15 lat? Za marne pieniądze, bez premii, na tym samym stanowisku. To świadczy o tym jak naród polski uwielbia być upodlany

Pracownik długoletni
@pytanie

A skąd takie przekonanie, że za marne pieniądze ? Firma na rynku szczecińskim ma naprawdę dobre wynagrodzenia. Osoby, które długo tu pracują to albo się starają i dzięki temu dostają premie uznaniową i wyższe stanowiska albo są osoby, którym zwykła praca i takie wynagrodzenie wystarcza na podstawowym stanowisku.

Anonimowo
@pytanie

Strach przed zmianą. Nawet bardzo dobrzy specjaliści obawiają się wyjścia na rynek po długim okresie w jednej firmie. I nie tyczy się to tylko Unicredit ale wszystkich firm po kolei.

@pytanie

Często po prostu nie otrzymują innych ofert, nie przechodzą rekrutacji w innych firmach które oferują pracę z językami obcymi.

@Pracownik długoletni

3500 to duże pieniądze? Często ze znajomością dwóch języków? Większość pracowników na „produkcji” ma takie zarobki …

Honorata

A może ktoś woli pracować w tej firmie niż na produkcji za takie same pieniądze. Tym bardziej że ktoś wyżej wspomniał że są premie za dobrą prace?

W castoramie koleżanka ma 4.000 netto .

Kama
@Honorata

Premie za dobrą prace? Chyba tylko wtedy, gdy jesteś „koleżaneczką” brygadzisty zespołu lub siedzisz na dispaczu i kasujesz sobie reklamacje ze skrzynki! Bardzo lubiona metoda w Unicredit. Tym co lubimy powiemy tajniakiem o reklamacji, tak aby poprawili przypadek i dostali premię, a tym co są nam obojętni lub ich nie lubimy wpiszemy reklamacje w staty, tak aby przy rozmowie rocznej zostali zadeptani.

Mara
@Kama

Tak

L.
@pytanie

Nie kazdy traktuje prace jak dzielo zycia. Sa tacy jak ja, ktorzy pracuja, robia swoje i ida do domu. Patrzac na zarobki w tym miescie, w UC nie jest najgorzej.

@pytanie

Z tego co można zaobserwować to zależenie pewnie od zespołu - ale rzuca się w oczy ze najczęściej zostają osoby które mają klapki na oczach- zasiedziały się tyle lat że nie rozumieją że rynek pracy się zmienił na tyle że nie jest się już (usunięte przez administratora) w firmie a szef to nie jest jakiś guru któremu trzeba na wszystko przytakiwać - włącznie z pracą w nadgodzinach przez parę dni w tygodniu że względu na kiepski proces zarządzania. To są też osoby które mentalnie siedzą na wschodzie z kulturą pracy.

Potencjalny pracownik

To rozumiem że jesteś pracownikiem byłym albo przynajmniej na wypowiedzeniu po tych obserwacjach? ;)

Adrian

To nadgodziny dalej tu są? Jak tak to, ile za nie płacą? Bo ktoś niżej pisał że płacą. Wiesz, jak już zostawać w pracy to chociaż za dobrą kasę.

Lista wstydu

Unicredit trafiło na liste wstydu, bo nadal operuje w Rosji. Czy jako pracownicy popieracie taką działalność? (usunięte przez administratora)

@Lista wstydu

Jako firma wewnętrznie organizujemy się i wspieramy Ukrainę - UniCredit dofinansowuje wpłaty na kilka fundacji podwojeniem wpłaty pracowników, wspieramy także lokalne akcje pomocowe, informujemy się wewnętrznie na czatach o tym gdzie i jak można pomóc. Firma rozważa wyjście z Rosji, choć faktycznie to jeszcze nie nastąpiło. Ja osobiście całkowicie popieram pomysł wycofania się z Rosji i wprowadzenia na nią dużych sankcji. https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-03-15/orcel-says-unicredit-is-considering-exiting-russia-operations

Lista wstydu
@Bartek

Wycofanie się z rynku rosyjskiego by pociągnęło ponad 7 miliardów EURO strat dla firmy. Czy stać firmę na to? Czy stać czy nie, Unicredit już ma krew na rękach.

