Opinie o Kaufland w Łowicz Stefana Starzyńskiego 10/12

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kaufland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kaufland w Łowicz Stefana Starzyńskiego 10/12

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Gość

Nie mogę patrzyć na opsluge na mięsie i wędlinę.Sa osoby które nie nadają się do tej pracy.

Klient

Fajna obsługa. Ja nie mogę do niczego się przyczepić????

Gość

Popieram tą osobę która napisała bo już wiele razy ta pani która była dziś rano była nie miła dla klientów albo robiła z łaski .Ale widać że nie można tej pani nic powiedzieć bo zaraz odzywa i wydziera się na klienta.Dzis też byłam na tych zakupach i tak samo zostałam potraktowana przez tą panią.Bardzo źle traktuje klientów jak by od niechcenia przychodziła do pracy .

Olga Nowy wpis
@Gość

A wyżej ktoś piszę że pani bardzo miła i jeszcze się nie zdarzyło by źle obsłużyła... więc to dużo zależy od klientów i ich nastawienia do pracowników. Nie zawsze wina leży po stronie kasjera.

Pracownik Nowy wpis
@Olga

Jak dobrze przeczytasz to nie chodzi o osoby z kas.

Barbara Nowy wpis
@Pracownik

Ja dobrze przeczytałam i wiem, że chodzi o panią ze stoiska, nie z kas. Ale to nic nie zmienia, że smarowanie na forach jest takie sobie. Zebrałyście się i porozmawiałyście z nią, żeby zmieniła podejście do Was?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Kaufland?

Jak dużo osób pracuje w Kaufland?

Gość

Witam jak można się nie (usunięte przez administratora) jak dziś w Łowiczu w Kauflandzie był w gazecie promocyjny schab a w lądzie go nie było człowiek rano wstaje idzie do sklepu a tam nie ma wyłożonego schabu promocyjnego ta pani przy kości była tak nie miła że połowa ludzi odeszła od straganu nie pierwszy raz się zdążyło jak tą panią się coś zapytało to albo udaje że nie słyszy albo wydziera się do ludzi ( klientów) to jest nie do pomyślenia co ta pani robi przypomnę że to było o 6.20 . Pozdrawiam.

Klient do klientki/a od schabu
@Gość

Widocznie miałaś pecha Kaufland jest od 6 a nie od 6.20 spóźniłaś się 20 minut byłem pierwszy i wykupiłem cały schab, ale możesz zawsze iść na rynek w budach z żarciem dla psów codziennie maja świeże mięso i na drugi raz ustaw sobie budzik na 5 to zdążysz a nie marudzisz(usunięte przez administratora)

MATRIX
@Gość

Również byłam tego dnia o tej godzinie w Kauflandzie i ta sama Pani mnie obsługiwała była bardzo miła uśmiechnięta zresztą jak zawsze a Pani zachowanie jako klienta pozostawia wiele do życzenia zresztą co się dziwić jak człowiek się nie wyśpi bo o 6. 20 musi być w sklepie po schab promocyjny. Z tą reflekcja Panią KLIENTKĘ pozostawiam. Pozdrawiam

@MATRIX

Popieram. Pani z mięsa jest bardzo miła jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie źle obsłużyła. ????????

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kaufland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz TIG
Monter Michał Bladowski
(144 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Gość

Czy w Kaufland pracuje się na open space?

Jolanta

Jak w Kaufland wygląda praca studentów i jakie firma ma do nich podejście? Zastanawiam się czy warto wysłać swoje CV będąc na studiach dziennych czy może wymagają dyspozycyjności. Jak wiadomo na uczelni ma się też sporo obowiązków w tygodniu i fajnie jakby była możliwość dostosowania do nich swojego grafiku w pracy.

Klientka

Jestem klientką sklepu i zastanawia gdzie jest Ochroniarz z Kwietnia, który miał pasję do tej pracy jak z nim rozmawiałam, facet wydawał się bardzo ogarnięty w tym co wynoszą ze sklepu (usunięte przez administratora) Ubrany był w buty wojskowe i niebieskie spodnie. Teraz jest ktoś nowy, Czyżby ktoś pozbawił go pasji ? ktoś coś wie na ten temat ?

