Opinie o La Strada Sp. z o.o. sp.k. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie La Strada Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie La Strada Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Strada Sp. z o.o. sp.k. w Rybnik

Grażyna

No dobra widzę że wiele rzeczy jest dyskusyjnych jeśli chodzi o pracę tutaj, myślę że warto się wczytać w komentarze niżej. A czy ktoś może mi powiedzieć jakie w tym sklepie są zarobki dla pracowników?

:) Nowy wpis
@Grażyna

Najniższa krajowa. Raczej nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Elżbieta Nowy wpis
@:)

ale raczej czy na pewno ? bo to spora różnica? pracujesz w tym miejscu teraz? Niech ktoś powie czy były jakieś podwyżki przecież ta inflacja

Beata Nowy wpis
@Grażyna

Witam Pani Grażyno, Wszyscy nasi pracownicy mają stabilne umowy o pracę.Proponujemy system prowizyjny. Zapraszam do złożenia cv, jeśli jest Pani doświadczonym sprzedawcą. Beata Zamora- La Strada

Beata Nowy wpis
@Elżbieta

Pani Elżbieto, może Pani zapytać osobiście, zapraszam serdecznie, Beata Zamora 501 652 427

Natalia

Napisze z imienia, bo jak kierowniczka uważa ze te opinie pisze strona internetowa a nie ludzie szukający pracy. Miałam jutro zaczynać prace ale jak poprzednie komentarze zostałam potraktowana, napisałam do kierowniczki czy mogłabym prosić o wysłanie umowy, żeby sprawdzić czy wszystko co przedstawiała mi słownie o premiach, były by zawarte na umowie pisemnej, natomiast kierowniczka spytała o jaka umowę mi chodzi. Nic nie wspominała o badaniach lekarskich gdzie przypominam jutro miałam zaczynać rozmowę, na moje zapytanie oczywiście SMS bo nie odbiera telefonów. Odpisała mi tylko proszę poszukać innej oferty… brak słów, nie polecam nikomu.

Kasia2
@Natalia

Nie odbiera telefonów i zwodzi, tak jak nie przyjeżdża na rozmowy o pracę. Zero szacunku do innych, zero. Nie odbiera bo jest w Poznaniu buahahah :)

@Kasia2

No ja jestem przerażona tym, miałam zaczynać prace a traktuje ludzi jak powietrze. Przechodziłam teraz obok sklepu i jest zamknięty także może wkoncu dobra decyzja o zamknięciu.

Beata Zamora
@Natalia

Pani Natalio… odniosę się do Pani wpisu…Podczas rozmowy z Panią jasno określiłam zasady współpracy w oparciu o umowę o pracę - innych rozwiązań nie stosujemyJak sama Pani napisała- miała Pani przyjść na ROZMOWĘ podczas której miała zapoznać się Pani z wymaganymi dokumentami- do tej czynności badania lekarskie nie są wymagane ( żadne przepisy na to nie wskazują). Nie zatrudniłam Pani ponieważ bardzo źle wypowiadała się Pani na temat pracy w Calzadonia . Oświadczyła Pani, że była tam zatrudniona w oparciu o umowę zleconą w wymiarze 4 godz , a faktycznie pracowała Pani po 8/10 godz bez wynagrodzenia i wszystkich świadczeń i w stresie. Sprawdziłam te informacje- okazały się kłamstwem… Jak cały Pani wpis. Pizdrawiam, Beata Zamora

@Beata Zamora

Jest Pani bardzo sympatyczna w pierwszym dniu rozmowy. Ja byłam umówiona z Panią że we wtorek zaczynam prace na umowę o prace gdzie nie miałam żadnej umowy, żadnego wysłania na badania. To nie miała być rozmowa ani dzień próbny bo na takich spotkaniach z Panią byłam. O moim byłym pracodawcy wypowiadałam się zgodnie z prawda i proszę nie przekręcać moich słów, była to moja najlepsza praca intimissimi a nie calzedonia :) Jedyne co to przez okres pandemii nie dostałam dopełnienia do etatu. Kierowniczka byłej pracy powiedziała że nic pani nie sprawdzała wiec nie wiem po co te kłamstwa. Straciła pani super pracownika. Do każdej pracy podchodzę rzetelnie ale gdy pracodawca zaczyna traktować tak pracownika to w życiu nie życzę nikomu takiej pracy. Pierwszy raz w życiu takie coś mnie spotkało. Odradzam wszystkim omijajcie ta prace. Proszę wyprostować swoją wypowiedz bo pisze pani kłamstwa.

Kasia 2
@Natalia

Brawo Pani Natalio! Ma Pani rację, pani B.Z. jest zakłamana, manipuluje innymi, podła, wyrachowana, podstępna i chamska, jednym słowem toksyczna. Na takie zachowania nie powinno być zgody. Na szczęście coraz mniej takich "pseudopracodawców", to nie te czasy, gdzie lata się z kijkiem jak w Bangladeszu :). Wystarczy poczytać opinie o innych sklepach La Strada, wszędzie pracownicy, jak i klienci reagują tak samo.

@Kasia 2

Myslalam ze się przekonam sama a opinie tutaj może były wymyślane na pani temat natomiast to wszystko prawda. Pani Barbara straszyła mnie policja jeśli dodam tutaj opinie że zniesławiam jej firmę. Natomiast ja kompletnie nie wiedziałam ze tak sytuacja się potoczy chciałam tam pracować ale dobrze że skończyło się to tak a nie inaczej, uniknęłam niepotrzebnych nerwów.

@Natalia

Ja tak samo nie chciałam sugerować się opiniami... to był błąd. Stracone nerwy i czas.

Groszek....
@Natalia

Miałam okazję rozmawiać z kierownik lub szef.Po samej rozmowie opadła mi szczęka.Rozmowa która trwała max minutę jeżeli taka atmosfera jest w pracy jest jak rozmowa to ja dziękuję za taką pracę. Bardzo dobra marka La Strada.Pozdrawiam wszystkich.....

@Groszek....

To co ta pani Ci takiego mówiła, że trwało to tak krótko i było takie szokujące?

Beata.N-pracownik.Katowice

Pracuję w La Stradzie od trzech lat. Kilka razy byłam w Rybniku, bardzo często telefonicznie pomagam nowym pracownikom. Wpisów w tej dyskusji kompletnie nie rozumiem. Są chyba pisane o innej firmie. Moje doświadczenia są inne. Zostałam dobrze w firmie przyjęta, nie spotkałam się z toksycznością, "chamstwem" itp. Na początku ustaliłyśmy warunki pracy i płacy, a także premie. Wszystko co wypracowałam, zgodnie z umową zostało wypłacone. Szanuję swoje miejsce pracy i czuję, że jestem w nim szanowana. Polecam pracę wszystkim osobom, które rozumieją, że w pracy dobrze jest pracować. Ja sobie cenię mocny charakter szefowej, bo dzięki temu utrzymała nasze miejsca pracy w czasie pandemii, a stabilizacja jest równie potrzebna jak miła atmosfera.

@Beata.N-pracownik.Katowice

Doświadczenia są podobne, ale czego się się nie zrobi aby tylko się podlizać, prawda?

Beata
@:)

Nie masz odwagi podpisać się, więc rozumiem że jesteś z tych co są lub byli najlepszymi pracownikami

@Beata

Chyba jednak lepiej skupić się na problemie a nie na tym kto to napisał... Ale każdy ma inne priorytety

Betina.G

Pracowałam w La Stradzie rok, zakończyliśmy współpracę ponieważ dostałam pracę w swoim zawodzie. Zaczynając nie miałam doświadczenia w handlu i nie było to problemem. Szefowa wszystkiego uczyła mnie od podstaw. Panie z innych salonów też były zawsze pomocne w razie pytań. Próbuje gdzieś indziej ,ale nie mowie, że nigdy nie wrócę. Prace wspominam bardzo dobrze. Zasada jest prosta jeśli ktoś przychodzi do pracy aby pracować to z Panią Beatą dogada się każdej kwestii!

Gosia
@Betina.G

Każdy ma inne doświadczenia, nie wróciłabym tam za nic, dobrze, że mam normalnego, przyzwoitego pracodawcę.

mario
@Gosia

Cześć. Moja żona została (usunięte przez administratora) przez właścicielkę sklepu. Szukam osób które również zostały oszukane podczas pracy w tych sklepach, bo zamierzamy wystąpić na drogę sądową. mario1.1@o2.pl

Nnn
@mario

Współczuje, kierowniczka nie nadaje się na pełnienie tej funkcji. Cieszę sie że nie mam już nic wspólnego z la strada. Dobrze ze klienci już tez zauważają arogancję.

Kasia2
@Nnn

Wstyd, wstyd ale niektórzy go niestety nie mają. Za to zachowują się, jakby byli kimś lepszym. Co mają lepszego? Mniemanie o sobie. Brak manier, wychowania, moralności, można by długo wymieniać. Przykre, współczuję ????

Nn
@Kasia2

Tzn ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie La Strada Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
grzywka 1

Witam szukam osób które w ostatnim czasie pracowały w Sklepie La Strada Rybnik?? Proszę wypowiedzcie się jak wygląda ta praca?

@grzywka 1

Nie polecam wystarczy ze poczytasz wcześniejsze komentarze o pracy sama prawda

Nie polecam. W Rybniku są dwa sklepy. Ogłoszenie o prace wisi na wytrynach odkąd pamiętam. Umawiasz się na konkretną godzinę, przychodzisz do sklepu, całujesz klamkę. Po 15 minutach ktoś się zjawia i otwiera, ale każe przejść Ci się po rynku i wrócić za 15 minut. Pani kierownik nie nadaje się na pewno do tego, aby szkolić nowe osoby. Ogólnie ten dzień otwarty, który miał być płatny (ha, ha, ha...) to jakaś porażka. Wysyła Cię na badania, każe za nie zapłacić, mówi że się odezwie, ładuje Cię w (usunięte przez administratora) nie odzywa się, nie płaci, kiedy dzwonisz do niej to Cię zwodzi. Pracę polecam bezrobotnym, którzy lubią pracować charytatywnie, wydawać swoje pieniądze na badania, które nie są do niczego potrzebne. Pani kierownik wydaje się bardzo niemiłą osobą. Jest wręcz wstrętna :)

Pani kierownik
@..

Kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz... 1. Żadnego ogłoszenia NIE MA na witrynie, 2. To raczej My czekamy aż raczysz się pojawić, na dzień otwarty przychodzisz na godzinę żeby zapoznać się z pracą, żebyś później nie narzekała że myslałaś że to inna praca i o żadnym wynagrodzeniu za tę godzinę nie ma mowy bo przecież się tylko zapoznajesz a nie pracujesz. Mało tego jesteś o tym poinformowana zanim zdecydujesz się przyjść. 3. Kłamiesz odnośnie badań - nikt po godzinie nie wysyła Cie na żadne badania. Jeśli decydujesz się podjąć pracę dostajesz umowę o pracę i wtedy idziesz na badania za które firma zwraca pieniadze. 4. A opinie o Pani kierownik zostaw dla siebie bo co można powiedzieć o drugiej osobie przebywając z nią "5" minut?. Niestety, skompromitowałaś się na całego, jestes zwykłym żałosnym internetowym trollem.

Zuza
@Pani kierownik

Komentarz pani kierownik skandaliczny, żenujący poziom tej pani

stardust
@Pani kierownik

ogloszenie od lat wisi na witrynie, szanowna kierowniczka nie wie?

@stardust

Wie tylko kłamie jak zwykle. Ot i cała żenująca pani B. i jej La Strada...

Leszek

Pracowałeś w La Strada? Jak oceniasz tę firmę pod kątem wynagrodzenia, ile można tu realnie zarobić? Czy to dobre miejsce do rozwoju dla młodych osób? Czekam na Twój wpis, liczę na jakieś wieści w tej sprawie.

Mimi

@Aga a miałaś podobne doświadczenia podczas rekrutacji jak osoba wyżej?

E

Byłam na rozmowie z Panią kierownik, zdecydowałam się na dzień próbny. Trzy dni przed nim, napisałam smsa do Pani kierownik, czy nasze spotkanie na pewno jest aktualne (od rozmowy do dnia próbnego minął tydzień, więc chciałam się upewnić). Odpowiedzi na moją wiadomość nie otrzymałam, a po przyjsciu umówionego dnia, okazało się, że Pani kierownik nie ma. Zadzwoniłam, Pani kierownik stwierdziła, że nie mogła mi odpisać, bo jest w Poznaniu (?) - okej, rozumiem, umówiłyśmy się na następny dzień, zamiast Pani kierownik, była Pani menager. Dzień trwał dwie godziny, wiadomo, że był po to, by zapoznać się z pracą, zatem jasne jest, że nie oczekuję za udział w nim żadnych pieniędzy, gdyż miałam się przyglądać pracy. Już wtedy poinformowałam Panią manager, że jestem zdecydowana na podjęcie współpracy, otrzymałam w odpowiedzi informację, że mam na wskazanego maila przesłać CV oraz numer telefonu, a jak będzie gotowa umowa oraz skierowanie na badania to Panie się odezwą i zaczniemy pracę. Do dnia dzisiejszego nie dostałam żadnej odpowiedzi, ani telefonicznie, ani mailowo, mimo iż byłam zapewniana przez Panią kierownik podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej kiedy nie stawiła się na dzień próbny, że pracę mam na pewno i nikogo już szukać nie będzie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam nowe ogłoszenie o pracy w sklepie w Rybniku, podczas kiedy czekałam na umowę i badania... No cóż. Uważam, że jeśli Pani zrezygnowała ze współpracy ze mną, to wystarczyło napisać smsa. Jestem teraz o tydzień w plecy z poszukiwaniem pracy, odmówiłam innym pracodawcom i zostałam z niczym. Nie polecam, a szkoda, bo moje pierwsze wrażenie, mimo wpadki Pani kierownik z pierwszym spotkaniem, było bardzo pozytywne.

E

Sądząc po tym jak zostałam potraktowana to nie dość, że szukają miss to jeszcze głupiej.

Aga
@E

Ja bardzo podobnie więc wiem jak czujesz się rozczarowana. Pozostaje nam tylko Nie polecać....

Martyna

Czy dni próbne są płatne ?

Jola
@Martyna

Nie. Nie są płatne, pomimo zapewnień kierowniczki.

Iga

@.. a na jakie stanowisko jest to ogłoszenie? Pozdrawiam.

Ola

Profesjonalna obsługa,

Zostaw merytoryczną opinię o La Strada Sp. z o.o. sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w La Strada Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy La Strada Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Strada Sp. z o.o. sp.k.?

La Strada Sp. z o.o. sp.k.