Opinie o Lewiatan w Wolbrom Krakowska 55

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Wolbrom Krakowska 55

Klientka

Przychodzę do tego sklepu długo ostatnio widziałam Pana Kierwonika jest pan tłusty i nic nie robi pozdrawiam takiego ciecia brakuje abyś pan jeszcze zamiast (usunięte przez administratora) mówić brał się do pracy leniu to że masz kogoś to nic nie osiągniesz pozdrawiam cieplutko !

@Anonim

Naprawdę byłeś pijany wtedy? Ja już myślałam, że do mnie ktoś miał problem ale nie zdążyłam zobaczyć. Ale oprócz usuniętego komentarza nie spotkały Cię za to jakieś konsekwencje? Bo się zastanawiam czy tak straszą czy poważnie pochodzą do tego tematu

metoryczna opinia

kim jest ten przystojny magazynier?

Małgorzata Nowy wpis
@metoryczna opinia

No nawet merytoryczna. ;p I co, dowiedziałaś się? W sumie dalej tu pracuje?

Mati Nowy wpis
@Małgorzata

731 131 659 juz tam nie pracuje

Boss

Też nie polecam tego sklepu ponieważ Droga Elunia jak wynosi towar i podbija pod inne rzeczy wszystko to jest dobrze ? Miałam okazje pracować na kasie i wiedziałam jakie przekręty tam robią a kierownik widzi i nie reaguje tylko to samo robią czekać aż sanepid wpadnie bo sprzedają stare mięso ????‼️

Aa
@Boss

Do P. "Boss", i innych, plujących jadem na swoje miejsce pracy... Sądząc po "ksywie", pewnie chciała by Pani być kierowniczką ? Ale co? Kwalifikacje, nie te? A może pracować się nie chce ? Najlepiej pluć jadem, i oczerniać pracodawcę i kierownika, i koleżanki z pracy. Hm... Praktycznie jestem klientem, ale ktoś z mojej rodziny pracuje w tym sklepie, i WIEM, co się tam dzieje. Pisze Pani o jakiś przekrętach... JAKICH ? Może jakieś przykłady ? Wie Pani, że to są karalne pomówienia ? Co w tym sklepie dzieje się nie tak, co by odbiegało od norm sprzedażowych w innych sklepach ? Pisze Pani, że sprzedawane jest "stare mięso", że " kierownik nic nie robi, tylko siedzi za biurkiem, i przymyka oko na przekręty", a ma Pani na to dowody ??? TAK ! W tym sklepie jest (usunięte przez administratora) a dokładniej pisząc są osoby, którym chce się pracować, które dbają o wizerunek sklepu, i jest (usunięte przez administratora) nierobów, leni, którzy NIC nie umieją, o wszystko mają pretensje, i zajmują się TYLKO podkładaniem świń kierownikowi i koleżankom ! Nie słuchają przełożonych, robią co chcą ( a w zasadzie... Nic nie robią, oprócz pobierania pensji) "Sławna" z tego jest szczególnie zmiana która w dniu dzisiejszym ( 16.05. 2022r) pracuje na drugą zmianę. Pisze Pani również, że kierownik ( p. Grzegorz, tak ?) nic nie potrafi, niczym się nie zajmuje, i w domyśle - nie dba o "swój" sklep... Ale JAK ma to robić na w/w zmianie, gdy (usunięte przez administratora) BAB ma lekceważące podejście do pracy, obowiązków, no i do kierownika ? Kolokwialnie pisząc, ma się z nimi codziennie kłócić ? Bić ? Ja, na miejscu tego pana ( kierownika), zwolnił bym w cholerę te pracownice, którym się wydaje że "pozjadały wszystkie rozumy" , i że są "mądrzejsze od radia..." To JEST praca jak każda inna. Trzeba PRACOWAĆ, słuchać przełożonych, i DBAĆ o wizerunek firmy, a NIE pisać paszkwile, w 100% nie prawdziwe ! Ale zawiść i zazdrość ludzka, nie zna granic... Reasumując ( i do wszystkich, którzy to przeczytają...) Sklep, jak sklep. Jak większość innych. Dobre położenie, bardzo fajny wystrój, i rozlokowanie towaru, bardzo miła obsługa ( dla klienta, bo pomiędzy pracownikami...). Ja, i moja rodzina często robimy tam zakupy, i UWIERZCIE - NIGDY nie spotkałem się z sytuacją, że kupiliśmy śmierdzące mięso, czy coś po terminie. P. "Boss" czepia się ... Przecen? Dobrze zrozumiałem ? Przecież jest to NORMALNA praktyka w KAŻDYM sklepie !!! Gdy kończy się data ważności towaru, to się go przecenia żeby sprzedać, a NIE wyrzucić ! Ale jak pisałem powyżej, gdy jest się leniem, nieudacznikiem, bez perspektyw, a z marzeniami o posadzie kierownika, za "średnią krajową" ( ZAPOMNIJCIE kobiety - to co zarabiacie, to norma w tym kraju) to siada się na komputerze, i pisze złośliwe i nie prawdziwe komentarze. I TAKA JEST CAŁA PRAWDA z tymi komentarzami, przeważnie od byłych pracowników, których zwolniono za niekompetencję. Ale gdy się nie chce pracować, i liczy ktoś na " 4 tysie" na rękę, to tak właśnie jest. W każdym razie, JA POLECAM ten sklep w 100 % Hm... Myślę, że dobrze nakreśliłem sytuację panującą w sklepie Lewiatan/Zachęta, w Wolbromiu na Krakowskiej 55 PROSZĘ więc NIE sugerować się następnymi paszkwilami, pisanymi n/t tego sklepu. Zawiść/zazdrość. Ot, co... Pozdrawiam czytających.

PHU KORAL Sp. z o.o. Sp.k Nowy wpis
@Boss

Witam Chcę się odnieść do zamieszczanych przez Panią Boss komentarzy. Rzuca Pani oskarżenia poprzez portal, na które nie ma dowodów: Po pierwsze -nie tolerujemy (usunięte przez administratora)na sklepie i jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce i mielibyśmy na to dowody, nie trzymalibyśmy takiego pracownika/pracowników. Po drugie – przeprowadzane są audyty wewnętrze, w których kontrolujemy jakość sprzedawanych produktów oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad. Wszelkie uwagi co do danego stanowiska/stoiska są na bieżąco weryfikowane i przekazywane kierownikom sklepu. Rozmawiałam z Państwem w tym tygodniu bezpośrednio na sklepie, o czym Pani chyba nie została poinformowana. Sytuacji na sklepie przyglądały się dwie nie zależne osoby m.in. wewnętrzny audytor firmy , gdzie także było przeprowadzone spotkanie z pracownikami i omawiano sporne kwestie. Proszę również pamiętać, że bezpodstawne rzucanie oskarżeń niesie za sobą konsekwencje karne. Należy pamiętać również, że w dzisiejszych czasach nie ma użytkowników „no name”, jeżeli sprawa skończy się w sądzie. Pozdrawiam Agnieszka Ćwikła Przypominam kontakt do nas: Tel 12-680-06-11 , 665-303-358, Adres: os. Kolorowe 33 Kraków.

Klient Nowy wpis

Nie polecam tego Lewiatana, a zwłaszcza porannej zmiany (18.05.2022) chamska obsługa. Trzy razy mi się zdążyło że została mi sprzedana śmierdząca wędlina. Obsługa kasy jeszcze gorzej, bo dosłownie rzuca zakupami. Już miałem zwrócić uwagę ale pomyślałem, że kobiety mają te gorsze dni. Ale litości. Zmiana druga, czyli popołudnie (18.05.2022) to co innego. Miła, sympatyczna i do rozmowy obsługa. Szkoda, że zwalnia się dwie najlepsze kobiety z mięsnego z tej zmiany. Teraz już wiem że trzeba zmienić market bo nic innego nie zostało. A co do kierownictwa to zastanówcie się paja*ce co robicie ????

Boss

Ojj Pani Agnieszko z Krakowa po co tak pisać o kimś nie umie pani w żywe oczy tego nam powiedzieć przecież wiemy kim jesteś po co się podpisać hahh aa Ojj karma wraca a (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) prawda wyjdzie bronisz elki złodziejki broń dalej czemu ja wcześniej (usunięte przez administratora) bo robiła (usunięte przez administratora) a tu układy śmieszna jesteś Agnieszka pisze to kierowniczka wyższa co jeździ złomem hahah ???? daruj sobie słoneczko i lepiej popatrz na prawdę

@Boss

Daj już spokój sobie i innym i nie zadręczaj się, że nie masz tutaj poklasku. Życzę więcej pogody ducha, a zobaczysz, łatwiej ci będzie w życiu. No nie zazdroszczę na ten moment. Śmieszny to jest ten człowiek, który w taki sposób jak ty wylewa żale i coraz bardziej pogrąża się w czarnej dziurze. Weź może znajdź jakiś sposób na siebie? Polecam czytanie książek to uspokaja i rozwija umysł.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lewiatan? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Wolbrom
Wolbrom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psycholog - Hospicjum Domowe - małopolska
Wolbrom
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
DoPaniE

Do Pani E widzisz jak kochanie łatwo cię złapać ???????????? śmieje się z ciebie i leje skończ już pisać i zajmij się pracą bo nadajesz się do tego całe życie i (usunięte przez administratora) robiąc ciekaw co by sanepid powiedział xdd tez wielka nie wiadoma jak ty ❓???? zajmij się pracą a nie Xd to ci się w życiu przyda a jak nie to przyjdź do Olkusza i ci pokaże jak się pracuje :))

@DoPaniE

Nic nie rozumiem z tego bełkotu. Że też tak niski poziom ktoś może sobą reprezentować.Pewnie praca przy wywozie nieczystości w Olkuszu? Gratuluję ;) Mam nadzieję, ze poprzedniczka będzie kierować się kulturą i dumą i nie odpisze.

Wniosior

Drogi Panie / Droga Pani P proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem warto edukacji hahaha a nie bo nie uzasadnienie to jest uzasadnienie i stwierdzenie faktu wystarczy edukacji trochę .

E
@Wniosior

Poziom edukacji, jaki kto ma samo się nasuwa. Wiem, kim jesteś i jaki poziom reprezentujesz. Nie pisz jako wiele osób, bo Ty to ty. Nie poniżaj się już bardziej, również tymi tekstami bez ładu i składu. Mało tego, z błędami stylistycznymi i interpunkcyjnymi. Kochana, porażkę przyjmij na klatę...

Winiorosio

Zgadzam się z panią Belaciao nie polecam również .

@Winiorosio

Argumenty będą jakieś? czy nie bo nie :))

Belaciao

Wypowiem się tyle nie polecam tego sklepu za żadne skarby aby ktoś szedł do pracy wielki (usunięte przez administratora) powiem to w skrócie trochę się zastanówcie co wy robicie albo sam wyślę do głównemu prezesowi nie polecam tutaj aby ktoś poszedł do pracy na prawdę nie warto proszę składać w inne miejsca bo tutaj to jest negatywna opinia a ty kierowniku nie udawaj cwaniaka bo jesteś (usunięte przez administratora) a jak by coś było byś lał w pory po znajomosci wiesz co można taka prawda XD zastanów się co ty sobą reprezentujesz .. nie polecam tutaj iść do pracy atmosfera nagana kierownictwo nagane + znajomosci i traktowanie jak zero . Siedzi na tym biurem i nic więcej nie potrafi !

Agnieszka
@Belaciao

Ale co tak naprawdę dzieje się w tej firmie że nie polecasz tutaj pracować? Bo za dużo nie zrozumiałam oprócz tego że różne kwestie naganne, ale co tak naprawdę się dzieje...

Ojej
@Belaciao

Co wy z tymi znajomościami? A z kim takie znajomości kierownik ma, jeśli nie nadaje się na to stanowisko jak twierdzisz? Piszesz w złości, bo pewnie sama lub sam nie nadawałeś sie do pracy i Cię zwolniono, czyż nie?

Klientka

@Klientka

Zgadzam się co do opisu Kierownika, jest chyba z układu bo taka osoba w innym miejscu nie popracowała by długo na takim stanowisku

@Klientka

Ja rozumiem, że może mieć Pani wobec niego negatywne emocje, może czymś podpadł, ale takie obrażanie publiczne przecież niczego nie da, świadczy to jedynie o Pani, a w takim miejscu jak publiczne forum naprawdę po prostu nie wypada. Dodatkowo niestety ale zdarza się, że ludzie za coś takiego pozywają, lepiej uważać więc na słowa. ;) Też pozdrawiam cieplutko!

P

Takiego braku inteligencji i obycia już dawno nie widziałam. Człowieku, co ty masz w głowie? Nie obrażaj w ten sposób ludzi, może ktoś Cię znajdzie po IP i wyciągnie odpowiednie konsekwencje? Głupota niskie ma loty.

@P

Po pierwsze to nikogo nie obraziłem, jedynie kolesia, którym może być każdy. Po drugie tak, jest mi trochę głupio że wypisałem takie głupoty, byłem pijany, pardon.

@Anonim

To nie tłumaczy wypisywania bzdur na portalu, gdzie każdy może to przeczytać. A słowo ,,pardon,, należy się osobie, którą tak szkalujesz. I oboje wiemy, o kogo chodzi. Zgłoś to do usunięcia.

@Anonim

Zgadzam się z opinią o tym sklepie. Tylko znajomości się liczą. Kierownik to osoba, która nie ma żadnych kompetencji żeby pracować na takim stanowisku. W sklepie jest mobbing, poniżanie pracowników. Jak ktoś coś potrafi jest niszczony. Jakość produktów spożywczych też pozostawia dużo do życzenia. Nie połączeń sklepu jako miejsca pracy jak i zakupów.

Małgorzata

A jak długo pracowałeś w tym miejscu i kiedy to było? Nie myślałeś, żeby ten (usunięte przez administratora) gdzieś zgłosić? To naprawdę może innych niszczyć psychicznie i są to osoby, którym być może potrzebna jest pomoc

BylaPracownica

Nie polecam tego sklepu za żadne skarby (usunięte przez administratora) na wózku + kierownictwo do (usunięte przez administratora) tylko plecy w tej firmie polecam omijać ten sklep daleko może prezes główny zacznie w końcu widzieć co się dzieje .

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Wolbrom

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Lewiatan