Absolutnie nie polecam tego miejsca osobom pracowitym, bo będziecie notorycznie wykorzystywani przez leni, którym nie dość, że nie chce się pracować, to jeszcze chcą zniszczyć najwyraźniej prezesowi interes swoimi zachowaniami. Wychodzą na fajki, kiedy chcą. Żadnych zasad dla tych którzy mają chody u kierowniczek. Straszne kolesiostwo oraz obstawianie stanowisk rodzinką. Ach no tak, przecież już na starcie poinformują was o tym, że tam to oni są, jak jedna wielka rodzina. Absolutnie nie pozdrawiam i obym nigdy więcej nie musiała patrzeć na te wasze twarze i słychać, jak naśmiewacie się z klientów oraz przeklinacie. Wy śmiecie kogoś od wieśniar wyzywać. Jak wam brak jest elementarnej kultury i ogłady nawet. Żegnam