Osoba która chciała I pożałowa 10.12.2024 17:05
Kandydat
Bardzo nie polecam pracy w kioski inmedio w centrum handlowym Platan w Zabrzu. Właścicielka jest bardzo wredna osoba. Byłam tam spróbować i za swoją ciężka pracę nie dostałam według stawki godzinowej jaka obowiązuje nawet połowy tej kwoty. 60 zł za bycie tam aż 12 godzin? Kpina. Pani nic nie pokazywała jakie miałabym obowiązki tylko cały czas sprzątałam i wyrzucałam kartony,żadnej przerwy nie było ani kiedy pójść do toalety. Ta Pani kazała przyjść swojej pracownice w ten dzień pomimo,że według grafiku ten dzień miała wolny. Pani mnie poganiała i marudziła,że jestem za wolna a to był mój pierwszy raz tam,więc miałam prawo nie wiedzieć co gdzie leży. Żadnego zapytania czy potrzebuje przerwę. Ta kobieta powinna trafić przed sąd pracy. Uważajcie bo nie warto,to jest szef którego nie życzyła najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora) jako tania siła robocza a najlepiej się zatyrać na amen za darmo według tego babsztyla. Nawet na 1 gwiazdkę osoba ta nie zasługuje,dla klientów Też była nie miła,kazała im czekać. Wyzysk człowieka przez hienę zwykła.