Była Ochrona
@Klientka

Zabrakło mi znajomości, bo chęci miałem za duże pozdrawiam

Klientka

Rozumiem, że panuje epidemia koronawirusa i jak sie trzeba zachować w sklepie, ale dzisiaj to jak potraktowala mnie i obcego mi Pana w sklepie państwa pracownica sprawia, że jestem w szoku. Weszlam do sklepu z wozkiem, w rękawiczkach. Skierowalam sie do stoiska z warzywami, wzięłam pieczarki po czym odchudząc nagle Pani, która rozkladala towar z inną Panią więcej rozmawiając niż pracując zaczela krzyczeć na mnie i Pana stojącego za mną, że jest zakaz chidzenia po sklepach a jesteśmy rodziną i że zadzwoni na policję. Pracownica nie robiła sobie nic z tlumaczen ze nie jestesmy rodziną, że jestesmy sobie obcymi ludźmi i że chcemy tylko zrobić zakupy. Pani posunela sie do grozb zadzwonienia na policje. Oburzona powiedzialam żeby dzwoniła skierowalam sie do kas i wyszlam. Napewno będę omijać szerokim łukiem kaufland. Taka obsluga nie jest normalna.

Klientka

Witam, dzisiejszego dnia 19-03-2020 godzina16:27 robiłam zakupy w państwa sklepie. Doświadczyłam nie przyjemnej sytuacji z państwa ekspedientką w tym sklepie (Pani w krótkich blond włosach). Moja córka zapomniała się i moze nie zachowała odpowiedniej odległości w stosunku do klientki przed nami zarówno jak i ekspedientki. Nie jest to powód aby tak traktować ludzi. Córka zaczęła pakować zakupy, ja w tym czasie szukałam karty playback, gdy znalazłam przyłożyłam ją do czytnika lecz nie byłam pewna czy się zeskanowała więc grzecznie zapytałam : " Przepraszam karta się zeskanowała? ". Nie usłyszałam odpowiedzi więc zapytałam jeszcze raz. Ekspedientka powiedziała że nie będzie się powtarzać i co ja sobie wyobrażam, powiedziała że ma wszystkiego dosyć. Poczym powiedziała : " JESZCZE MI PANI JAKIEŚ SZWARGAŁY NARZUCAŁA". Moim zdaniem państwa ekspedientka obraziła państwa sklep. Rozumiem, pandemia koronowirusa jest ciężkim okresem dla każdego, zarówno klientów jak i ekspedientów. Wszyscy się boją ale nie jest to powód aby wyżywać się na innych. Jak ktoś się męczy w swojej pracy to powinien ją zmienić. Wspomnę też o nie życzliwości ekspedientki, nie usłyszałam : " Dzieńdobry " czy "do widzenia ". Mogę podać numer ekspedietki ale nie wiem czy mogę na forum. Pomyśleć że chciałam tylko kupić owoce dla mamy.

@Klientka

Siedz w domu babo jedna i nie roznos zarazków skoro nie potrafisz się zachować

Zniesmaczony Klient

Sklep jak sklep, jest dobrze zaopatrzony ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Miny jakie mają panie przy kasie wręcz odstraszają od robienia tam zakupów. Jakby były tam za karę

Kasia

Czy kaufland daje jakieś karty na święta ? Typu edenred ?

klient

robiłem dziś zakupy w kauflandzie około godz.11 zadałem grzecznie pytanie gdzie mogę znaleźć dany towar odpowiedź pani dyrektor[pani wykładała alkohole, chyba jej przeszkodziłem a może ta pani nie powinna przebywać na sklepie tylko na zapleczu] przeszła moje oczekiwania osoba która reprezentuje sklep i powinna służyć pomocą bo przecież dzięki klientom to ma prace a tak niemiłej osoby to szukać ze świecą może powinna przejść szkolenie z obsługi klienta

terenia
@klient

popieram całkowicie pana wpis, miałam bardzo podobną sytuacje, ma pan rację tylko nie wiem czy jedno szkolenie by pomogło

krzyś
@terenia

muszę przyznać że faktycznie zadać pytanie tej pani to niekoniecznie chce się usłyszeć odpowiedź zero podejścia do klienta

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Kaufland w miejscowości Łowicz? Czekamy cały czas na nowe wieści od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Łowicz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kaufland?

Liczba opinii klientów firmy Kaufland, to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland