Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

lala

Praca nawet fajna, kadra zarządzająca przyzwoita bo można się dogadać na większość tematów. Jedynie kontrola jakości (nie wszyscy i nie na obu zmianach) to strefa lenistwa. Trochę więcej człowieczeństwa drogie panie/dziewczynki :)

Kama

Fajnie że dali podwyżki. Każdy grosz się przyda. Ciekawe czy kontrolerki jakości dostały podwyżki czy dodatkowe 5 minut na kawę i papierosa ????

@Kama

Złośliwy bezpodstawny komentarz.

lala

Od biedy może być, ciekawe jakie podwyżki dadzą bo muszą się postarać żeby zatrzymać pracowników.

Xd

Ups szpileczka ukłuła???KARMA WRACA DROGIE PANIE,WROCI I DO WAS..ciężko zapracowane biedulki ????????????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra podczas okresu próbnego?

Odpowiedź

Okres próbny to 3 miesiące dlatego na taki czas jest pierwsza umowa.

pogodynka

A co to się wydarzyło, że dwóch najlepszych liderów opuszcza firmę w tym samym miesiącu?

Ziomeczek

Najlepszych?

Dzik
@pogodynka

Bo taka fajna atmosfera panuje w tej firmie, że kierownictwo interesują tylko cyferki a nie atmosfera

Szasza
@pogodynka

Przemek super gościu zawsze pomocny Agnieszka może służbistka ale normalna można było wszystko z nią załatwić

@Szasza

A zna ktoś odp na pytanie czemu do tego doszło? Tylko atmosfera była problemem?

pinkiwinky
@Agnieszka

Moze byli zmeczeni wspolpraca z innymi liderami ktorzy pewnie za taka sama kase krecili sie tylko bez celu po hali calymi dniami umilajac sobie czas rozmowa z operatorkami

bezkomentarza
@pinkiwinky

A może tylko po prostu chcieli się dalej rozwijać lub znaleźli lepszą pracę? Przestańcie pisać głupoty i zajmijcie się swoim życiem... było wiadomo wcześniej o ich odejściu z końcem miesiąca, więc osoby ciekawskie miały szanse podejść i się bezpośrednio spytać :)

Aga
@pinkiwinky

Współpraca z innymi liderami była czystą przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie piszących wszystkie zbędne i niemiłe komentarze.

@bezkomentarza

No wreszcie ktoś napisał coś sensownego:) Póki co mamy rynek pracownika, jedni przychodzą inni odchodzą. Dla tych którzy odchodzą ponieważ chcą mieć lepiej szacunek a dla entuzjastów celebrowania absurdalnych teorii spiskowych lekceważące phi...

Alibaba
@pogodynka

Jeśli chodzi o najlepszych Liderów to akurat zostają...

krejzi

Niedługo będzie norma 80 na 5% premii...

Koko
@krejzi

Dziękujmy tym którzy rypali normę po 500 za free ...że tak wzrasta . Można ? Jak widać można !

Jacek
@Koko

Jak za free?

@Jacek

Jeśli musisz zrobić określoną ilość aby uzyskać maksymalny dodatek to wszystko co robisz powyżej jest za free. Niektóre z dziewczyn z sobie tylko wiadomych powodów cisnęły dużo więcej, dlatego ewentualne pretensje mogą mieć tylko dla siebie.

Operatorka
@krejzi

No oczywiście, ze tak jak dalej będą pokazywać, ze można. Jak zima zrobić normę? A były problemy w tamtym roku? Nie… teraz tez tak będzie :)

A

Prawda

KAPSLOK
@krejzi

Powtórka z poprzedniego roku. Podwyżka normy z żadną korzyścią dla nas, dwa tygodnie marudzenia ze strony pracowników i w kolejnym roku cyk na 68 ... Ludzie za 500 zł brutto będą wyrabiać każdą cyferkę jaką nam narzuca firma.

@KAPSLOK

68 pln podwyżki? Czemu taka kwota akurat?

KAPSLOK
@Agnieszka

Chodziło mi o podwyżkę progu produktywności na 68 sztuk na godzinę...

Masakra
@KAPSLOK

Dramat!!!! Ci którzy nie wyrabia nowej normy relatywnie zarobią mniej niestety...brawa dla Fiege zielona góra...brawa ,że myślicie o nas...w momencie kiedy jest taka inflacja i drożyzna fundujecie nam podwyżkę normy...no ale szefostwo nie ciśnie akordu im pensja nie spadnie to co tam będą się martwić o innych...liczy się sztuka..

hehe

za Maja było lepiej

ciężko pracująca

a pamiętacie jak w listopadzie czy grudniu mówili przez radio, że jest nakaz pracy w sobotę? Oczywiście potem się z tej decyzji wycofali, ale niesmak pozostał

@ciężko pracująca

Nie było żadnego nakazu. Nigdy nie było obowiązkowych sobót. Zwykle chodzi ktoś z liderów i robi listę chętnych na sobotę. Chcesz to przyjdziesz, nie to twoja sprawa i już. Jedyne soboty kiedy wszyscy mieli pracować to odrabianie wigilii i sylwestra.

