Opinie o Żabka w Suchy Dwór Sowia 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Suchy Dwór Sowia 1

Agata Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników mógłby podzielić się opinią o pracy, atmosferze w pracy? Chciałabym złożyć cv ale czy jest sens?

klientka Nowy wpis

Sklep profesjonalnie i czysto prowadzony. Obsługa kompetentna i pomocna. Bardzo dobre zaopatrzenie uwzględniając świeże warzywa i owoce, co nie zawsze spotyka się w Żabce. Widać zaangażowanie właścicieli. Nie wszystkich klientów się zadowoli, co widać po wcześniejszych postach, ale też widać, że ich żale i problemy to bardziej złożony życiowy problem. Personel sklepu tego nie rozwiąże chyba że będzie im dawał towar za darmo. Pozdrawiam. Stała klientka.

Ancia11

Poto jest sklep żebym można robić zakupy a nie to że komu kupuje zakupy i potem dowiaduje się że mam zakaz robienie zakupów bo dałem komuś zakupy to jest moja sprawa prywatna komu dam a nie właścicielki Żabki jest nie miła i tak tu nie było jak pracowali Ina właścicielka i załoga ktura była bardzo miła i można było pogadać i pośmiać ta pani chyba się pomiliła pracom może nie powiną mieć do czynienia z klientami jak nie umie rozmawiać albo niech zmieni sklep na ine miejsce a nie na Suchy Dwór żabka

Piotr Nowy wpis
@Ancia11

Polecam słownik ortograficzny a później dopiero kontakt z klawiaturą ;)

Ewa Nowy wpis

Dawno nie byłam w tak sympatycznym miejscu jakim jest ,ŻABKA, Pani obsługująca jest przesympatyczna.Z pewnością będe wracać.Dziekuje za pyszne truskawki.Polecam to miejsce :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Żabka.
agata

jestem stała klientka tego sklepu, szkoda ze osoby które zarzucają brak profesjonalizmu nie wiedza jaka jest sytuacja często rozmawiam z przemiłymi paniami w sklepie, zawsze uśmiechnięte obsługują i pomogą , a z tego co wiem nie obsługują osób które robiły burdy e sklepie lub przychodziły pod wpływem alkoholu do sklepu. pozdrawiam miłe Panie i franczyzobiorczynie, super sobie Pani radzi! proszę się nie przejmować

Madzia

W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych mój mąż chciał zrobić w tej żabce zakupy przy kasie poinformowano go że może mieć problemy bo jest z osobą która jest w tym sklepie niemile widziana czy tak zachowuje się profesjonalna obsługa może jak za komuny będą wieszać zdjęcia klientów których nie obsługuje karygodne i (usunięte przez administratora) tak nie może być niech zamknie sklep jak coś jej nie pasi

Waldi

pani ajentka i jej załoga to pomyłka ,okąd tu mieszkam nigdy tak niemiło w tym sklepie nie było ,a stałych mieszkańców wyrzuca ze sklepu czego byłem osobiscie świadkiem -brak słów

kasiula

obsługa bardzo niesympatyczna ,zauważyłam ze mniej zamożnych klientów bardzo zle traktuje wręcz robiąc zakazy sprzedaży i obsługi .Co to ma być ?Od kiedy w tym kraju jest selekcja na lepszych lub gorszych klientów ?

myszowata

Po zmianie ajenta i wyglądu sklepu tylko jest gorzej,niemiła obsługa(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Suchy Dwór

Żabka