Opinie o Polomarket w Zabrze Wolności 118

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polomarket. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polomarket o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket w Zabrze Wolności 118

Czy pracownicy w Polomarket dogadują się między sobą?

Loki

Mogę prosić o rozwinięcie tematu?

stała klientka Nowy wpis

Ja tam jestem mega zadowolona z obslugi, a jestem stałym bywalcem bo obok mój blok. Panie mile zawsze doradza na spokojnie, a nie ciagła gonitwa jak w biedrze

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Polomarket?

Czy pracownicy w Polomarket dogadują się między sobą?

Loki Nowy wpis

Mogę prosić o rozwinięcie tematu?

Na jakie wsparcie w Polomarket mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nikt

A co zatrudniłaś się tam i jesteś w ciąży??..czy jak?...zapytaj się dziewczyn co tam pracują one ci na pewno powiedzą...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polomarket? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bażant

Co sie tam dzieje w tym Polo na mięsie co za patozałoga tam robi. Kłócą się przy kliencie źle obsluguja jedna przeklinala mamut jakis pojdzie se na zaplecze a ty kliencie czekaj 15 min.

@Bażant

Poważnie się kłócili ta przy klientach? A o co wtedy konkretnie chodziło?

@Bażant

Co za bzdury piszesz!!..w życiu nie słyszałem żeby się tam ktokolwiek kłócił!!..jak ci coś nie pasuje to zmień sklep !!..a tak wogóle skoro taka sytuacja miała miejsce to chyba kojarzysz że na sklepie jest kierownik?I możesz akurat taką sytuację zgłosić?A nie lać smutki akurat na tym portalu?...

@Natalia

Coś ty taka ciekawska,sensacji szukasz?

Nieznajomy gość
@Bażant

Po co Pan/Pani obraża kogoś nie znając go? Jest to nie miłe i nie uprzejme, Pana/Pani wypowiedzią nazywając kogoś mamutem pokazuje to poziom jaki Pan/Pani prezentuje. Klienci czekają po 15 minut bo każda z Pań na mięsnym nie ma jednego obowiązku czyli tylko obsługi klienta. Jeśli wychodzi na tył to na pewno nie dlatego żeby sobie poleżeć na leżaczku.

Ktoś

Witam jeżeli Panstwa sklep chce przyciagać klienta a nie go zniesmaczyć nie miłą atmosferą oraz nie miłą obsługą na kasię to radzę żeby jakoś zrobić ład z pewnym pracownikiem , robiąc zakupy około godziny 19:30 w Panstwa sklepie zastała mnie nie miła sytuacja gdzie Pani kasjerka przy klientach krzyczała na drugą Panią bo o cos sie tam poklociły. No ludzie święci takie sytuacje to raczej na zapleczu ... dla mnie pozostał niesmak po ostatniej wizycie .

Nickol

Zaden wklad kierownictwo do wymiany bo brak kompetencji do kierowania zaspolem.

@Nickol

Super fajnie...a ty co znawca tematu czy były pracownik? Konkretnie proszę....

NiedzielnyKlient

Jestem bardzo miło zaskoczony niedzielną wizytą w Państwa markecie , nie wiedziałem że w dzisiejszych czasach jeszcze są tacy ludzie którzy angażują się tak w swoją pracę , szczególnie w niedzielę. Szacunek dla Państwa i jeszcze pewnie nie raz zawitam w Państwa progach. Pozdrawiam.

Joanna
@NiedzielnyKlient

A co świadczyło o tym że byli aż tak zaangażowani? :D

Niedzielnyklient
@Joanna

Co robili?? Pracowali!!! Do tego uśmiech na twarzy. Bo ja sam niejednego klienta ustawił bym do pionu !a one spokój opanowanie !! dlatego tak lubię tu przychodzić,i wogole co to za pytanie??tego klient taki jak ja nie pisze!!

Kamila
@Niedzielnyklient

To dobrze, że istnieją jeszcze tacy pracownicy. Często niestety jest odwrotnie :/ A często zaglądasz do sklepu? Duża pań tam pracuje, czy raczej stali pracownicy?

Miła obsługa panie na sklepie bardzo pomocne . Czysty zadbany sklep , miło się u Państwa robi zakupy :)

Jaki jest wkład kierownictwa Polomarket w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Seba

Napewno zmianowe,do nich można pójść z każdą sprawą..zawsze szukają jakiegoś rozwiązania problemu.Jedna zapierdziela na sklepie,gdzie ją postawisz to robi ,druga więcej siedzi w biurze .

