Opinie o KFC w Kowale Glazurowa 1a

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KFC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KFC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Kowale Glazurowa 1a

Kmil Nowy wpis

Kolejny raz surowe mięso. W końcu ktos się rozchoruje. Podejście do klienta strasz Zamiast stałej formułki odpowiedzi zróbcie coś z tym. Następnym razem zgłoszę surowe mięso do sanepidu. Niech zbadają i dadzą karę, to może coś was naucz. Wy możecie kogoś otruć!!! Dochodzi do pustych łbów czy nie bardzo?

Ania Nowy wpis

Czy tam ktoś pracuje??? Chciałam zamówić przy kasie, stałam z 10 min, nikt się nie pojawił, pan za szyba udawał że mnie nie widzi

Iwona Nowy wpis

Obsługa wspaniałą, czyściutko, miło. Ogromna uwazność na klienta. Pani Kasia jest sercem tego miejsca

Monterd Nowy wpis

Surowe jedzenie jest

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KFC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Chłopaki ????

Pani Kasiu dziękujemy za kubełek shake krówkę jeszcze wpadniemy????????

Aleksander
@Chłopaki ????

Jadacie tu często? Jak z czystością, sprzątają zawsze jak należy?

Jak szefostwo w KFC traktuje ludzi?

Katarina

Bardzo dobrze,a nawet za dobrze????

Beata
@Katarina

Dlaczego za dobrze? Piszesz to jako klientka czy pracownica? Chyba zatrudnieni doceniają dobrego lidera w dzisiejszych czasach.

Katarina
@Beata

Ponieważ my jako pracownicy jesteśmy dobrze traktowani ???? bardziej bym uderzyła w pracowników(oczywiście nie wszystkich) którzy nie mają szacunku do swoich przełożonych

@Katarina

To ci przełożeni sobie tak po prostu na to pozwalają, czy chodzi o to że za plecami ich ostro obrabiają?

Pallas

Witam, jak coś menagerstwo chce to jest mile . Jak tylko jest nadwyżka ludzi na danym stanowisku i mogą cię zastąpić mówią Ci wprost że nie ty kto inny. Praca dla uczniów studentów co mają wyrąbane na wszystko nie zarobisz a nerwy i czas stracisz w tym łagrze ????

@Pallas

Zwięźle i dosadnie. W każdym kfc takie podejście mają?

Kierowniczka to jakaś porażka

@Gość

O widzisz Ty akurat tu pracujesz więc aktualne info masz. Faktycznie do teraz tak zwalnia? I ogólnie to jak się teraz zachowuje? Jest gorzej niż kiedyś?

Zaneta12

Tragedia ile razy można przymykać oko ba braki w zamówieniu dziś przyjeżdżam do domu brak 2 granderow żenada

Bogdan

Oszukane porcję zamówienie nie zgadza się masakra czekając na zamówienie surowe mięso jednym słowem porażka!!!!

Oles

Koszmar. Bałagan. Brak organizacji. Długie czekanie