SZRAMKOWSKA, Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Pracownik
 Pytanie

Uwaga omijać Stokrotki w Katowicach szerokim łukiem! Dają 13,80 zł netto na zleceniu! Masz mózg to pomnóż to przez 168 h i nie da Ci to najniższej krajowej na umowę o pracę a nie powinno tak być! A czemu? Masz mieć około 3 tys. ale wiadomo mniej godzin, brak premii, brak urlopu, jesteś obwarowany karami - wiesz o co kamon :) Chodzisz do pracy nawet na 12 h za Hanyskich bumelantów, którym robić się nie chce a tobie ma się chcieć? HA, Ha , ha ... i jeszcze to nie tak i za wolno towar wyłożyłeś, klienci nie tak i za wolno obsłużeni, bo cofki nie masz na kasie ino w biurze leży a mylić za klientów przecież nie możesz się :( ŻAL Tam liczy się kto pierwszy dopadnie kierownika po kawce biegnącego zakopcić a nie twój trud i pot, aby klient wyszedł z tego sklepu z uśmiechem na ustach. PORAŻKA !

Administrator

Jak wygląda oferta u nich w firmie Stokrotka w mieście Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Stokrotka