J&M Job-Service

Warszawa, Patriotów 77/21

J&M Job-Service

Opinie o J&M Job-Service

abra

a mnie zastanawia że firma które jest agencją pracy i prowadzi leasing pracowniczy nie ma swojej strony w sieci.,..

baca.

bardzo rzetelna firma.pieniądze na czas.miła obsługa.co mówią to jest.pracowałem z nimi ale z powodów osobistych musiałem zjechać do kraju,ale w marcu ponawiam kontakt.

Zostaw opinię o J&M Job-Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&M Job-Service