Opinie o KFC w Starogard Gdański Pomorska 7

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KFC. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Starogard Gdański Pomorska 7

Leszek Nowy wpis

Właśnie dojechałem do domu brałem jedzenie na wynos i co okazuje się że niezgadza się i brakuje jedzenie .Ogólnie porażka nic tylko się w kuzynem ale coś wam powiem następnym razem będę sprawdzał dokładnie ostatni raz s mnie (usunięte przez administratora) . Straciłem kasę i niemam jedzenia.

Czy KFC organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawid Nowy wpis

Oszukują na zamówieniu zamiawiasz kanapkę a dostajesz jakiegoś naleśnika

Masz jakieś aktualne informacje o firmie KFC w miejscowości Starogard Gdański? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Ziom Nowy wpis

Kfc starogard Gdański Tragedia w dzień dziecka im torebek papierowych zabrakło porażka Obsługa jedna wielka porażka

Aplikowałeś do firmy KFC? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Karo

Po raz pierwszy mogę pozytywnie napisać o KFC w Starogardzie. Właśnie przed chwilą Ok godziny 18 zamówiłam jedzenie, gdzie po ostatnim rozczarowaniu niemiłej obsługi jak i jakości zrealizowanego zamówienia :( nie chciałam już odwiedzać tego miejsca. Natomiast córeczka chciała i właśnie dzisiaj jestem miłe zaskoczona. Pani przyjmująca zamówienie bardzo miła była, dodatkowo zaproponowała modyfikacje zamówienia oraz inne produkty. Po otrzymaniu zamówionego posiłki byłam w szoku. Kanapki dobrze zrobione, nie jakaś okrojona „plepa” cieplutkie, do tego ładna porcja frytek, adekwatna do zamówienia. Pani z tatuażem na ręku bardzo miła. Dzisiaj opinia na 5+

Zofia
@Karo

"Dzisiaj"? Rozumiem, że jednak jeszcze tam wrócisz? ;) Jeśli tak to ciekawa jestem kolejnej Twojej opinii o nich. ;p

Już niekorzystający klient

Trzeci raz zamawiając online zamówienie się nie zgadzało ,braki braki braki i to nie małe. Rozumiem pomyłkę, ale za każdym razem?!! Mi się nie chce sprawdzać przed domem po ciemku zamówienia nie taka moja rola grzebać w torebkach - zamawiam oczekuję pełnego zamówienia. Przy zamówieniu na miejscu w galerii Neptun również braki ,to juz podejdę - baby patrzą na mnie ,jakbym zebrał! Żenada. Już tam nie jadam . W McDonald, nigdy takiej sytuacji nie miałem.

Beata

Witam bardzo mi sie NIE podoba obsługa w KFC. Taka niska brązowe włosy pani (nie wiem jak miała na imie) była dla mnie bardzo nie miła. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Starogard Gdański

KFC