Szara Myszka
@ciężko pracująca

To nie był nakaz pracy tylko planowano zmianę harmonogramu pracy magazynu ,przekładając odpracowanie wolnego Sylwestra 2021.

Urszula
@Nogreenbananas

A ile tak zwykle jest tych chętnych na soboty? I powiedz jeszcze czy one są lepiej płatne? A jak ktoś bierze urlop na te wigilie to nie odpracowuje w sobote, tak?

@Urszula

1. W soboty głównie pracuje Ukraina. Jeśli jest większe zapotrzebowanie na pracę w sobotę to zawsze znajdą się chętne operatorki ale liczby Ci nie podam ponieważ nie mam takiej informacji. 2. Tak - zgodnie z kodeksem pracy 3. Tak

@Nogreenbananas

Ale ta Ukraina pracuje, bo chce sobie dorobić więcej, nie blokują tutaj Polakom możliwości dorobienia?

@Agnieszka

Oczywiście, że nie blokują. Ukraina ma inny tryb pracy - ich dniówki to 12 godzin. Jeśli ktoś z Polski chce sobie dorobić to raczej nie ma problemu (chodzi głównie o operatorki)

Paulina
@Agnieszka

Tak dokładnie tak jest. zwłaszcza jak zaledwie garstka osób z polski się na soboty zapisuje. Wiec nie pisz bzdur takich.

@Nogreenbananas

A to dobrze, a ten inny tryb z jakiego powodu mają? Na własne życzenie czy o jakieś inne ustalenia chodzi?

Urszula
@ciężko pracująca

trochę śmiesznie brzmi jak takie rzeczy przez radio ogłaszają, to co jeszcze w ten sposób komunikują? Ważne informacje przez radio ogłaszają bez oficjalnych form kontaktu z pracownikiem?

Bir

Jakie zarobki na magazynie i jako operatorki

Bir

Jakie zarobki na magazynie i jako operatorki

Operator Wózka Widłowego

Hej, to mój pierwszy wpis na tym forum. Pracuje tu ponad 3 lata . Na początku było ok. Normy niskie . Były benefity w postaci bonów miesięczne,żeby zaangażować pracowników. Teraz tego nie ma. Potem firma zaczęła wymagać od operatorek. Wyższe normy itp . Pracowałem na wózku ( załadunki i rozładunek towaru ) ,jak było mało osób,to pomagałem na ekspedycji - tam się wbija towary do kartonów,albo na rozładunku - rozładowuje się towary . Pracowałem też na belownicy z folią. Ogarniałem tam temat . Od pewnego czasu firma wprowadziła zmiany, że wózkowy ma dodatkowe obowiązki - pomoc na handlerce operatorkom. Ile operatorki przerobią,to jest dzielone na handlerów i wózkowego , by osiągnąć premie. Firma dołożyła obowiązków ,a nic nie dołożyła od siebie i przyszedł czas, by powiedzieć dziękuje za współpracę .

aaa
@Operator Wózka Widłowego

Fajnie że byłeś XD trzeba dodać że na ekspedycji notorycznie brakuje ludzi a na handlarce z 4 handlerów robi się dwóch bo ktoś musi obsługiwać belownicę i jeździć wózkiem

@Operator Wózka Widłowego

Wszystko o czym piszesz to prawda. Firma nic nie daje od siebie, zwiększa tylko wymagania. Wczoraj było spotkanie przedstawicieli załogi obu zmian z kierownictwem i rezultat jest taki, że nawet drugiej pary czerwonych spodni nie udało się wynegocjować. "My byśmy wam dali ale niestety Centrala nie wyraża zgody...." I tak to wygląda, że wszechwładna Centrala na nic nie wyraża zgody - pozostaje tylko podziękować za pracę i odejść

wielkie XD z tej firmy
@Nogreenbananas

Wgl nie wiem po co była robiona lista tych zmian gdzie na wszystkie prośby była odpowiedź "prawdopodobnie" "niedługo" "w najbliższym czasie" a z konkretnych zmian to jedynie czyszczenie wody przy "strefie wypoczynku" XD kpina

Aha
@wielkie XD z tej firmy

Sory, ale przedstawiciele zmian tez się chyba nie popisali. Nie dopytywali kiedy? Szkoda ze nawet w takich sytuacjach mamy podział zmian, gdzie przedstawiciele powinni nam pokazać na 2 zmianach takie same odpowiedzi, a bardzo dużo w nich różnic. Kilku rzeczy wgl nie było!!!

