TESCO w Szczecinku tragedia !!!! Puste półki, brak podstawowych towarów, najwięcej na półkach jest informacji ": chwilowo brak produktu". O ile personel uprzejmy to zmorą jest palenie PAPIEROSÓW przez pracowników przed samym wejściem do sklepu. Po trzy , cztery osoby stoją i palą , a cały smród wlatuje do sklepu. Często kupuję kawę , automat stoi zaraz przy wejściu do sklepu. Gdy wychodzę z kawą cały śmierdzę papierosami.
Moje sugestie dla Tesco:
Zapełnić sklep towarem lub zmienić menagera ???? Jakaś przyczyna pustek musi być. Palacze niech palą z tyłu sklepu.
Lubię atmosferę w Tesco za:
Niskie ceny, szeroki wybór towaru ( nie w Szczecinku)