*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
Nowy wpis
Roman
08.06.2025 17:35
Inne
W sklepie spotkałem się z bardzo miłą obsługą i doradztwem . W w szczególności chciałem podziękować dla Pana Wiesława , który fachowo pomógł dobrać grzejniki stalowe do ogrzewania gazowego. Dziękuję.
Nowy wpis
Aga v123
10.05.2025 23:04
Inne
Bardzo miła i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie
Maciej P.
22.07.2023 06:37
Pracownik
Byłem pracownikiem w tym markecie w 2020 roku i bardzo miło wspominam współpracę. Odszedłem tylko z powodu przeprowadzki. Jeśli nic tam się wielkiego nie zmieniło to z ręką na sercu mogę polecić dla kogoś szukającego stabilnego zatrudnienia ze zdrową atmosferą. Co do zarobków to każdy negocjuje własne ale stali pracownicy z pewnym stażem nie narzekali.