Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. w Warszawa

J

Gratulacje dla Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski spółka komandytowa. Jedna z najgorszych możliwych kancelarii. Stanowczo nie polecam. W kancelarii pracują osoby nie znające się ani na pełnomocnictwach notarialnych, ani osoby które wiedzą cokolwiek o sprawach. Pozywają do sądu ludzi przed zakończeniem terminu płatności . Nie sprawdzają wpłat tylko odrazu pozywają do sądu i żądają oddania pieniędzy za złożony pozew. Kancelaria wymyśla sobie terminy wpłat do firm (zaksięgowana wpłata z miesięcznym opóźnieniem ) ,które z nią współpracują . Dodatkowo dodam,że pracownicy po pierwszym telefonie do nich wmawiają człowiekowi tekst "Tak wystarczy opłacić i sprawę zamykamy " . Wywiązujesz się z rozmowy,a oni parę dni później wysyłają pozew. Dzwoniąc do kancelarii nie idzie niczego załatwić ponieważ panie tam pracujące nie umieją odnaleźć upoważnienia,które zostało im przesłane. Kancelaria powinna się nazywać "Pozew za który ty zapłacisz". Żadna szanująca się kancelaria nie rozwiązuje tak spraw. Jeśli nie chcecie takiej niekompetencji jaka jest ta kancelaria to omijajcie ja z daleka.

Działaja na szkode wierzycieli

Nadia Nowy wpis

Młodszy specjalista ds. windykacji należności ma wpisana w ofercie opcje na prace hybrydowa. Nie do końca jednak jeszcze wiem jaki miałby występować układ dni w tym przypadku. ma się wpływ na ich elastyczny wybór czy raczej są one narzucone z góry?

Lulu Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Po zapewnieniach że umowa zostanie przedłużona (ok. 2 tygodnie przed końcem umowy otrzymał*m maila z takim zapewnieniem) ostatniego dnia umowy o 15:45 dzwoni kadrowa z informacją że jednak tej umowy nie będzie. Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Pensja jak na Warszawskie standardy śmieszna.

Beti Nowy wpis

znalazłam ofertę dla specjalisty ds. postępowania sądowego. Podkreślona w niej została dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, ale także jest opcja na pracę w formie hybrydowej. Jaki występuje możliwy układ dni?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.? 15 stycznia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Informatyk. Ktoś z Was aplikował?

Firma Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji telefonicznej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zastanawiam się czy więcej osób mogło mieć podobny problem z poprzednik? Chodzi mi o potencjalne zatrudnienie a finalnie brak inicjatywy do podjęcia współpracy? pytam, bo chce się rozeznać jak tu full stackom praca idzie. Jest teraz oferta na progi do 15 do 20 tys. wymagają 3 lat doświadczenia, na rozmowie przy tym jak kandydat będzie sprawdzony?

Tewilla

stanowczo nie polecam pracy z kancelarią Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp.k., osoby niby są zainteresowane zatrudnieniem, niby mówią, że do Ciebie napiszą zadzwonią, a później nie ma żadnego kontaktu z ich strony, jak wysyłasz do nich (pracownik) maile z pytaniem kiedy możesz przyjść do pracy i czy są dalej zainteresowani zatrudnieniem Cię, bo nie możesz przez ich milczenie szukać pracy (bo np. twoi rodzice, czy bracia mówią, abyś zaczekała/ zaczekał na kontakt z ich strony) to mają Cię w (usunięte przez administratora) i nawet nie odpisują na Twoje maile/ zapytania. W ogóle też nie kontaktują się z pracownikiem który ma u nich w firmie pracować tylko kontakt jest, jeżeli osoba jest osobą niepełnosprawną, przez np. brata/ rodziców, na grzeczne zapytania przyszłego pracownika w ogóle nie odpowiadają. Tak jak napisałam stanowczo nie polecam pracy w tej firmie, pracowników te osoby mają w (usunięte przez administratora)

Alicja

Faktycznie uważacie zarobki za słabe? Mnie pokazała się oferta dla informatyka / młodszego specjalisty helpdesk i w niej było napisane, że do 6200 zł się zarabia. Nie widzę przy tym by wymagano doświadczenia. po dłuższym stażu można po prostu awansować?

Yty

Wyzysk pracownika. Praca w stresie. Pracownicy przeni, praca w ciągłym stresie nom stop kogoś zwalniają albo pracownicy sami rezygnują. To praca na chwilę nie da się dłużej tam wytrzymać szkoda zdrowia. Bardzo małe zarobki.

Hej, powiedzcie mi o jakie rozbieżności mogło w rozmowie rekrutacyjnej komuś z forum chodzić? Wątek został urwany a po prostu jest jeszcze dostępna oferta dla specjalisty ds. postepowania sądowego, która mnie zainteresowała. Chciałabym właśnie poznać porady co do samej rozmowy i tego jak się do niej przygotować. Wszystkie warunki spełniam te poprzednie opinie mnie jednak zastanawiają… Czy jest tu ktoś kto aktualnie się zatrudnia i opisze warunki?

Olka

Praca tragedia wynagrodzenie śmiech na sali . Na rozmowie mówią zupełnie co innego przychodzisz i szok masz ochotę wyjść już po 1 godzinie i tam nie wrócić. Za taką pensje nie warto się starać . Premia 150 zł i to nie do zrobienia . Kancelario radze bardziej docenić tych pracowników którzy jeszcze nie uciekli.

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

J

Klient1
@J

U nich nawet nieboszczycy zostają spadkobiercami. Czyli dosłownie po trupach do celu.Mnie zastanawia jeszcze jedno-jak oni pozyskują dane wrażliwe bez nakazu?

@Klient1

A skąd Ty niby masz pewność, że robią takie rzeczy? Wierzysz we wszystko co usłyszysz?

Emerytgorniczy
@Klient1

Splacilem dług okazuje się że nadpłaciłem około 1 tys a teraz mam się tej firmy prosić o zwrot sprawę to ja teraz oddam do Sądu

@J

Nie ta kancelaria to porażka Nie ogarnia spraw A szefowie ukryci za plecami pracowników Wstyd

Działaja na szkode wierzycieli

Ciekawa jestem czy ostatecznie doszło do skontaktowania się z jedną Panią z forum odnośnie poruszonego tematu niepełnosprawności. Zauwazyłam też, że są aktualne trzy ogłoszenia na jednym z portali, jedno z nich dotyczy windykacji telefonicznej. Podkreślona została w nim możliwość podjęcia się pracy hybrydowej. Jakie szkolenie przysługuje odnośnie wdrożenia? I co z perspektywą na dalszy rozwój w zakresie tego typu pracy? Została ona podkreślona w opisie, więc na jakie stanowiska można awansować i pod jakimi warunkami?

Paulina

Czy Kancelaria aktualnie przyjmuje do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Jeżeli tak, bardzo proszę o informację :-) to bardzo ważne dla mnie ponieważ potrzebuję pilnie pracy...będę wdzieczna za wszelkie odpowiedzi :)

@Paulina

Z tego co się zorientowałam na ich stronie obecnie i tak żadnej oferty nie mają. Dodatkowo widzę, że jakiś czas temu padło już podobne pytanie ale bez odpowiedzi. Czy kontaktowałaś się z nimi bezpośrednio w tej sprawie? Sama byłabym teraz tego ciekawa. Jak szybko odpowiadają?

@Anna

Nie kontaktowałam się, ale zamierzam to chyba zrobić. Ciekawe..

@Anna

A czy Ty też szukasz pracy tak? Wiem że często w takiego rodzaju większych firmach często poszukują osób dlatego pytam no ale właśnie widzę że nie ma żadnych odpowiedzi.

@Paulina

zależy jak plany na przyszły rok się ułożą. Zastanawiam się czy mają może jakąś konkurencję w okolicy? Do dziś chyba już się skontaktowałaś odnośnie tego orzeczenia? Co powiedzieli? Przyjmują?

@Anna

Na chwilę obecną nie, ale można przesłać CV na ich stronie i odezwą się jak będą potrzebować :)

Sylwia
@Paulina

Myślisz że się odezwą? Kilka razy tak wysyłałam do różnych firm i cisza do dziś. Coś jeszcze Ci na temat przyjęć powiedzieli? Kiedy się spodziewają najbliższych rekrutacji na przykład?

@Sylwia

Z tym czy się odezwą, to może już być różnie..Też kilka razy wysyłałam CV do firm które mnie interesowały, ale właśnie mało kto się odzywał.

Odradzam

Rozmowa kwalifikacyjna? Zero zainteresowania potencjalnym pracownikiem, najpierw proszą o opowiedzenie o sobie, by po 5 sekundach przerwać i pytać czy masz status studenta. Jedyna ważna kwestia to status studenta. Nie liczą się zainteresowania, czy mamy coś wspólnego z przyszlym stanowiskiem - ważny jest status studenta;). Na start proponują śmieszną stawkę 2800, do tego oczywiście pełnej dyspozycji na cały etat, oczywiście na zlecenie. Dodam tylko, że w ogłoszeniu o pracę była podana informacja, że status studenta jest mile widziany, a nie wymagamy - jak widać rozbieżność informacji to jedna z "plusów" tej kancelarii.

Łucja
@Odradzam

O coś jeszcze pytali poza tym statusem? No i czy ta kwota, którą Ci podali to kwota na rękę? Jakies premie chociaż do tego uwzględniali?

@Odradzam

2800 to i tak Ci dużo zaproponowali. Mi na rozmowie, która odbyła się w lutym zaproponowali 2500 zł, a z tego co słyszałam to osoby, które przyszły do pracy w 2021 roku dostawały 2300.

@Łucja

Premie są, kwartalne po 500zł z tym, że szukają każdego możliwego sposobu żeby ci tej premii nie dać. Dziewczynom na open space potrafili zabrać cała premie za to, że raz zostawiły pismo w drukarce.

Justyna

Czy kancelaria ma aktualnie oferty pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Szczerze, ludzie szkoda czasu na tą " kancelarie " , wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Podstawa słaba a prowizja śmiechu warta. Rotacja na wysokiej skali , jeżeli ktoś szuka pracy na miesiąc lub dwa i chce być oszukanym to śmiało będzie to wam zapełnione.

Potwierdzam, odszedłem ze względu na słabą atmosferkę oraz jeszcze słabsze wynagrodzenie. Obiecują gruszki na wierzbie, a rzeczywistość pokazuje jest bardzo nędzna.

Zawsze fascynuje mnie wzmianka o gruszkach... A jesteś w stanie napisać co Ci poważnie deklarowali a co wyszło ostatecznie?

Nina

Wyzysk ze studentów - zarobki poniżej najniższej krajowej, gdzie student powinien zarabiać minimum 2800 brutto=netto przy umowie zlecenie, ale niestety umowa ta nie jest zleceniem, a zupełnie czym innym...Jednocześnie traktuje się takiego pracownika jak pracownika etatowego i wymaga nie wiadomo czego, jakby w tej kancelarii można byłoby zrobić karierę... Ż-E-N-A-D-A I niech was nie zmyli ładna kancelaria i szczerzące się do was sztuczne uśmiechy.

Kancelaria
@Nina

Kancelaria proponując współpracę przedstawia bardzo jasne warunki umowy. Priorytetem dla nas jest transparentność i rzetelność zarówno w zakresie wynagrodzeń jak i w zakresie powierzonych czynności. Jako kancelaria prawna, przez cały okres współpracy, czuwamy nad poprawnością realizacji umów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość rozwoju w szeregach kancelarii poprzez chociażby rekrutacje wewnętrzne. Dbamy także o przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Jeśli jednak pojawiły się jakiekolwiek uwagi, prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac pod adresem: jadwiga.krawczyk@i-rs.pl . Udzielimy niezbędnych wyjaśnień.

Klient1
@Nina

Brawo. Dzięki za info

To skrót od czegoś? Co oznacza?

Wskazujesz, że to wciąż aktualna sytuacja jest?

Magda

Niestety brak informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji. Nie świadczy to dobrze o firmie jak i o samych rekruterach. Każda szanująca się firma nie postępuje w ten sposób z kandydatami.

Dominika
@Magda

A zdradzisz może jak przebiegała rekrutacja? Pytali o coś konkretnego?:)

kot interia

jeszcze jeden telefon nekajacy zglaszam sprawe o nekanie telefonami

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.?

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.
  • Młynarska 48
    01-171 Warszawa

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski s.c.