Omijać to szerokim łukiem!! 22.07.2022 21:29
Były pracownik
Właściciele stacji to wielcy (usunięte przez administratora) Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) nikogo nie szanują! W ogłoszeniu o pracę piszą, że są premie za wyniki pracy a także atrakcyjne wynagrodzenie i miła atmosfera. Jedno wielkie kłamstwo! Żadnych premii nie ma, mało tego kiedy robisz nadgodziny nie wypłacają ich, jak sobie sam nie przypilnujesz tak godziny magicznie znikają. Obcinają pensje so tego. A co do atmosfery to tragedia, pracownik jest gnębiony, wiecznie za wszystkie braki obciazany jest pracownik, praca tam to jeden wielki koszmar.