Opinie o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Dodam że to się dzieje w Żyrardowie w call center i są udostępnieniane innym z zewnątrz dane osobowe pracowników

Weronika

@Pracownik Nie rozumiem. W jakim celu rekruter firmy ma udostępniać dane osób, ktore pracują w Polskie Linie Telefoniczne? Czekam na odpowiedź.

@Weronika

W takim celu że udostępnił innej firmie call center nazwiska osób które były o pracę i jeszcze powiedział co te osoby mówiły na szefową innej firmy call center no chyba to nie za fajnie jak tak się dzieje a pan który to zrobił poniesie konsekwencje

Pan który rekrutuje ludzi do pracy udostępnia innym osobom z zewnątrz dane pracowników i to będzie zgłoszone gdzie potrzeba pozdrawiam

Ciekawy świata Pan

Dobra Ludzie Szczerze! Infolinia Żyrardów Pchać się tam czy lepiej dać sobie spokój ? Zabieranie pensji to mało ciekawa kwestia.... do tego MACHLOJKI?

M.

Banda oszustów.

Telemarketer

nic szczególnego, pracę dostanie każdy, mamy nawet ukraińców wyraźnie zaciągających słowa, podają między innymi termin wypłaty który jest abstrakcją, jeśli spóźnią się tylko tydzień to cud.

czy przyjdziesz na następny dzień

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
totylkoja

pracę w PLT wspominam miło tylko z jednego powodu- z powodu ludzi z którymi przyszło mi współpracować np. na projekcie Sanofi. Niestety kierownictwa już tak miło nie wspominam- nieregularne przelewy wynagrodzeń, awantury kiedy '' mieliśmy czelność'' upominać się o swoje pieniądze, zatajanie informacji - wymagają współpracy zespołowej,a sami już z nami nie współpracowali . Bardzo często dowiadywaliśmy się o planach wprowadzania różnych zmian pocztą pantoflową- cała firma dookoła już wszystko wiedziała,a CC którego dana rzecz dotyczyła oczywiście nic ni wiedziało. Praca bardzo niewdzięczna. Nie polecam.

Patrycja

Polskie Linie Telefoniczne aktualnie poszukują Konsultanta Telefonicznego do dwóch miast: ŻYRARDÓW i OSTROŁĘKA http://plt.pl/26/wybierz-miejsce-pracy Wydaje się to być idealna praca dla studentów, bo grafik jest elastyczny. A do tego można uzyskać profesjonalne szkolenie, wynagrodzenie do 2600 zł + prowizje, atrakcyjny system motywacyjny, świetną atmosferę i szansę na rozwój zawodowy. Czy dużo studentów ta firma zatrudnia?

Magda

Ten Żyrardow to bez sensu wymyślili... Ciekawe jak długo przetrwają. Pozdrawiam Tomasza podobno dalej tam pracuje!

Wy wiecie kto :)
@Magda

Ten zajkowski to był kawał....

Patrycja

@michałowska ale co wyszło? Byłaś zadowolona z pracy i dlaczego odeszłaś? Miałaś taką sytuację jak użytkownik @M? Czy Ty jesteś @M? @XYZ czyli Ty polecasz pracę w Polskich Liniach Telefonicznych? A w jakim dziale pracujesz? Możesz dać jakieś rady odnośnie rekrutacji? Jak się przygotować, by zrobić jak najlepsze wrażenie na pracodawcy?

Patrycja

@michałowska Czy jesteś pewna, że dokładnie to, co piszesz było powodem Twojego zwolnienia? Czy Polskie Linie Telefoniczne próbowały rozmawiać z Tobą na ten temat? Co sobie najbardziej ceniłaś w tej pracy, skoro chciałabyś tam wrócić?

michałowska
@Patrycja

Wszystko mi się podobalo elastyczny grafik, atmosfera, otoczenie , dojazd, projekty i system też nie były skomplikowanie ale nie niestety wyszło jak wyszło , teraz mam jeszcze lepszą pracę.

M.

Nikomu nie polecam. Zostałam kiedyś przez nich oszukana na sporą sumę pieniędzy i żałuję, że kiedykolwiek miałam z nimi coś wspólnego. Bardzo marna firma, podobnie jak "kierownictwo" od siedmiu boleści. Za to jak traktujecie ludzi karma do was kiedyś wróci. Tego akurat jestem pewna.

Patrycja

Polskie Linie Telefoniczne szukają KONSULTANTA TELEFONICZNEGO (http://plt.pl/3/kariera). Firma oferuje elastyczne godziny pracy (indywidualny grafik czasu pracy); gwarantowaną stawkę godzinową i bonusy (za każdą godzinę pracy otrzymasz z góry ustaloną stawkę); miłą atmosferę pracy w nowoczesnym, ale kameralnym Call Center. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku i mógłby to potwierdzić? Czy tak wygląda praca w tej firmie na tym stanowisku? Opłaca się aplikować? Każda informacja będzie ważna.

vvh

@ Mat - czemu twierdzisz że na niektórych projkekth nie da się mieć prowizji? rozwin prosze tematm b o swego czasu byłam zainteresowana ofertami pracy od Polskich Linii Telefonbicznych i czasem wracam na tą stronę patrząc czy sa może nowe oferty akurat

Mat

Są zależne od wyników, ale niektórych projektach po prostu nie da się mieć prowizji. Smp polecam!

Pompelnikiel

Pozdrawiam ekipę!!!

Agata

Oho... Jak w każdym cc widzę że niedocenianych konsultantów na forum sieją... Jak perz za darmo :-D msciciel od siedmiu boleści. powodzenia - tęsknię, a w październiku wpadnę do was na kawe w międzyczasie . Bartek przyniosę Ci te ciasto w końcu.

@Agata

niedocenianych konsultantów na forum sieją" - sam doszedłem do wniosku że czas najwyższy wejść na stronę w internecie i opisać machlojki plt. A co do "siania" - twoja wypowiedź jest tak nieskładna, całkowicie pozbawiona sensu że co do siania: to pewnie bezwiednie się wygadałaś o własnej hodowli (tzw. patolopsychilogia - bezwiednie wmawiasz innym to o czym myślisz)! Z takim przytumanionym mózgiem to pewnie siejesz narkotyki bo pewnie nie rumianek! "Jak perz za darmo" - Za wypłatę z plt (albo jej brak bo kierowniczki codziennie kradły komuś wypłatę!!! - podbiegały i informowały że dziś komus zabierają całą wypłatę bo TAK!!!!!!) do dasz radę tylko chwasty siać. Ja w przeciwieństwie do ciebie mieszkam w domu jednorodzinnym i na ogródku mam posiane: pomidory, sałatę, agrest i kilka drzewek owocowych. !!!Czy już teraz jesteś w stanie się domyślić różnicy między nami???!!! "mściciel od siedmiu boleści" - chciałbym się dosadniej na was zemścić - te siedem boleści to dla was za mało - chce żebyście się męczyli tak jak ja się męczyłem niestety marnując kilka miesięcy na siedzenie tam!!! Aha, słyszałem że macie ostatnio zepsuty humor:) (mam wtykę u was na sali kał center; to mi trochę poopowiadali: że chodzicie ostatnio nadąsani :))

Geniusz Mściciel

"Kamienego serca"?!?! - Na call center nie bajeruję; nie kręcę na około; nie używam języka korzyści; nie tworzę mapy produktu; nie cisnę klienta żeby wcisnąć mu jakiś szajs bo taki jest target sprzedażowy. To skoro kał center nauczyło mnie kim nie być i czego nie robić: mam teraz niewyobrażalnie rozwinięte poczucie honoru i człowieczeństwa - to jak mogę mieć kamienne serce?????? "ludzie małej wiary" - nie wierze w ogólnie przyjętych bogów. Sam jestem jedynym bogiem którego uznaję! Więc wiarę w siebie mam bardzo dobrze rozwiniętą! "nawet jeśli ktoś coś wcześniej, to przecież wiadomo" - kilka lat temu dowiedziałem się co oznacza określenie: popełniłam błąd/ każdy popełnia błędy!?!?! Kolegi dziewczyna w anglii dała (usunięte przez administratora) murzy*** i jak tamten się dowiedział o tym to wymierzył obydwojgu sprawiedliwość!!!! Jak już lafirynda miała jednoznacznie wyrobioną opinię to chodziła i opowiadała wszystkim że popełniła błąd i chciała/rozkazywała mu, żeby kumpel ją pocieszył bo teraz wszyscy ją palcami wytykają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "plują wszędzie" - pisałem ci już wcześniej że praca min. u was nauczyła mnie honoru i człowieczeństwa to jak mogę pluć wszędzie?!?!?! Ja pluję tylko na mafię i wszystkich którzy są im podobni!!!!!!!! Moja ksywka to geniusz mściciel!!!!! Ja uwielbiam się mścić!!!!! Jeśli jesteś człowiekiem z zasadami moralnymi- nigdy, przenigdy nie zrobię ci nic złego ale jeśli jesteś mafiozem to szykuj się na tragedię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geniusz Mściciel

Wtedy pracownicy którzy jeszcze tam zostali, pokazali mi historię nie do wyobrażenia!!!!! Jeden pracownik tak bardzo nienawidził tego miejsca, że odchodząc z firmy w ostatnich minutach pracy - wytarł sobie słuchawkami którymi pracował, d*pę po sraniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 225 godzin miesięcznie = 1926 zł, umowa zlecenie.

