*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
Nowy wpis
Pytanie
24.11.2021 11:05
Inne
Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dino? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?
Nowy wpis
Nn
18.12.2021 22:06
Były pracownik
Sami odchodzą bo warunki pracy są skandaliczne a wypłaty opłakane
Nowy wpis
Klient
10.02.2020 20:44
Inne
Ten sklep to żenada, ludzie tam pracujący wyszli chyba z jakiegoś buszu. Zero kultury i podstaw etyki. Kierowniczka ...porażka ,juz naprawdę nie macie ludzi do pracy? Wystarczy niech podejda do drogeri na przeciw i nauczą się kultury pracy,sprzedaży i zachowania.
Gusia
17.12.2019 16:02
Inne
Czy ktoś wkoncu mógłby się zainteresować co się dzieje w Dino przy ulicy Fredry. Nie miłą obsługa, zachowanie wobec klientow od pewnego czasu jest wręcz nie stosowne brak aktualnych cen promocyjnych i zarówno ceny które znajdują się na pulkach nie zgadzają się z cenami na kasie. A jak zwróci się uwagę Panią to są bardzo oburzone że zwrócono uwagę. Niestety czasem brak chęci żeby robić zakupy w tym markecie
Mgr. Inż. Major
29.12.2019 16:30
Inne
Zgadzam się z Tobą miejmy nadzieje, że w końcu ktoś tam zaprowadzi ład i po zwalnia te (usunięte przez administratora) która wyklina w markecie przy klientach
Nowy wpis
Noname
10.02.2020 18:13
Inne
Może zacznę od tego, ze, to żaden konkret, ze pracownicy przeklinają przy klientach. Którzy? Czy jest na to jakiś dowód? Czy to przypadkiem (całkowicie przypadkiem) nie złośliwość? Dlaczego wyznacznikiem odwagi i honoru (a raczej jego brakiem) jest hejt w sieci? Czy aż tak bardzo przemawia przez Was zawiść i zazdrość? Jak Państwo się już dobrze zapoznali jako klienci ze swoimi prawami, to wiadomo, ze produkty z nieaktualna cena sprzedawane są w cenie, która widnieje pod towarem. Jeżeli Pani pisze, ze „ od jakiegoś czasu” oznacza, ze jest Pani stała klientka, a jako stała klientka powinna Pani już od początku narzekać na obsługę, bo obsługa raczej jest taka sama...( chyba, ze nagle wszyscy się zmienili na samo zło). Oburzenie i zażenowanie czuje w tym momencie, bo najlepiej zacząć zmiany od siebie, a w tym przypadku wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się ortografii.. Pozdrawiam.