Piekarnia Putka

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Putka

Wioletta Nowy wpis

@Pracodawca Nie jestem Państwa byłym pracownikiem, ale postanowiłam napisać jak w Państwa firmie został potraktowany mój syn, żeby również inne osoby, które rozważają pracę u Państwa wiedziały z czym potencjalnie mogą się spotkać. Syn ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe, ale praca jako ekspedient była dla niego nowym doświadczeniem. Po okresie, nazwijmy to szkoleniowym, podpisano z nim umowę na okres próbny. Trafił do fajnej lokalizacji, która bardzo mu odpowiadała, jak również z zespołu był bardzo zadowolony. Do momentu, aż na początku tego tygodnia przyszła koordynator pani Joanna i przekazała mu swoje zastrzeżenia, że nie proponuje klientom dodatkowych produktów. Syn jako osoba z wysoką wrażliwością, po prostu pękł i skończyło się na tym, że powiedział tej pani, że leczy się psychiatrycznie. Co nie zupełnie tak wygląda, choć nie minął się z prawdą. Kilka lat temu stwierdzono u niego dystymię - przewlekły rodzaj depresji o łagodniejszym przebiegu. W związku z tymi stanami obniżonego nastroju chodził na terapię do psychologa. Nie jest to schorzenie, które wyklucza kogoś z aktywności zawodowej i cierpi na nie ok. 5% populacji. Po tej sytuacji dwa dni później, pani koordynator wymogła na nim podpisanie rozwiązania umowy za porozumieniem stron, choć syn tego nie chciał. Uważam to za karygodny przejaw pasywnej agresji i manipulacji. Zasłaniała się ta pani tym, że powinien zadbać o stan swojego zdrowia psychicznego. Zaznaczam, że syn nie jest osobą ze skłonnością do agresji ani fizycznej ani słownej, więc w żaden sposób nie zagraża ani klientom ani współpracownikom. Wg przepisów kodeksu pracy na umowie na okres próbny przysługuje mu 2 tygodniowy okres wypowiedzenia. Gdyby trafiło to na mnie to, po pierwsze odmówiłabym podpisania rozwiązania umowy, po drugie złożyłbym skargę w PIP oraz udałabym się do prawnika w celu złożenia pozwu do Sądu Pracy, ponieważ takie zachowanie z Państwa strony jest przejawem dyskryminacji. A wracając do kwestii obsługi klienta, to chyba macie Państwo dla pracowników szkolenia w tym zakresie? Czy po prostu jak któryś jest nieśmiały, to wywalacie go z pracy z dnia na dzień? Zamierzam tę opinię opublikować w kilku miejscach, ponieważ jedynie to mogę zrobić, żeby wyrazić swój sprzeciw i brak akceptacji dla takich haniebnych praktyk.

Wiecie, czy Piekarnia Putka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

George Nowy wpis

Ja osobiście będąc długoletnim pracownikiem bardzo chwalę sobie pracę w piekarni Putka. Firma oferuje bardzo dużo dla swoich pracowników pełen pakiet socjalny, karta Multisport, wczasy firmowe, program PPK. Z mojego doświadczenia wiem że to co daje dla firmy w większości do mnie wraca, nawiązując do indywidualnego podejścia do pracownika. Co do zatrudniania mało inteligentnych ludzi nie wymagajmy żeby robić test na inteligencję, jak mawiał klasyk "to że znasz drogę, nie oznacza że nią podążasz". Firma stale się rozwija co można zauważyć po ilości sklepów nowo otwierających się. Więc wiadomo że zawsze jakieś mankamenty są do omówienia a nie do szeptania za plecami, plotkowanie oraz zmowy. Jak w każdej firmie trafi się ktoś kto chciałby najlepiej leżeć albo siedzieć na Facebooku i żeby mu jeszcze płacili za to.

Lila

Jak masz wybór to szukaj innej pracy. Z roku na rok jest coraz gorzej zamiast lepiej. Najpierw zatrudniają mało inteligentnych ludzi, a potem obrywa się wszystkim hurtem. Nie ma indywidualnego podejścia do pracy pracowników. Koordynatorki nie potrafią bronić swoich podopiecznych mimo, że powinny zwłaszcza jak niezasłużenie obrywają. Cóż firma ma wiele mankamentów, które nikt nie zwraca uwagi. Szkolenia też pozostawiają wiele do życzenia. A koordynatorki powinny co jakiś czas wracać na stanowisko ekspedientki żeby sobie przypomnieć na czym polega tą pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Putka - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Putka?

Piekarnia Putka