Opinie o KFC w Szczecin Wiosenna 35

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KFC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KFC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Szczecin Wiosenna 35

Byly pracownik

Jeśli chcecie przyjść tu do pracy to lepiej zastanówcie się kilka razy:) Mowa o KFC na ulicy Wiosenna 35 w Szczecinie. Nie bez powodu prawie cała załoga w restauracji się zwalnia, a firma nie widzi żadnego problemu w tym i trzyma niekompetentne osoby na stanowisku kierowniczym. Pani kierownik, bo to główny temat mojej wypowiedzi, już dawno powinna dostać wezwanie za (usunięte przez administratora) w pracy. Krzyki, nieznajomość prawa pracy i poniżanie to tylko jedne z zalet tej osoby. Pisze to jako były pracownik. Szkoda tylko ludzi, którzy tam jeszcze pracują i szkoda wysiłku jaki został tam wylany na budowanie fajnej atmosfery, która została zniszczona przez jedną osobę. @Pracodawca

Były Kurczak Nowy wpis

Niestety, muszę się zgodzić z negatywną opinią "byłego pracownika". W (usunięte przez administratora) pozwalano na (usunięte przez administratora) krzyki, niekiedy też agresję fizyczną. Nie idźcie tam, serio.

Pracownik Nowy wpis
@Były Kurczak

cześć, jest jakiś sposób by się z tobą skontaktować? jestem obecnym pracownikiem, mam jedno pytanie

Były Kurczak Nowy wpis

Pisz tutaj ;)

Krzaku Nowy wpis

Bardzo miła obsługa,Pani Natalią zawsze uśmiechnięta polecam

kamilaa.

polecam bardzo, szybka i miła obsluga

Czy w KFC wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KFC? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Wiola

Super obsługa . Pan Grzesiu fajny pomocny gość ????

Bardzo miła i uczynna obsługa bardzo polecam

Bardzo miła obsługa. Pani Roksana sympatyczna, uśmiechnięta osoba. Oby więcej takich pracowników. Polecam :)

Jola

Bardzo miła i uczynna obsługa. Gorąco polecam

Dorota

Polecam. Bardzo miła obsługa

Mela

Szybko dostaje się zamówienia miła obsługa

Magdalena

Bardzo miła i uprzejma obsługa, a zamówienie podane ciepłe i świeże. Polecam :)

Tom

Nie polecam tej pseudo jadłodajni. Jedzenie przygotowuje się gołymi rękoma.Zalecam wizytę sanepidu.Żenada.

Jaki jest wkład kierownictwa KFC w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Byly pracownik

Co wchodzi w socjal KFC?

Patrycja

Polecam pana Ernesta miła obsługa oraz szybka i bezbłędna obsługa super gość polecanko od serduszka

Chciałabym polecić Ernesta. Jest miłym kasjerem, ma super podejście do klientów, wykonuje swoje zadania tak jak każdy kasjer powinien. Uważam że zasługuje na pochwałę

Stefa

Jest petarda ekipa super obsługa elegancka kulturalna

Wanda

Odnośnie wielkości porcji, to nie jest tak, że gramatura posiłku jest odgórnie określona? Na forum same opinie od klientów, znajdzie się jakiś pracownik i podzieli się spostrzeżeniami na temat pracy w tej firmie? Ile aktualnie można tam zarobić? Zatrudniają w oparciu umowy o pracę? Ktoś, coś?

Łukasz

Nie polecam ala restauracji. Dziś tam byłem z rodziną i czas oczekiwania bardzo długi. Personel albo jest tak wolny albo ich tam za mało. Twistery tak małe, że dziecko się nie naje. A dla dzieci dali w zestawie ostrego kurczaka. Każdy komentował, że małe porcje i spodziewali się więcej. No nic poprostu omijam kfc. Nie wiem jak w innych miejscach ale to sieciówka nastawiona na zyski. Nie polecam lepiej faktycznie zjeść schabowego z ziemniakami a nie chemiczne nie zdrowe jedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Szczecin

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC?

KFC