Ciekawe
@Aha

Czym różniły się odpowiedzi zmian a i b? Możesz podzielić się informacjami?

@Aha

A co może przedstawiciel??? Powołany został jako figurant zeby nikt nie gadal ze pracownicy nie mają nic do powiedzenia...ze nasze pomysły i prośby nie są brane pod uwagę...co oni biedule mogą skoro jest problem nawet z drugą para SPODNI HAHAHA to jest dopiero Hicior!!! Co tam podwyżki czy zmiana godzin pracy DRUGIE PORTKI TO DOPIERO ZAGRYCHA DLA CENTRALI!!!

Brak
@Operator Wózka Widłowego

"jak było mało osób to pomagałem ..." - sam sobie ulatwiles życie.... . Kamery i majstrowie obserwują a ty chciałeś pokazać swoje mięśnie, więc do kogo masz pretensje? Rób swoje, rozplanuj sobie pracę na 8 godz., a nie cwaniakujesz i pokazujesz że nudzisz się. Pracę trzeba szanować. To nie caritas

????
@Operator Wózka Widłowego

Szkoda Seba, dobrze się pracowało na naszej zmianie:(

Ona

Z tym parkingiem na 15 samochodów oni chcą wrócić do pracy 6-14 14-22? Już teraz zaparkować graniczy z cudem a co dopiero jak dwie zmiany będą bez odstępów.

Kiedy
@Ona

Kiedy i od kogo takie info?

szefowa

Niestety niektórzy pracownicy są nie kompetentni...

@szefowa

Lista najczęściej popełnianych błędów przy zapisie słowa niekompetentny: niekompetętny niekąpetentny niekąpetętny nie kompetentny

xxx

na każdym szczeblu

iza
@xxx

magazynierzy też się w to wliczają

@iza

To może teraz propozycje tych kompetentnych ;) Komplementujmy firmowe diamenty...

@Nogreenbananas

Może zaraz jedna wyjdzie, że każdy w sumie jest niekompetentny i przynajmniej zachowany tu jest równy poziom?xd Przynajmniej nikt pokrzywdzony się nie poczuje. ;p

@Agnieszka

Ok, zgadzam się i w pełni akceptuję własną niekompetencję :)

Małgorzata
@szefowa

To przyjmują tutaj bez doświadczenia konkretnego i wykształcenia ? Że tacy pracownicy się zdarzają ?

wyedukowany
@Małgorzata

kiedy kończymy zdanie znakiem interpunkcyjnym nie stosujemy spacji ELO

Normalny

Siema, czy jest tam dobrze rozumiem darmowy transport do pracy PKS z okoilic Żagania? przez chotków itd? Czy przjmują tam mężczyzn?

Agata Wydmańska
@Normalny

Dzień dobry, zapewniamy bezpłatny transport na trasie Żagań-Dzietrzychowice-Chotków-Ochla-Zielona Góra. Dostępne oferty pracy można znaleźć na stronie https://www.fiege.com/pl/praca-career-at-fiege/jobs/ Pozdrawiamy Dział HR

długotupracuje

Ta firma to jakiś dramat

CIEKAWSKI
@długotupracuje

dlaczego?

@długotupracuje

Masz nazwę długo tu pracuje, a piszesz że firma dramat :P Skoro jest tak zle, to czemu nie zmienisz pracy? :D co firma takiego robi?

Czy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Taaa

Katja

Firma zdominowana przez Ukrainę. Nie polecam.

Ekspedycja

Nie polecam nikomu tej pracy. (usunięte przez administratora) pójdziesz na przerwe i cała taśma zarypana. Zarabiasz mniej niż operatorki a jak jest koniec zmiany to musisz wszystko zeskanować. Nie warto.

zatrudniona

cześć, pracuję w tej firmie już jakiś czas, ale tak źle jak obecnie nie było. kartony spadają na głowę każdego dnia a magazyn wygląda jak śmietnik. nie ma na nic miejsca, wszystko stoi dosłownie wszędzie. nie ma miejsca na nic, zatrudniane są nowe osoby z Ukrainy (nikt z Polski już nie chce tu przychodzić..) a stanowisk brakuje. zero pomysłu. pracowałam w kilku magazynach, ale to co się dzieje tutaj można podsumować jednym tytułem JANUSZE LOGISTYKI :D

Nowy fajny
@zatrudniona

O expertka od zadań specjałach zamknęłaś się w szufladzie Narzekacze są najgorsi młoda jesteś praca czeka na Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 20 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra