Małżeństwo od szafy JUNGEN 12.04.2024 16:50
Inne
Gorące podziękowania dla Pani Andżeliki oraz Pani Ani ze sklepu Jysk Szczecin ul. Mieszka I.
Perfekcja w obsłudze klienta i wzajemna komunikacja w rozwiązaniu problemu z zakupionym towarem stawia w mojej ocenie obie Panie na najwyższym podium. Sposób w jaki obie Panie rozwiązały trudny problem z zakupionym i zgłoszonym, z usterką elemencie mebli wprawiło mnie i małżonkę w prawdziwe zdumienie a wręcz niedowierzanie.
To tak można? Zaangażowanie i szybkość w realizacji godna najwyższej pochwały i nagrody. Styl pracy obu Pań dał nam poczucie bezpieczeństwa i rzetelności przy realizacji następnych zakupów. Drodzy klienci sklepu Jysk, uprzejmość z naszej strony do obsługi sklepu czyni cuda. Uwierzcie że to naprawdę działa.