Mądry

Zmiana kierownika i regionalnej takie bym dał zalecenie..(usunięte przez administratora)

@Mądry

Zmiana regionalnej od razu oczyściła by atmosferę ....

Natalia

A skąd pewność na kogo by innego się natrafiło?

Natalia

Jeśli występują jakieś konflikty u was w zespole to nie lepiej udać się z tym do kierownictwa?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Polomarket?

Ktoś

Biorą wszystko co leci bo nie mają ludzi do pracy wkółeczko przyjmują potem zwalniają....zespołu raczej tam nie zbudują.

Joanna
@Ktoś

a czemu zwalniają skoro mają za mało ludzi?

Polus

Byle jaki market to samo co Biedronka. Ktos normalny i ambitny nie bedzie raczej tam pracował. Obsluga co rusz to inna,

Klientka

Bardzo miła kasjerka P. Dorota, która udzieliła mi informacji na temat promocji oraz asortymentu sklepu. Obsługuje klientów z pełnym zaangażowaniem.

Ktoś

Dlaczego taki przemiał osób na sklepie??wkółeczko nowe osoby !!.co do ich pracy to lepiej nie mówić...aż tak marnie płacą czy co?z ciekawości pytam bo do kasy stoisz pół godziny a godzinę do mięsnego ...????????????parażka

@Ktoś

Najnizsza krajową.

Klientka

Bardzo sympatyczne pracownice prócz pani w średnim wieku. Niesympatyczna, ordynarna. W mojej obecności doslownie krzyczala i wyzywala klijenta który nie miał maseczki założonej. Wrecz zenujace przedstawienie, przez takich pracownikow cierpi wizerunek firmy

Eryk

Największy problem jest wówczas kiedy brakuje komuś chęci do pracy. Firma ok,. praca jak to w handlu ale ja nie narzekam

@Eryk

Ty pracujesz w tym polo??bo ja tam znam wszystkie ekspedientki i żadnego z Eryka tam nie ma.

@Eryk

A ty wiesz za ile one tam harują...jakie chęci!!!...2800 brutto...nie wiem czy mają premie ale te zarobki to jakieś śmiechowo.. a do tego ostatnio jakaś kierowniczka przyjechała i tak jechała po tej bidnej zastepczyni a ta stała głowa spuszczona i nic..

@Ewa

Ewa tam nie pracuje żaden Eryk,to klakier firmowy żeby chwalić Polomarket.

Komunikacja

Kierownictwo nie potrafi rozmawiać z pracownikami. Czyste (usunięte przez administratora) ze strony regionalnej, która potrafi tylko siedzieć i jezdzic po pracownikach, a sama dobrego przykładu nie pokazuje swoim prostackim zachowaniem. Nie szanują tam ludzi, zatrudniają i zaraz zwalniaja, bo jakis inny (usunięte przez administratora) przyjdzie, w efekcie nie ma komu tam pracować i stali pracownicy nie wyrabiają lub co niestety jest faktem dorabiaja się wielkich uszczerbków na zdrowiu. A jak pojdziesz na l4 lub powiesz za dużo to zwolnienie. I tak się kręci w tym cyrku. W dodatku jest tam straszny (usunięte przez administratora) i malaria, zaplecze i jadalnia gorzej jak za PRL. Cóż jest to tylko praca w sklepie nic ambitnego jednak kierownictwu polecam szkolenia kształcące w kierunku zarządzania i budowania relacji z pracownikami.

Tola
@Komunikacja

Serio aż tak żle? Chcę tam złożyć cv bo szukają do pracy i teraz nie wiem ...

loki
@Tola

jak lubisz harować za 2800Brutto plus 1oozł premii brutto to zapraszam !! kierownictwo powinno buraki plewić niż zarządzać sklepem i pracownikami.

Polomarket

Najgorsza firma traktuja hak sznaty wynies przynies pozamiataj a zastepczni siefzi nic nie robi tylko rozkazuje idziesz na opieke zwolnia cie za to pomimo tego ze ktos xaly czas nic nie robi uzety bierze wolne i jest oki ty lojalny i zwolniony jedna wielka sitwa nie idzie tam klamia oszukuja i wykorzystuja

Zabrze

Witam jutro idę na rozmowę ciekawe czy się dostanę ktoś już był na rozmowie i jak komu poszło na rozmowie jaka atmosfera w pracy pozdrawiam

Iza
@Zabrze

Witam ja też jutro idę na rozmowę ciekawe mam na 12hehe moze będzie ok pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket - Zabrze

• Jak się pracuje w Polomarket?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket?

Polomarket