Geniusz Mściciel

Ja mam cały czas wolny więc mogę pisać komentarz o waszej firemce codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kk
@Geniusz Mściciel

Wysłali Cie zewsząd madrusiu?

@Kk

Wysłali Cie zewsząd madrusiu?" Wy w plt naprawdę jesteście mega upośledzeni!!!  1. Kto miał mnie wysłać - odpowiedziałem już wcześniej że to była moja własna inicjatywa! 2.Ze wsząd? znaczy ze wszystkich stron? Nie, jeśli chodzi o wpisy w internecie to na razie jestem tylko na gowork'u i tutaj was komentuję. Ale jak JA będę miał ochotę to JA włączę inną stronę o was i JA tam też napisze prawdę!!! 3.Bezwiednie nazwałaś mnie osobą bardzo mądrą (mądruś;)) - miło mi że imponuje ci mój sposób myślenia i wypowiedzi :)) O was w plt tak napisać nigdy nie będę mógł. Co najwyżej: Tumany.

oooo

A ja polecam pracę tam. Byłem tam przed wakacjami i od września wracam. Pozdrawiam! Czekacie?

AAAaaaAAA

Geniuszu, ucięło Ci komentarz, ale jestem bardzo ciekawa co było dalej! Też nawet nie chcę sobie przypominać o pracy w tej firmie...

@AAAaaaAAA

Dopisałem mój komentarz już wczesniej; ale po raz kolejny nie-ludzie z PLT go skasowali chyba już z 8 raz w ciągu kilku dni: Wtedy pracownicy którzy jeszcze tam zostali, pokazali mi historię nie do wyobrażenia!!!!! Jeden pracownik tak bardzo nienawidził tego miejsca, że odchodząc z firmy w ostatnich minutach pracy - wytarł sobie słuchawkami którymi pracowa (usunięte przez administratora) po sraniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 225 godzin miesięcznie = 1926 zł, umowa zlecenie.

@Geniusz Mściciel

Wiesz chcesz zarabiać miliony w call center no to chyba mózg wymień no chyba, że dyrektorem jesteś hehe. Z kasą fakt słabo u nich na stałe. Jako praca dodatkowa spoko. Coś wysiedzialem. Po robocie gdzie indziej można na imprezkę z niunia dorobić, ale szału ni ma.

Geniusz Mściciel

chcesz zarabiać miliony w call center no to chyba mózg wymień no chyba" - określenie "no chyba" TYLKO mi się tutaj podoba. Jak to pisałeś transwestyto sam bezwiednie przyznałeś się do tego że to co piszesz bo brednie tumana!!! Dla przykładu:  1. W t-mobile zarabia się 4 tyś. zł zlecenie ze wszystkimi świadczeniami - ubezpieczenie, emerytura! 2. W studiu moderna zarabia się 5 tyś. zł umowa o prace! 3.W 4-life direct zarabia się 4 tyś zł na umowie o prace! 4. W polsacie zarabia się po 5 tyś zł na własnej działalności gospodarczej!  Jak widzisz napisałem ci wystarczająco przykładów że płacicie psie pieniądze i jeszcze perfidnie jesteście w stanie podbiec do kogoś na sali kto je kanapkę i bezczelnie powiedzieć mu w twarz ze kradniecie mu dzisiejszą wypłatę!?!?!? WY JEB*** KUR**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Po robocie gdzie indziej można na imprezkę z niunia dorobić, ale szału ni ma." Ja w ogóle nie rozumiem co wy piszecie!!!!!! No tak oczywiście: jak się siedzi w takim burdelu to nie dziwne że zadowoleni z tej pracy są tylko bezmózgi bez honoru.

Geniusz Mściciel

Chce poinformować: że jeśli kierownicy plt nie przestaną kasować moich komentarzy - prawdy prawdy o was - to będę was kompromitować codziennie. Rozumiem to że skompromitowałem was odpowiadając wam od podpunktów na wasze bezmyśle, nic nie znaczące wypowiedzi - ale pogódźcie się z tym - już tak zostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Johny
@Geniusz Mściciel

Jak było Ci tak źle to dlaczego na aż tylu projektach pracowałeś i dlaczego aż tak długo?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Telefoniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Telefoniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Telefoniczne?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Telefoniczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Telefoniczne
2.2/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Mały Rynek 6
    96-300 Warszawa