Opinie o Delikatesy Centrum w Zembrzyce Zembrzyce 567

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Delikatesy Centrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Zembrzyce Zembrzyce 567

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Delikatesy Centrum w miejscowości Zembrzyce, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię i sprawozdania odnośnie pracy.

Potencjalny klient Nowy wpis

Sobota 20 mają u nas już jest prąd o 17 a w delikatesach napis na sklepie brak prądu nieczynne mimo że w sklepie się świeci,no cóż Panie sprzedawczynie już w domu? Przy sobocie po robocie

XxX

Od niedawna pojawiła się nowa kasjerka (tatuaż na palcu), o co kolwiek bym nie zapytała tej pani to słyszę "nie ogarniam" , "pracuje od niedawna". Ostatnio prosiłam panią żeby skasowała mi tak zakupy bym mogła karta zapłacić pewna kwotę a resztę gotówką i niestety pani znowu "nie ogarnela". Przez takich pracowników Delikatesy tracą klientów.

Taka ja Nowy wpis
@XxX

Ta dziewczyna juz u nas nie pracuje ( tak wiemy był z nią problem ) zapraszamy ponownie

Damian Nowy wpis
@XxX

I rozumiem, że ty od pierwszego dnia w nowej pracy wiesz wszystko dokładnie, tak? :)

Wink Nowy wpis
@Damian

Ale jakieś standardy muszą byc

Wwww

Opinie mam.bardzo kiepska, kobieta która poszla tam do pracy zgłaszała ze dźwigać nie może, Pani I kazała jej dźwigać,twierdząc że jak będzie sama będzie musiała dźwigać.. paskudne miejsce zarobki dramat. Pan Kierownik masakryczna

Ktoś
@Wwww

Agnieszko Tak mi przykro ze nie wiesz bo juz się w pracy nie pojawiłaś ile bylo klientów na skargi na ciebie Szkoda ze myślałas że nic nie bedziesz robiła Agusiu tylko goniła na fajeczki, co do zarobków pierwsze trzeba przychodzić do pracy a nie nonstop wymówki i cie nie ma pozatym długi się spłaca w twoim wieku powinnac wiedziesz o tym, udanej pracy w spaze ????

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Zembrzyce

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Delikatesy Centrum