Opinie o Kaufland w Ostróda Piastowska 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Ostróda Piastowska 5

???? Nowy wpis

Wszystkie panie ekspedientki bardzo sympatyczne i miłe prócz Pani Marty z Informacji która aż wręcz narzuca się mojemu narzyczonemu .Mieliśmy wielokrotnie taką sytuację . Pani Marto nie życzę sobie aby Pani kłaniała się dla mojego narzeczonego pierwsza bo on jest dużo młodszy od Pani i nie wypada się tak bezczelnie do niego uśmiechać robi to Pani na bezczela że aż nie chce się nam przychodzić do naszego ulubionego sklepu . Myślę że powinna Pani zająć się swoją pracą a nie szukaniem wrażeń .

... Nowy wpis
@????

Widocznie pani szuka okazji i nudzi jej się w pracy .Niech sobie znajdzie w swoim wieku i Pana wolnego a nie zajętego ???????????????? Może ma depresję że nikt jej nie chce i lubi się narzucać brzydko.

Grazia

Jestem stałą klientką Kaufland w Ostródzie .Mam bardzo pozytywną opinię na temat pań kasjerek jak i pań na stoisku mięsnym. Zawsze jestem mile obsłużona i zadowolona z obsługi. Pozdrawiam.

Marzena
@Grazia

Mam fajny pomysł, żeby pochwalić je do kierownictwa, bo myślę że zasłużyły na jakąś świąteczną premię :)

Emeryt Nowy wpis
@Grazia

A mi pani na mięsnym nie chciała sprzedać i nie sprzedała pół kilograma szynki konserwowej w kawałku tłumacząc się tym że wczoraj ukroiła 33 deko i nikt nie kupił i chciała mi ten wyblakły kawałek wcisnąć

Agnieszka Nowy wpis
@Emeryt

A to chwileczkę ile taki kawał nieotwarty waży? Bo jeśli chciała Pani pół kilo to nawet sporo chyba? O której to godzinie było?

Agnieszka

Standardowo niektórzy klienci narzekali na ekspedientki, inni wręcz przeciwnie. Tutaj trudno chyba wypośrodkować to i zweryfikować, gdzie leży prawda. Może jednak pracownicy opowiedzą o warunkach tutaj i czy dobrze się wam tu pracuje? Bo jeśli tak to chyba nie byłoby powodu, żeby być niemiłym dla klientów, więc sprawa stanie się jasna? ;)

Trzeba mieć tylko koszulkę firmowa ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kaufland spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Ostróda
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna

Panie ktore wykladaj towar, aroganckie. Jak sie czlowiek zapyta o cos, to fukaja pod nosem i odsylaja z kwitkiem

anzelm

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy, warto zwracać uwagę.

Ktos

Kaufland w Ostródzie porażka,panie przy kasach jak i na działach bardzo nie miłe jakby pracowały za kare do wymiany cały personel..

Klient
@Ktos

To prawda panie nie miłe opryskliwe ,szczególnie przy kasach jak i na sklepie.

Nie miła obsługa przy kasach i wydawanie reszty tzn.50 ,60 zł po 5 zł,twierdza ze inaczej nie maja wydać,to jakas masakra,to jest normą na porządku dziennym..

Klient

Kaufland Ostróda Baaaaaaardzo nie miła obsługa Pań, są one nieprzyjemne, opryskliwe oraz bardzo zołzowate !!! Jedna z Pań poproszona o pomoc, kazała szukać sobie samemu (dział non food)!!! Maja taki (usunięte przez administratora) na sklepie, że sami nie wiedzą co i gdzie mają !!! Wszędzie poustawiane palety z "paleciakami"... co jest mało bezpieczne !!! Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Ostróda

Kaufland