@Lista wstydu

Uważam, że Twoje komentarze są niewłaściwie adresowane, nie sądzę by ktokolwiek pracujący w UniCredit w Polsce popierał agresję Rosji na Ukrainę. Bardzo słuszna uwaga, że wycofanie się z tego rynku oznacza do 7mld straty - nie dla pracowników tylko dla akcjonariuszy firmy. Ja osobiście popieram wycofanie się z tego rynku, tak samo jak jestem gotowy do płacenia i 10 PLN za litr paliwa i uniezależnienie naszej polityki energetycznej od Rosji kosztem sankcji. Zakładam, że nie używasz prądu pisząc te wiadomości - bo prąd w Polsce też pochodzi między innymi z zakupionych przez Polskę surowców energetycznych z Rosji i stąd Twoje czyste sumienie i ręce. Proponuję skierować swoją energię na rzeczywistą pomoc Ukrainie i Ukraińcom.

Andi
@Bartek

Chciałem do was aplikować, ale nie popieram Putina. Co do komentarza o surowcach: jako konsument nie mamy wyboru, musimy kupować od spółek, które je dostarczają. Ale mamy wybór dla kogo pracujemy.

Wstyd
@Bartek

Coca Cola, Ikea, McDonald i setki innych firm potrafiły pogodzić się z miliardami strat w imię ludzkich wartosci. Ile procent obrotów firmy to obroty w R. (nie wymienie nazwy tego kraju)? 2 czy 3%

@Wstyd

Bardzo się cieszę Twoim zainteresowaniem tym tematem. Też popieram by kierunek by UniCredit wycofał się z Rosji jak najszybciej.

@Andi

Pracownik mający rodzinę i rosnące raty kredytu i koszty życia nie ma takiej łatwej decyzji jak kandydat, który ma oferty kilku firm i może z czystszym sumieniem zaakceptować inną. Życzę Ci więc by firma, którą wybierzesz spełniła Twoje oczekiwania. Jeśli wycofamy się z Rosji (na co osobiście liczę), zapraszam do UniCredit

Łukasz
@Wstyd

Uważam, że żaden Bank który zadeklarował wyjśćie z Rosji, formalnie tego nie zrobił i nie zrobi tego prędko. To nie jest sklep czy zakład produkcyjny, gdzie można aktywa przeznaczyć na straty i po prostu zamknąc. Bank to obudowany w obrębie prawa podmiot co do którego są stawiane różne wymogi prawne. Nie wrzucał bym Banków na listę wstydu tak jak to miejsce np. z firmami czysto konsumenckimi. Pewnie każdy z pracowników też uważa, że powinnniśmy się wycofać. I to się pewnie stanie.

@Łukasz

Nie wiem czy jestes ruskim trolem czy to po prostu prowokacja ale piszesz bzdury. Wlochom nigdy ruskie onuce nie smierdzialy bo oni maja gdzies wojne - nie przez przypadek wloski premier jak negocjowano pierwszy pakiet sankcji chcial z niego wykluczc towary luksusowe. Banki sa szczegolnosci odpowiedzialne za to co sie dzieje bo przez lata finsnsowaly ruskich. Czesci bankow juz sie wycofala czesci jest w trakcie I sa to informacje ktore latwo sprawdzic wiec nie uskuteczniaj tu prymitywnej propagandy z za wschodniej granicy. Nie dokonca zrozumialy jest tez proces myslowy ktory doprowadzil Cie do wniosku ze banki nie powinny byc traktowane jak zwykle firmy konsumenckie - zakladam ze szybciej piszesz niz myslisz albo beznamietnie powielasz przekaz dnia ktory wywieszony jest na tablicy w twojej farmie troli.

Daniel

Pań podał artykuł z 22.03.2022 - dziś mamy 07.04.2022, dziś są ukraińskie dzieci i kobiety gwałcone i zabijane, dzis Rosjanie dokonują egzekucjie jak za czasów sowieckich, dzis są bombardowane cele rolnicze (podstawa żywieniowa najbiednieszych krajów), dziś ludność żyje w terrorze. A Pan broni banku, który 'zastanawia się ' jak wycofać się z Rosji. Brawo za odwagę!

Joanna
@Daniel

A zapytaj w Szczecinie do jakiego zdegenerowania są zdolni pracownicy UniCredit. Żadnych konsekwencji. A gdy chcesz sprawiedliwości to nie masz szans na nagrania z monitoringu. Bezpieczeństwo poziom zero, kłamstwa, intrygi, zawiść to podstawa.

Pani na P
@Joanna

Dlatego warto spisywać i nagrywać sobie wszelkie konwersacje i sytuacje w których uczestniczysz, a które naruszają twoje prawa. Jeśli jesteś jedną ze stron nie stanowi to naruszenia i może zostać dopuszczone jako dowód w przypadku postępowania z udziałem prokuratora lub sądu. Natomiast nie można robić zdjęć i nagrywać innych pracowników dla jaj, lub odbywać rozmowy z pracownikiem nie informując go o tym, że na Teamsach jest połączona kierowniczka innego działu, która przysłuchuje się całej konwersacji (co też pewnemu ptasiemu mózgowi w tej firmie przyszło do głowy); takie działanie nosi znamiona przestępstwa i może być ścinane z oskarżenia prywatnego.

Lola

To prawda

@Lista wstydu

Po kilku miesiącach wojny można co innego wywnioskować...

@Bartek

Przecież w Uni Credit Szczecin pracują ludzie pochodzenia ukraińskiego. Sam widzisz.kasa to kasa

reklama polityczna jak w 1941
@Bartek

czytając wasze słowa nt ukr słyszę słowa wypowoadane w pro .... mediach... strach się bac...zacznijcie myslec samodzielnie....kiedy i kto zaczął ten cały dramat..kogo i kto wyrzucił... był legalnie wybrany prezydent? Wybory nadzorowane były przez OBWE ? TAK ! Swastyki na sztandarach to NIC TAKIEGO ? Juz wam inni historie przewartosciowali? Dla mnie swastyka to jak jednoznaczne oswiadczenie...symbol (usunięte przez administratora)to zapewne nie miłosnicy kwiatów i owadów..co z takimi zrobic kiedy dostaja wielo- mld w bucksach poparcie i tylko ICH SŁYCHAC? O(usunięte przez administratora) był w historii zawsze obecny. Małego Napoleona OSADZONO i dla pewności OTRUTO . Koniec , ENDE !

Joanna
@Pani na P

A konfrontowałyście te newsy z tą osobą? Może ten „ptasi móżdżek” też nie wie, że ktoś inny był podpięty pod rozmowę. Robi zdjęcia innym? To trzeba było od razu konfrontować. Już ja poznałam intrygantki, które nawet pod Twoją nieobecność zaglądają to komputera.

Marek Zapłata

Jako pracownik Uni Credit ze strony Adecco oraz bezpośrednio Uni Credit ostrzegam wszystkie osoby z doświadczeniem zawodowym, nie pchajcie się tutaj- rozmyta odpowiedzialność służbowa, dział kadr pozostawia dużo do życzenia ( brak kompetencji a przede wszystkim szczerości). Dobra zapchajdziura dla każdego poczotkująceko-student itd. Jeśli chcesz rozwinąć jezyk lub utrzymać go na obecnym poziomie praca w Uni Credit tego nie zapewni, pomimo ogłoszeń o pracę z językiem , w wiekszości nie to nic wspólnego ze znajomością języków.

Sasza
@Marek Zapłata

To co Ty jeszcze tam robisz ?

Agata
@Sasza

Może kasę po prostu zarabia? warunki finansowe są tu w miarę dobre i warto posiedzieć? ile płacą?

Potencjalny pracownik
@Marek Zapłata

To co Ty tam jeszcze robisz skoro jest tak źle?

Ciekawy

Hej, czy pracownik ds. administracyjnych zarabia tutaj chociaż coś ok. 4 tyś. ?

XXXX
@Ciekawy

5500 zł brutto na start, jeśli dobrze umiesz niemiecki możesz liczyć na bonus językowy i wtedy dostaniesz więcej :)

Ciekawy
@XXXX

Dziękuję za odpowiedź ☺️ a potrzebują teraz może ludzi? Czy raczej po nowym roku się coś może ruszyć?

qmw

Czy ktoś może udzielić mi informacji kiedy firma będzie rekrutowała nowych pracowników.Tak mnie więcej, w okolicach jakiego miesiąca albo czy jeszcze w tym roku?Dzięki za odpowiedz.

Joanna / HR
@qmw

W obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji do oddziału w Szczecinie, ale może się to zmienić w najbliższych miesiącach, w zależności od bieżących potrzeb. Rekrutacja do obszarów IT w Warszawie i Łodzi wciąż trwa. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/unicredit-services,165616 , gdzie znajdują się informacje o firmie oraz nasze dane kontaktowe; jeśli był(a)by Pan(i) zainteresowany(-na) zaprezentowaniem swojej kandydatury, to sugerujemy kontakt z nami poprzez podaną na stronie skrzynkę mailową. Pozdrawiamy serdecznie:).

Mr.
@qmw

Firma rekrutuje na okrągło i bez przerwy bo rotacja gigantyczna.

Joanna / HR
@qmw

Aby doprecyzować: mamy obecnie tylko dwa wolne seniorskie wakaty w obszarze IT, jeden w biurze w Warszawie, drugi w Łodzi.

Hello
@Joanna / HR

Asia, HR sam mowil, że tak wielkiej rotacji nigdzie nie widzieliście. Problemem są skostniale warunki pracy (tylko UoP) i nie nadazanie za wynagrodzeniami. Mówicie, że jak ktoś dostanie ofertę wyższą o 50%, to nie dostaniecie zgody od globalnego HR na wyrównanie takiej pensji. Jeżeli wiecie, że tak jest, czemu od razu nie zaoferujecie wyższych wynagrodzeń? Czemu nie ma dodatkowego bonusu lojalnościowego np. za 3 lata w firmie (jak dodatkowy dzień wolny). Czemu nie ma lepszych szkoleń? Ścieżki rozwoju są tylko dla wybranych na TMR? Czemu nie zrobicie ankiety wśród pracowników żeby ocenili kadrę menedżerska, bo jest wielu słabych menadżerów? Do firmy trafia mało CV, bo niestety opinie krążą po sieci.

@Hello

Alez ankiety byly i to nie jedna. W osamoocenie jestbtez miejsce na napisanie swojej opinii o menago. I co z tego, skoro niewiele sie zmienia. Byli managerowie ktorzy dostali fatalne opinie od zespolu a zmian brak. Ankiety to pic na wode.

DoublePride

Tiaa.. Ankiety który głównie służą dobremu samopoczuciu managementu. Jakie relacje są w zespole to od razu widać. Kto kogo lubi a kto nie. Ludzie piszą że wszystko gra, a po cichu uciekają ( inny zespół lub inna firma). Jak jest jakiś kumaty wazeliniarz to posłodzi i zawsze z górki z podwyżka czy premia. Pewne sprawy nie wychodzą poza zespół do senior managementu ( a powinny) bo low/mid management na to nie pozwala starając się kreować rzeczywistość zgodnie ze swoimi. Senior managerzy może I tam czego się domyślają ale ogólnie udają ze sprawy nie ma. No i tak się wszystko kręci bo nic nie moze zastąpić feedbacku ale nie takiego że trzeba dać tylko takiego że dać się chce. Trochę ponarzekałem ale jest jak jest.....

Lampka

Trzymać się z daleka. Ogolnie nie dramatu nie ma, ale dobrze też nie jest. Słaba lokalizacja z nieciekawym dojazdem ( pomijając pociąg), managment nie najwyższych lotów ( z małymi wyjątkmi wszyscy po konsultingu), bardzo duża rotacja ( agencje rekrutacujne muszą zarabiać na tej firmie kokosy) nowi pracownicy pozostawieni sami sobie, pierwsza umowa na 7 miesięcy, bardzo dużo "korporacyjności" ( spotkania które są stratą czasu, bez sensowne procedury, duzo manualnej roboty, nieefektywne procesy, duża zależność od innych, każdy stara się kryć swoje 4 litery), dużo nadgodzin, praca w weekendy i święta, mętne i niejasne kryteria awansów, bardzo zła organizacja pracy samej w sobie, chaotycznie prowadzone projekty. Z tych dobrych to świetne nowoczesne biuro, dobry sprzęt na ktorym się pracuje, benefity. P.S. Opinia konkordo to fake. W firmie są ekspresy do kawy, nikt kto pracuje w IT nie napisze : sprzęt normalny - odpowiedni. O pokoju socjalnym nie wspomnę :D CheSchifo to pewnie jakiś nieudcznik którego firma się pozbyła ( co jest nie lada wyczynem z jego stony bo w tej firmie takich co nic nie robią mało nie jest) i stąd ta emocjonalna opinia ( nie powiem są w niej elementy prawdziwe ale nie brakuje tych z pogranicza fantasy).

5 lat w Unicredit
@Lampka

Zgadzam się. Jak było mi nie po drodze z jednym kierownikiem to postarałam się o przejście do innego. Nie żałuję. Polubiłam ta prace na tyle, ze nie zamienię jej na żadną inna. Chętnie do niej wracam. Atmosfera, rodzaj pracy jak dla mnie na plus. Mam szerokie zastrzeżenia co do działu HR , ale noe może być idealnie, poza tym mam na szczęście nie wielki kontakt z tym działem także do przeżycia. Jak ktoś chce szukać problemów to je znajdzie. Czytam szerokie narzekania, jednak myślę ,ze praca się sama obroni, wiec jak ktoś pracowity to zastrzeżeń nie będzie miał.

Danuta
@5 lat w Unicredit

Nie czepiali się, że masz obiekcje co do pracy z jednym z nich?

Jakie wynagrodzenie 2021?

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik w firmie na stanowisku spec. ds. administracyjnych? Wiecie jakie są obecnie widełki?

Były
@Jakie wynagrodzenie 2021?

Większość ok 3000 na rękę

Artur
@Były

Do tego są jakieś premie? I widzę że już tam nie pracujesz, czemu? Coś było nie tak?

Bring
@Artur

Ciężko z dużymi premiami

Było
@Bring

Teraz dzwoniął do osób, których już kilka razy w rekrutacji odzuczili. Biorą ludzi, którzy nie byli ich pierwszym wyborem. Obiecują 4500 netto i kilka podwyżek w ciągu roku. Tak źle się u was dzieję, że firma już byle kogo zatrudnia?

Ucm.
@Jakie wynagrodzenie 2021?

Na takie same jak osoby po kilku latach pracy. Zero docenienia,dlatego więcej jest nowych niż starych pracowników..

Zadowolony pracownik
@Ucm.

Nie zgadzam się z opinią przedmówcy. Jest dużo nowych pracowników, ponieważ zostały przeniesione transfery z Niemiec i było i nadal jest zapotrzebowanie na nowych pracowników. I mogę powiedzieć z doświadczenia - jeżeli człowiek się stara i dosyć dobrze pracuje, to wynagrodzenie jest adekwatne do starań. Cieszę się też, że udało się wynegocjować podwyżki i firma znów jest konkurencyjna na rynku pracy.

L.
@Zadowolony pracownik

Ja tez jestem zadowolona . Lubie ta prace i ludzi z którymi pracuje. Yyle

słowo do przemyślenia

Lubisz ludzi i nie dzielisz na swoich i obcych? Chciałbyś pracować spokojnie i być oceniany ta sama miarą? no to nie daj się słodkości słów osób z HR ponieważ oni przekazują new innym i dopiero sie zaczyna...albo znasz kogoś kto Cie wprowadzi do grona SZACHRAJEK i do jakiejs KLICKI zostaniesz przyjety albo zrobia z Toba WSZYSTKO i to z usmiechem "demokratycznej" ameryki +(usunięte przez administratora) włoskiej prastarej rzymskiej tradycji. Jak dla nich chcesz rzucić prace to błąd. Zabezpiecz TYŁY i sprawdz czy przyjma Cie na typowa próbe czy tez dadza prawdziwa szanse wejscia w "prastare , kilkunastoletnie KLICKI". Tam liczy sie staz na tyle ,że NEW ma faktycznie ........... nad czym sie zastanowić Nie dla PSA kiełbasa! Masa fałszu....wraz ze zdalnie sterowanymi tzw związkami ... tez na wzór starej ,rzymskiej.....

Zostaw merytoryczną opinię o UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE - Mediolan

• Jak się pracuje w UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNICREDIT S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE
  • 1 Maja 38/39