Opinie o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

ciekawość

napisz jeśli wiesz! może kalambury? panie tim liderze.

motylek

a ja wiem kto to tak odpisał

kupa

dla mnie [usunięte przez moderatora] naprawdę spoko ale jestem u [usunięte przez moderatora]:( maciej też ok chociaż ostatnio coś chodzi lekko jak by w stresie ale nie mogę nic złego raczej powiedzieć. a [usunięte przez moderatora] jest to jest, nie ma to nie ma ot co.

też ona

jestes sfrustrowana ze ci sie nie udalo i dlatego klamiesz

Telemarketer

nic szczególnego, pracę dostanie każdy, mamy nawet ukraińców wyraźnie zaciągających słowa, podają między innymi termin wypłaty który jest abstrakcją, jeśli spóźnią się tylko tydzień to cud.

czy przyjdziesz na następny dzień

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
a

pracowaliśmy 22 i 23 grudnia?

nuch

dobrze okresliles - jsk nie przeginasz, to nikt sie do ciebie nie przyczepia. team leaderzy sa spoko. a co do kasy - badz spokojny. stawki nie sa porazajaco wysokie, ale za to realne

Witam! W PLT jestem nowy, pracuje zaledwie pare dni, ale jak na razie jest spoko. Zdazylem juz poznac [usunięte przez moderatora] oczywiscie jest to moje subiektywne zdanie :P, lecz zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu to ludzie narzekaja, ze musza dzwonic "jak roboty" no chyba taka jest nasza praca. PRAWDA? i w zwiazku z tym mam pytanie. Jak to wyglada z placami w PLT? Czy te stawki sa realne, oraz czy kanty sa uskuteczniane w tej firmie? Wiadomo pracuje uczciwie i rzetelnie, ale i tez wymagam od pracodawcy takiego samego podejscia do mnie, takiej wyplaty jaka mi sie nalezy. Stwierdzam, jezeli nie przeginasz to i Tim Liderzy daja Ci spokoj. Prosze powiedzcie jak to jest z placami, poniewaz o to sie najbardziej martwie.

AKWARIUM ;)

Z OKAZJI ZBLIZAJACYCH SIE SWIAT WSZYSTKIM POZYTYWNIE I NEGATYWNIE NASTAWIONYM ZYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU:) ...i duzo aktywacji :P

Anonimowy:)))))

Dziękujemy Wam za to ,że jesteście i możemy z Wami współpracować:)Pozdrawiam swoją Grupę no i koleżanki i kolegów z Grup moich kolegów z pracy.Do zobaczenia na Salach:)))

lila

nie przesadzaj z tym traktowaniem jak robota... jest znacznie lepiej niz gdzie indziej. a [usunięte przez moderatora] jest spoko fakt [usunięte przez moderatora] jest gburowaty

porazka

Pracowalam tam niecaly mesiac i nawet jakby dawali mi(usunięte przez administratora) na godzine to bym tam nie poszla...wymagaja od Ciebie pracy jak od robota a nie czlowieka...marne pieniadze...bardzo trudno wypracowac 160h bo ciagle Ci wmawiaja ze przekraczasz przerwynp. mi iedys zrobili awanture ze bylam 2,5 h na przerwie a wiem ze nie bylam bo nigdy nie przekroczylam tam przerwy...dziwny system kar( jak nie przyjdziesz do pracy - 4(usunięte przez administratora)) uwielbialam tego czlowieka :) pozdrawiam:)

taka jedna

a ja tam bym za zadne (usunięte przez administratora) nei wymienila na inny model ;) podziwiam, ze ma do mnie taka swieta cierpliwosc , bo czasem to sto razy dziennie do niego latam o jakies szczegoly pytac i nigdy mnie nie olal, choc ja pewnie na jego miejscu tak bym wlasnie zrobila. pare razy juz uslyszalam "od tego jestem zeby ci pomoc. polecam sie na przyszlosc". no to ja polecam na przyszlosc do niego do teamu ;)

ktoś

no jest ,jest:) i jest też tak zaje... że wszyscy chodzimy po pomoc do kogo innego byle nie do niego:) po za tym nie wiem co chcecie od pozostałej trójki z czego marcela nie widać ostatnio. (usunięte przez administratora)i panami liderami również fajne są relacje. i nie chciał bym do(usunięte przez administratora)zresztą widzę że na tym forum jakaś wojna mała choć widzę że wszyscy jakoś ze sobą normalnie pracują.

ttttttt

haha sugerujecie,(usunięte przez administratora) jest "inny"? no chyba nie... nie raz widzilam, jak obściskiwał (usunięte przez administratora)z recepcji i niejedna bajerowal ;) co do jego bujania, taka jego praca, żeby chodzic i nadzorowac, jak kto rozmawia (usunięte przez administratora).." tak jak to mówi sami wiecie kto (nie bede skarzyc). bardzo pilnuje zeby stale dzwonic. a w ogole to spoko ziomek z niego, byloby z nim o czym przy piwie gadac :)

dee

nie ciesz sie za bardzo bo i tak raczej nic z tego nie bedzie.spotkalem go kiedys przypadkiem w weekend wychodzacego z pewnego klubu w meskim gronie... niby nic ale nie byl to zwykly klub xD ale jako team leader jest naprawde spoko (ja akurat jestem u niego). potrafi zagadac, zazartowac, posmiac sie z czegos, ale tez jest konkretny,. od razu sie doczepi jak ktos bedzie dluzej na osbsludze albo rozmawia z kims chociaz w sumie nie ma sie co dziwic taka jego rola

nie jest zle. da sie wytrzymac. tez polecam bezposrednio do plt, bo agencje sporo zdzieraja z ludzi. klimat w firmie jest fajny i dobre imprezy integracyjne :)))))))) ja sie zalapalam na jedna na razie /przedwczoraj/ i bylo naprawde fajnie. Zaluje tylko, ze sie nie odwazylam zakrecic kolo team lidera(usunięte przez administratora)bo swietnie tanczy, jest super przystojny iw ogole wyglada, ze lubi sie bawic. polecam tez zalapac sie do niego do teamu jakby wam pozwolili wybrac, bo chyba najlepiej ogarnia to wszystko i widac, ze odstaje na plus od (usunięte przez administratora)niestety nie mozna sie juz przepisac do niego :/ ogolnie prace oceniam dobrze + mogliby tylko jeszcze na przerwach udostepniac szafke ze slodyczami w kuchni i roznosic cole po stanowiskach :)))))

nie idz do plt przez agencje bo wyjdzie ci jeszcze mniej-jak coś to przyjmij się do pracy bezpośrednio przez firmę a jak jest to sama ocenisz,ile ludzi tyle opinii

elff

a co z pracą ankieterów?? ja byłam w jakimś biurze pośrednictwa pracy i mam pracować jako ankieterka, ale jak tak czytam wasze wypowiedzi to jestem przerazona trochę...

kudlaty

[usunięte przez moderatora] NIE POLECAM W ŻADNYM WYPADKU

Zając

Paula - 2010-09-14 17:01:55a (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracują?a która (usunięte przez administratora)juz od marca nie pracują:) i nie narzekają :) hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Telefoniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Telefoniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Telefoniczne?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Telefoniczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Telefoniczne
2.2/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Mały Rynek 6
    96-300 Warszawa