Opinie o Lidl w Gorlice Sportowa 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Gorlice Sportowa 5

Jak jest z pakietem medycznym w Lidl? Można dołączyć rodzinę?

Piotrek Nowy wpis

W okresie około 2 lat robiłem około 15 razy zakupy w Lid (Gorlice) i za każdym razem cos było nie tak. Jedna kasa otwarta i długa kolejka, potem otwieraja dodatkową kasę i czekasz bo nikt nie przyszedł do obsługi jej przez długi zas. Spytasz sie kogos z obsługi to nie pomoże lub cos bąknie z wielką łaską. Widać nerwowiść obsługi sklepu, brak chęci do pomocy, dla mnie jako klienta to nienormalne ( jak za (usunięte przez administratora) wielka łaska. Kiedyś kupowałem gruszki i cena była inna przy kasie jak na stoisku, poinformowałem Panią przy kasie ze na stoisku cena jest inna w zamiana Pani przez radio spytala sie o cene i powiedziła mi ze cena jest taka jak powiedziała, wówczas powiedziałem jeszcze raz, ze ja te gruszki kupię bo potrzebuje do szpitala i cena nie jest problemem dla mnie a zamiast sprawdzac cene przez radio, którą i tak widzi na wyświetaczu kasy mogłaby poinformować kogos by to poprawic. Jak myślicie jak Pani kasjerka zareagowała ??? Pewnie powinna by powiedziec, że to sprawdzą, jednak to jest Lidl Gorlice wiec nic nie usłyszałem tylko ciszę. Nie wiem co sie tam dzieje, ale napewno nie nest zbyt dobrze, nigdy nie miałem doczynienia z Panìa menadzer ( tak sądzę ) ale jeśli ktoś tam wykorzystuje pracowników, gnębi ich to kochani pracownicy nagrajcie ją lub innych i wrzućcie do i ternetu a po 2 tygodniach prześlijcie link do centrali Lidla w polsce, myśle ze to pomoże i ten (usunięte przez administratora) z Gorlic wymiecie

Klient

Jestem klientem tego sklepu i nie podoba mi się to jak w tym sklepie traktowani są pracownicy. Pani menadżer i nie tylko ona wydzierają się na swoich pracowników. Przecież to są zwykli ludzie a nie jakieś popychadła. Chore po prostu jak tam jest. Jestem częstym klientem i dużo widzę. A pani menadżer i jej zastępczynie to jak tak będą zachowywać się codo swojej załogi to przyjdzie taki czas że będą same pracować bo nikt nie będzie chciał z takimi osobami pracować. Zastanówcie i nauczcie się traktować ludzi tak jak powinniście.

Beata Nowy wpis
@Klient

A co jeszcze pani menadżer takiego robi, że nie warto tam pracować? Podaj kilka przykładów.

Marlena Nowy wpis

Czy w lidlu jest dużo dodatków do wypłat ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lidl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorlice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Gorlice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Alicja

Czy ktoś orientuje się jak z premiami w lidlu? Jest uznaniowa?

Klient

Dalej w tym lidlu nie zaciekawie. . Pani menadzer nic sie nie zmienila. Dalej sie wydziera. Gdzie kultura pytam sie.

EwA89
@Klient

Robię zakupy w tym sklepie cyklicznie i miałam do czynienia z panią menadzer załatwiając reklamację i jestem całkiem odmiennego zdania. Osoba bardzo miła i z profesjonalnym podejściem do klienta ,do pracowników z resztą też bo da się to zauważyć . Coś mi się wydaje że te nieprzychylne komentarze wstawia osoba której kierowniczka "zaszła "za skórę lub po prostu z czystej zazdrości.

Klient

Zachowanie np niby Pani menadzer w Gorlicach jest okropne. Nie wiem ze tak moze sie ktos zachowywac. Ó nie nadaje sie nawet do bydla bo tam tez trzeba miec kulture. Juz tyle razy pokazala na sklepie jakim ona jest 'Bogiem" Gdzie sa wladze. Wstyd

@Klient

Coś tu zalatuje wpisami od konkurencji zwłaszcza z tym niby wyzywaniem na kasie pracuje tam już trochę i jakoś ani razu nie słyszałem żeby Menadżerka się wydzierała na kogoś a tym bardziej przy ludziach a nie do pomyślenia jest wogole fakt że ktoś właśnie przy ludziach obraża kogoś na kasie więc najpierw radzę zweryfikować wszelkie informacje przed podaniem nieprawdziwych

Dominik

Przestaliście korzystać z forum bo jest dobrze ? Może jednak ktoś podzieli się opinią?

Czy w Lidlu jest jakiś socjal ? A może karta multisport ?

Klient

No nie jest dobrze jezeli chodzi jakimi slowami przelozony odnosi śie do pracownika. Juz dwa razy bylem swiadkiem ja sa uzywane wulgarne slowa.To jest ponizajace. Kazdy ma swoja godnosą a nie takie slowa. Czas z tym cos zrobic. Tak samo przy kasie. kasjerka mnie obsluguje a wpada Pani i wyzywa. Jak to wyglada. A na sklepie masakra. Folie po napojach pod nogami, puste pudelka po smietanie i tak dclej. Niech sie tym zajmie. Wstyd

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Lidl w mieście Gorlice? Będziemy wdzięczni za każdy news.

Sama prawda

Ola

Straszny wyzysk pracownika, (usunięte przez administratora), niemiła współpraca, przytrzymywanie w pracy, przerwa to fikcja nie dla pracownika tylko dla statystyki 15 min przed wyjściem, ciągle wszystko zle, Lidl to wielka kłamliwa firma w której żyję się dobrze obsadzie na stołkach, chwalą się ilu nie zatrudniają tylko ,20 godzin to nie miejsce etatowe cz 1/2 etatu ale statystyka rośnie.Lidl Gorlice to niemiecki (usunięte przez administratora) 21 wieku z białymi murzynami! KIEROWNICTWO BEZ SZKOŁY ALE PO ZNAJOMOŚCI MOŻNA

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Gorlice

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Lidl