Nie polecam pracy w Psb mrowka w Gorzowie Wielkopolskim. Załoga jest tam od otwarcia,ale robią wszystko by się nie zaklimatyzować, każdy ma tam swój dział, ale jak poznać dział bez możliwości rozłożenia palety. Po 1 dniu już miałam dość, ale mowie sobie pójdę jeszcze jeden ,a na kolejny wyszlam w połowie zmiany. Nie ma możliwości przysłowiowo zakumplować się,12h pracy bez pracy w zasadzie. Nie mam swojego działu, każda pilnuje swojego,mimo iż jestem do jednego przydzielona to osoby z tego działu mówią wprost "idź sobie szukaj innej roboty" ,do kierownika i koordynatorki nie mam zastrzeżeń ale jako nowa osoba nie będę chodzić co chwilę i mówić jak zachowują się pracownicy. Albo chwalą się że tak szkoła ludzi że odchodzą, sama szkoliłam ludzi w innej pracy ,ale po to by zostali a nie odchodzili. One myślą że to atut i się z tym(usunięte przez administratora) Nie ma możliwości rozwoju, jest kilka osób które są mile,ale przy reszcie nie ma to żadnego znaczenia.