Marek Nowy wpis
Klient

Ogólnie jestem stałym klientem i zamawiam kilka razy w tygodniu , niestety po raz kolejny spóżnienie przekroczyło 20 minut, po odwołaniu zamówienia dostawca jak gdyby nigdy nic dostarczył zamówienie po następnych kilkunastu minutach. Szkoda, że zaniedbujecie stałych klientów. Pozdrawiam Zaniepokojony

Mądruś Nowy wpis
Klient

Kfc na Górczewskiej 93 o wiele lepsze niz kiedyś :) ???? nie wiem czy zmienil sie kucharz czy po prostu dostawa jest z innego miejsca :) bywam dość często. I co do innych nie zadowolonych to klient klientowi nie równy. Ludzie są bezczelni. Przecież pracownik się nie rozerwie. Pozdrawiam kasjerów :) oraz kucharzy :)

Przemysław Nowy wpis
@Mądruś

Ciekawe, co faktycznie wpłynęło na to, że Twoim zdaniem aktualnie serwowane tam produkty są dla Ciebie smaczniejsze. Tak w ogóle zauważyłeś może, aby w firmie tej często dochodziło do zmian wśród personelu obsługującego gości? Jest to dla mnie dosyć istotna kwestia, więc fajnie, gdyby udało mi się to od Ciebie ustalić. Oczywiście na to właśnie liczę. Pomożesz?

Przemysław Nowy wpis
@Przemysław

Hmm co do pracowników to nie jestem w stanie Ci powiedzieć. A co do jedzenia jadlem wcześniej i pol bylo ostre takie jak lubie a pol zupełnie mdłe. Wiec skoro teraz zamawiam i czuje różnice to wyrażam swoja opinie. Poza tym wspominasz o pracownikach ze sie zmieniają ja np nie wiem czy długo bym popracował w jakimś fastfood. Ale każdy ma swoje zdanie.

7crown

Od dłuższego czasu (ponad 6 miesięcy) skrzydełka nie smaczne kości czarne jak z wrony albo tak ostre ze nieda się jeść (chyba ktoś chce zabić smak solą), frytki półsurowe tylko postraszone gorącym olejem. Kiedy menadżer się obudzi i przypilnuje obsługę chyba że to celowa oszczędność. Jestem stałym klientem a myślę o zakupach gdzie indziej , szkoda by było bo mieszkam w pobliżu.

Ilona
@7crown

A co możesz powiedzieć na temat innych zestawów z menu? Czy również są tak niesmaczne jak skrzydełka, które opisujesz powyżej?

Elżbieta

Uwielbiam KFC ale to co podają w plcówce na GÓRCZESKIEJ 93 zakrawa na kpinę , w dniu dzisiejszym poraz kolejny otrzymałam skrzydełka z mrożonego kurczaka , czarne ochydnie wyglądające kości , panierka nasączona po kres tłuszczem , ciemna i obżydliwa , jedyny plus to szybka dostawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Subaryna

(usunięte przez administratora) i zlodzieje, w kubelku dkrzydelek byly szt 2,reszta to jakies scinki z piersi kurczaka, suche i niesmaczne. Calosc zimna, pomimo ze blisko , a dostawa trwala ponad godzine. Jest (usunięte przez administratora) Mam nadzieje ze was zamkna.

Tomek

Witam. Chciałbym pochwalić kfc na gorczewskiej w bardzo dużym ruchu obsługa kasy jak i serwis starają sie wydawać bardzo szybko jak mogą zamówienia.Pozdrawiam zadowolony Tomek :)

Jak wygląda teraz praca w firmie KFC w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.