Opinie o KFC w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KFC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Baba Nowy wpis

Niestety nie mam pozytywnej opinii o kfc przy myśliborskiej w Gorzowie czasem zamawiamy kubełek i jest to duże ryzyko bo kurczak jest przeważnie surowy o serwetkach w torbie na wynos często nie ma co liczyć

anonimowo Nowy wpis

no cóż… jestem naprawdę zażenowana po pierwsze w pomieszczeniu naprawdę zimno a porcje jedzenia to jakiś kiepski żart jedzenie zimne, porcje mniejsze niż może się wydawać zwłaszcza porcje nowego makaronu z serem porcja ta nawet nie jest w stanie zakryć dna pudełka ( mowa o porcji bez kurczaka ) lecz porcja z kurczakiem wyglada tak że makaronu strasznie mało a na górę wrzucone są gigantyczne bryły kurczaków śmieszne jest także to ze na reklamach napisane jest rozgrzej się serem jedząc ten ser jedyne co to zmarzłam nie polecam.

Nick Nowy wpis

No cóż... Dawno tak fatalnej obsługi i (usunięte przez administratora) nie widziałam. Zamówiłam jedzenie na wynos Pick up (parking). Zapłaciłam, dostałam informacje, że zamówienie jest przygotowane i będzie dostarczone do auta na parking za 10 minut. Restauracja nie była pełna, wręcz może 3 zamówienia. po 25 minutach oczekiwania, poszłam do środka i grzecznie zapytałam, dlaczego jeszcze nie dostarczono nam zamówienia. Podałam numerek. Nie dostałam żadnych informacji, że coś jest do odbioru. BARDZO, ale to BARDZO bezczelna paniw ciemnych włosach, poszła po moje zamówienie, postawiła je na lade z nerwami, do tego dwa kubki na dolewkę z jej paluchami w środku również. Zapytałam więc dlaczego nikt tego nie przyniósł, to w odpowiedzi usłyszałam, że nie wynoszą. Trochę wkurzona już pytam, czy to jest ciepłe w takim razie, skoro spakowane miało być gotowe 20 minut temu i dostaje w odpowiedzi z pretensjami, krzywym wzrokiem i bezczelnością w głosie, że NOO TAK! Wzięłam zamówienie i czułam już, że wcale ciepłe nie jest. Podeszłam, że maszyny, żeby nalać napoje... Maszyna ciekła mi po rękach, w różnych miejscach... Wieczek nie było, żeby chociaż zamknąć napoje na wynos... Na ladzie (usunięte przez administratora) widać, że totalnie zaniedbane obowiązki... Tak jak przypuszczałam - wszystko dostaliśmy ZIMNE. Dzwoniłam na infolinie w sprawie złożenia skargi i reklamacji - czekam na telefon, bo to nie był już pierwszy raz... Wydaje mi się, że obsługa klienta to nie jest coś co robi się za darmo. Pewne zasady trzeba przestrzegać - a tu samowolka, nikt nie zwraca uwagi. Jeśli ktoś zachowuje się w swojej pracy w ten sposób, powinien ją zmienić, ze względy chociażby na siebie, bo bycie tak bezczelnym i niemiłym wpływa na pracę całego zespołu, który potem obrywa. Niestety Pani w ciemnych włosach nie odpuszczę, bo to jaki poziom zero pokazała przy tej obsłudze... Zasługuje na mocne PRZEPRASZAM dla klienta. Żenada.

Mirek Nowy wpis

Cześć, Coś się dzieję nie tak , w tym KFC w Gorzowie na ul. Mysliborskiej. Ostatnim razem byłem 3 razy i było mięso surowe w środku. Ludzie z pracy to samo mówią, tracicie klijetow.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KFC? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
sruba

dzisiaj ok.16.00 zamówiłem zapłaciłem i (usunięte przez administratora).bo gośćiu nie miał nr. mieszkania w wieżowcu dzwonił ale ja rozmawiałem teraz na kasę bedę oczekiwał 3 tydnie

@sruba

Po takim czasie kasa już pewnie wróciła? w tej sytuacji można w ogóle kogokolwiek winić? No bo skoro dodzwonić się nie mógł to cóż począć? :/

Wkurwiony klient

Czemu ściągają automaty pieniadze z konta a nie drukują paragonów. Nie polecam tego kfc

@Wkurwiony klient

Poruszałeś kwestię z obsługą? pewnie by chętnie wytłumaczyli... Może to kwestia tego że brakło papieru czy coś?

