Klient Nowy wpis
Klient

Byłam w sobotę 10.04 na dziale mięsnym. Pani która nas obsługiwała była bardzo opryskliwa . Kazała mi założyć okulary abym lepiej widziała. Była nie uprzejma. Skoro nie lubi obsługiwać klientów i dzieje jej się krzywda to niech się zwolni. Nie prędko przyjdę do Kauflandu skoro jest taka obsługa.

Bartek Nowy wpis

Praca całkiem przyzwoita choć handel nie należy do lekkich. Firma stara się dbać o pracowników, niezłe zarobki więc polecam.

Tom Nowy wpis
Klient

Katastrofa na każdym kroku (usunięte przez administratora) z cenami a pani dyrektor wielka nie wie co robić ????

Ja Nowy wpis

Są jakieś dodatki do pensji ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NIKI
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.
Klient

Masakra !!!!!!!!!!!!!! ludzi za dużo teraz w czasie pandemii i nikt tego nie kontroluje.Kasjerki z gorączką muszą pracować!!!!!! GDZIE JEST TA NIE UDOLNA DYREKCJA? Totalny chaos

Przepracowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.
 Problem

(usunięte przez administratora). Nie wolno chorować. Chcą abyś pracował z gorączką 39 . Atmosfera pracy jak z getta. Nie polecam nikomu pracy w Kauflandzie w Tarno

Bonia

Lubie robić zakupy w Kauflandzie w Tarnowie zawsze miła obsługa towar i ceny przystępne dla klienta .Panie miłe na sklepie i w kasach.Sklep czysty .

Bonia
@Bonia

Chciałam jeszcze wspomnieć o Pani Ani sprząta i obsługuje na kasie bardzo miła i uprzejma osoba zawsze służy pomocą.pozdrawiam

David

Miła obsługa na kasach, w szczególności pani Katarzyna w okularach ,miła uśmiechnięta, zawsze pomocna klientom jak również współpracownikom Chętnie przychodzę na zakupy

Jak wygląda praca w firmie Kaufland w mieście Tarnów, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland