Praca w McDonald's jest w porządku, zwłaszcza dla osób których jest to pierwsza praca w życiu. W restauracji na Alejach Solidarności panuje świetna atmosfera wśród pracowników. Możliwy jest szybki rozwój i awans. Dużą wagę przykłada się do tego aby wszyscy tworzyli rodzinną atmosferę. Minus taki ze niektórzy menagerzy mają często zbyt wysokie mniemanie o sobie i w żadnym wypadku nie wiedzą co to znaczy koordynowanie i motywowanie, z niewiadomych powodów dostali awans, w zupełności nie odnoszący się do ich umiejętności. Po za tym, bardzo dobre traktowanie osób starszych wiekiem od pozostałych. Tu należy się pochwala.