Wkurwiony klient
@Iza

Oczywiście że odbyła się rozmowa z obsługą i zapewnili że pieniądze wrócą na konto. Do dzisiaj ich jeszcze nie otrzymałam

@Wkurwiony klient

Ale czemu miałyby wrócić? W sensie to robiłaś zamówienie, zapłaciłaś za nie, ale skoro zauważyłaś, że nie masz paragonu to zrezygnowałaś z niego?

Małgorzata

Ja akurat pracowałam już w KFC, ale w innym miejscu. nie ukrywam, w tej pracy najbardziej liczy się dla mnie zespół i podejście kierownictwa do niego... czy pracownicy mogą wypowiedzieć się na temat atmosfery w pracy?

Magdalena

Tak krytykujecie, że brudno itp, ale jeśli chodzi o pracę tam to jest ok? Mam blisko i chciałabym sobie dorobić. Tylko mam też inne obowiązki no i nie wiem, czy w KFC przyjmują na część etatu i czy można jakoś samemu sobie grafik układać.

Kopruch

Witam .zacznę ze od wejścia jest jak na dworcu w knajpie PRL na stolikach cząstki jedzenia . Następna rzecz kurczaki nie chrupkie tak jak w innych ristorante . Serwetek do wycierania rak po gotowanym w oleju kurczaków brak . I na koniec wyjście i odwiedzenie toalety w celi umycia rak umywalki zapierd jakimś syfem a deski klozetowe zajszczane i Stachu na porcelanie .

@Kopruch

Może zgłoś to do centrali? Nigdy w życiu się nie spotkałam z czymś takim w żadnej restauracji KFC

....m

Nie polecam wogole wyskakuje że zamówienie będzie w sumie jest gotowe godz 18.55 jest 19.44 nadal niema dzwonie na restaurację a babka menadżerka wydziera się. Słuchawkę chore..róbcie tak dalej a stracicie ludzi..pozdrawiam

Dadu

Szybka i miła obsługa i dobre jedzenie ...

Elżbieta

Cześć, możecie powiedzieć, w jakim systemie pracuje się w KFC w Gorzowie Wielkopolskim i czy jest możliwość dostosowania grafiku pod siebie, tzn. czy jest on elastyczny? Piszę to głównie z myślą o osobach uczących się, studiujących, które mają potrzebę dopasowania czasu pracy pod zajęcia i egzaminy.

Czy kfc to firma dobra dla studentów ?

Damian

Jest ok

Bozena

Nie polecam nikomu brudne stoliki bardzo niemiła obsługa 11 grudnia po południu problem ze zrealizowanie m zamówienia.Wogole nie dostalam swojego zamowienia i miałam problem z reklamacja

@Bozena

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale jest to forum przeznaczone raczej dla pracowników KFC w Gorzowie Wielkopolskim. Ale to w sumie dobrze, że opisałaś tu tę sytuację. Wspomniałaś, że był problem z reklamacją. Ale ostatecznie udało się wszystko wyjaśnić?

Artur

Interesuje mnie, jak wygląda praca w obsłudze klienta w KFC? Czego wymagają i co oferują? Podpowiedzcie proszę.

Paulina

Nie polecam. Zamówiliśmy KFC na Dowoz w Gorzowie Wielkopolskim. Zamówienie przyszło bardzo szybko lecz bez 2 porcji frytek. Dzwonilismy 2 razy Pan zarzekal się że zaraz będą dowiezione. Niestety ani widu ani słychu... Żenada... Człowiek płaci kasę za nie pełne zamówienie.. Nie polecam z całego serca. (usunięte przez administratora)

Szarak

Ustaleniamia ? Jakie są

Hary

Byłem w kfc w gorzowie na ul. Myśliborskiej. Zamuwiłem 2x twist ,były tak małe , placek był zawinięty od góry (skręcony) włożyłem całego do buźi . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC?

KFC