Atmosfera wręcz koszmarna .
Stress poziom 10/10
Ilość zadań do zrobienia , przerasta pracownika.
Kody wód czy produktów piekarniczych na Pamięć ????
Kontrole przez firmy zewnętrzne czy pracownik pracuje powyżej Norm mu Wskazanych .
Kontrole na kasach samoobsługowych nie licząc że jesteś na drugim krańcu sklepu .
Masz pracować za Dziesięciu .
Większość problemów stwarzają pracownicy starsi stażem oraz kierownictwo .
Dwulicowość to chleb powszedni .
Jeden na drugiego zbiera baty .
Legenda głosi że w Lidlu lepiej niż w Biedronce , ponieważ jest więcej osób na zmianie ? I więcej można zrobić ?
Jest nie prawdą.
Zwyczajnie jak na taki duży sklep i takie duże obroty , zwyczajnie osób jest stanowczo za mało .
W Biedronce jest mniejsze obciążenie oraz lepsza organizacja podczas dni Promocyjnych w Lidlu jest to nie do wykonania .
Jeśli cenisz sobie zdrowie Psychiczne ? To nie polecam .
Omijać z Daleka .