Opinie o Carrefour w Dębica Księdza Alojzego Nosala 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Carrefour. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Dębica Księdza Alojzego Nosala 2

Pani Czarna

Sklep beznadziejny brak towaru pracownicy nie uprzejmi w szczególności wielka Pani kierownik która potrafi być nie uprzejma co do swoich pracowników i jej kierowniczki które jej mówiła wszystko i (usunięte przez administratora) ..a reszta pracowników odeszła bo się tam nie da pracować z nimi i z wielką Panią 'dyrektor' radzę zlikwidować sklep

Pani Czarna Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Carrefour?

Poirytowana Nowy wpis

Polecam sklep z całego serca.Po zmianie mniejszy asortyment ale w dalszym ciągu duży wybór.Miła obsługa na dziale,mięsnym, kasach itp Kierowniczki itp. nie są gościami na sklepie tylko pracwnikami (a w innych większy marketach kerownicy siedzą za biurkiem i pija kawę a swoje obowiązki przekazują zwykłym pracownikom)pozdrawiam

Niewola

Praca tam to najgorsza rzecz jaka może być i niestety pracuje tam już X lat ale chyba pora przerwać tą zmowę milczenia . Wiecznie niezadowolona Pani B która swoim darciem i wręcz wrodzoną czepliwością przyprawia o nudności i wysoki poziom stresu . Ale krzyk to oznaka bezradności cóż można poradzić. Panie które są jej Pomocnicami też nie są lepsze . No chyba że w donoszeniu na innych i te niby uśmieszki to tylko pozory . Szkoda trochę tylko Pani KR która daje sobą tak niefajnie pomiatać i która ze smutnym wyrazem twarzy przyjmuje co chwilę ochrzany od Pani Imperator. Osoby pracujące na innych działach też co innego mówią a co innego myślą a jeszcze co innego robią . Chciano odejść to na siłę przekonano żeby zostać i jeszcze straszenie nie podpisaniem wypowiedzenia. A ochroniarze turbo nie wypał ,bojące się własnego cienia . Dlatego odradzam pracy tam bo na stare lata zamiast cieszyć się zdrowiem i czerpać radość z życia to będziesz musiał/musiała leczyć się na nerwy .

Poirytowana Nowy wpis
@Niewola

Nie wiem jak to skomentować ????piszesz że pracujesz tam 10 lat ????????i tyle dałaś radę..to szacun dla ciebie polecam biedronke????może wytrzymasz miesiąc.. nie rozumiem takich ludzi jak ty którzy na takich stronach jak ta opisują z detalami i szczegółami ????Widać że masz jakiś żal itp.więc takie rzeczy wyjaśnia się z osobami do których coś masz twarzą w twarz, a nie oczernia na forum...a Pani B też z pewnością wysłuchuje od swoich przełożonych więc też czasami może coś powiedzieć z podniesionym głosem ltp.Polecam złożyć CV na stanowisko kierownicze w większym markecie(oczywiście jeśli masz taką możliwość)i wtedy poczytamy z chęcią opinię na Twój temat ..polecam wszystkim ten sklep!nigdy nie miałam tam problemu z żadną z pań.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carrefour? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
Syra

I znowu wrócił beznadziejny sklep mało miejsca brak towaru mało ludzi nie podoba sie

Aleksander Wielki

Oprócz tych osób które są na ciągłych zwolnieniach lekarskich są też osoby, które planują pójść na długie l4 tuz przed zamknięciem sklepu ale przecież takie informacje są tajne i nikt ich nie udziela dyrektorowi. Żeby nie było zdziwienia jak na sklepie zostanie tylko gts. Ludzie rozleniwieni nie będą chcieli dźwigać ciężkiego towaru gdy sklep zamkną . Wystarczy popatrzeć teraz jak wygląda sklep haos i nieporządek takiego jak nigdy nie było nikt nie przykłada się do pracy a pieniądze biorą i nie zapowiada się na poprawę bo jest brak organizacji i komunikacji najlepiej iść i obmawiać za plecami.

Kerfuś

Co to się dzieje na sklepie że kontrola za kontrola po zmianie kadry kierowniczej na sklepie czuć złe zmiany niektóre osoby ponoszą emocje i krzyczą na pracowników sklep jest brudny i brakuje rak do pracy bo cenowki się nie zgadzają. Warzywa juz całkiem upadły ciągle skargi klientów. A pracownicy nic sobie z tego nie robią tylko plotkują. Ale po co się angażować jak sklep jest do zamknięcia ale pracodawca mydli oczy i obiecuje chodz wie ze zostanie zamknięty w najbliższych miesiącach. Info z góry. Po co inwestować w stary sklep

@Kerfuś

Drogi Kerfusiu .. kontrola za kontrolą? Niby kto i kiedy? Nie słyszałam w ostatnim czasie żeby ktoś krzyczał na sklepie to pierwsze primo, drugie sklep brudny? Panie sprzątające pracują tak samo jak i wcześniej. Warzywa upadły? Hm wszystko jest na miejscu tak jak było, świeże, poukładane tak jak dziewczyny były tego nauczone. Zastanawia mnie jedno, przeszkadza Ci brudny sklep, brak cen. Podejdź zapytaj czy nie trzeba pomóc skoro jesteś osobą tak bardzo wymagająca i zrób to. Nie widzę problemu. Skoro pracujesz w tym sklepie i przeszkadza Ci to że nie wiadomo co z dalszą umową najmu proponuje się zwolnić i przejść do innej pracy. Po co narzekasz na swoich znajomych z pracy? Często się tu udzielasz a nie masz ani grama racji. Po co? Żeby na sklepie mówiono "nowy wpis, ciekawe kto go napisał" ? Zacznij żyć jak należy, doceniać małe rzeczy, bo w chwili obecnej to co dzieje się niedaleko nas dziś jesteśmy jutro może nas nie być. Pozdrawiam, pracownik Carrefour Dębica.

Pracownik2

Brawo nareszcie ktoś mądry odpisał. Pragnę zaznaczyć, że warzywa to dopiero teraz zaczęły wyglądać, a dziewczyny oddychać pełną piersią. Brawo pracownik za odwagę.

Slodka

Zgadzam się... W Dębicy jest dużo sklepów więc można jeden ominąć jak się komuś nie podoba ????

@Kerfuś

Ostatnio na sklepie zauważyłam nieciekawa sytuację między głównymi kierowniczkami . Widać wyraźny konflikt oraz nieporozumienia.jest brak komunikacji przez który ucierpią pracownicy A podobno ososby najbardziej konfliktowe i szkodliwe już odeszły . Jedna z pań obgadtwala z koleżankami panie z innego działu . Mówiła że na sklepie jest brak jakiejkolwiek organizacji i komunikacji . Nikt nie traktuje pracy poważnie. Jest nierówny podział. Niektórzy ciągle pracują na gorszych zmianach a pupile same 1 zmiany albo nawet degradują wykwalifikowany personel na niższe stanowiska Żądamy wyciągnięcia konsekwencji, poszanowania pracowników na równi z innymi ..

@Kerfuś

Ludzie zachowujecie się jakby carrefour był jedynym miejscem pracy w Dębicy. Jak wam tak strasznie nie pasuje to zmieńcie robotę i po problemie. Ciągle ktoś na kogoś nadaje, to nie pasuje, tamto jest nie tak, ten zrobił coś źle... Jednym słowem masakra

Kerfus

Już oficjalnie wiadomo sklep jest do końca lipca i nie ma chętnych osób do pracy wszyscy pracownicy wola wsiąść odprawy niż męczyć się w tym kolchozie mają dość konfliktów i mobbingu na sklepie. Ludzie chodzą zmęczeni psychicznie i liczą dni do zamknięcia sklepu. A nie zapowiada się zmiany na lepsze. Pierwsze osoby już odeszły, a kilka kolejnych chce uciec na l4. Nikt nie chce już tutaj pracować, widocznie mają jakieś powody. Miało być lepiej a sami widzicie jak jest

@Kerfus

Na chwilę obecną na chorobowym są te osoby,które chodzą notorycznie na zwolnienie - celowo Kerfus wprowadzasz w błąd dla lepszego efektu WOW. Oczywiście że niektórzy odchodzą, ale wiesz dlaczego? Bo robić się nie chce bo w supermarkecie trzeba robić wszystko, a towarzystwo jest rozleniwione. Chodzą tylko i namawiają tych co chcą zostać żeby też odeszli A kto robił i pracy się nie boi to robił będzie. Kerfus po co zamęt siejesz na Gtsie świat się nie kończy przecież.

i jak zostaje ten sklep czy nie ? bo pracownicy sami nie widza jedni mówią ze tak drudzy ze nie tylko handlujemy dalej ..

Aleksander
@pracownik

I jak się sprawa ma obecnie? Coś się wyjaśniło?

Kerfuś

Myślę że zmiana dyrektora na nowego to dobra decyzja. Już widać pierwsze zmiany i zaangażowanie w 100% myślę że ten sklep ma potencjał który wydobędzie nowy dyrektor . Skonczy sie (usunięte przez administratora) pracowników a zacznie się szacunek . Już nie będziemy robić przeceny dla rodziny tylko zajmiemy się rozkładaniem towaru tak aby każdy klient byl zadowolony a nie jak do tej pory pierw przeceny potem plotki na papierach toaletowych.

Felek
@Kerfuś

Chyba się pispieszyles z tą opinią . Dyrektor opuścił ten sklep i zostawił pracowników bez informacji co dalej. Aktualna kadra kierownicza nie sprawdza się w swojej fonkcji . Ma swoich pupili, których traktuje wyjątkowo a zwykły pracownik musi robić wszsytko za nich . Ciągle tylko wymogi i nowe obowiązki a one siedzą i nic nie robią . To się nigdy nie skończy bo władza udaje że tego nie widzi . Liczyliśmy że przyjdzie ktoś nowy, kto nie ma konfliktów na sklepie i pokaże pracownikom ich miejsce w szeregu .

Zadajemy sobie wszyscy pytanie dotyczące przyszłości sklepu Carrefour w Dębicy, czy ktoś raczy Nam odpowiedzieć na to pytanie bo Pana dyrektora raczej nie obchodzi co z pracownikami "ciąg dalszy", więc nie odpowie, a jak odpowie to nie prawdę, co troszku nie fair ze strony jego i całej ferajny z centrali. Po co tutaj starania pracowników jak sieć tak z nami pogrywa? Śmiechu warte.

Kerfuś

Jestem świeża pracownica i ostatnio na hali sprzedaży podsłuchałam rozmowę kierowniczek sklepu które staly na środku sklepu i plotkowały na temat dyrektora i nowych rozporządzen. Dowiedziałam się bardzo wielu informacji między innym o tym że sklep ma zostać zamknięty i spodziewają się masowych zwolnień. Kłóciły się o to która dostanie największą odprawę. Dlaczego nie ma żadnej informacji czy sklep boi się ze pójdziemy na l4 . Kiedy ktoś wkoncu odwarzy się powiedzieć w prost o tym co nas czeka my mamy rodziny na utrzymaniu i nie chcemy zostać na lodzie.

Praca

Chcialam skomentować i mam nadzieję że każdy wie o jaką sytuację chodzi. Niestety nie którzy pracownicy poniżej poziomu kultury jak widać, zachowanie ponizej dna, jak ostatnie biedaki. A mowa o dwóch bez wstydnych paniach z księgowości, które przed świętami nabrały ciasta i różnych dań pełne torby z wigilijnego stołu z jadalni nie zważając że to było dla wszystkich po troszku, druga zmiana też istnieje i pracownicy z miłą chęcią też przyjeliby kawalek ciasta i potraw. Ale co tam, zawsze tak było ze im wszystko wolno, za poprzedniego dyrektora byly traktowane inaczej, widocznie za nowego tak samo mają przywileje! Jest to nie sprawiedliwe. Może nie długo już. Pozdr

Pracuś

W firmie rozpoczęła się dzika rywalizacja kto ma lepiej na dziale kiedy się to skończy

@Pracuś

Najgorzej prezentującym się dzialem są warzywa. Pracuje tam po 3 pracownice na jednej zmianie a i tak panuje bałagan. Cenowki się nie zgadzają, a czasem wcale nie są założone. Waga ciągle się psuje. Dużo zgnitych i spleśniałych . Przecież mozna to było wcześniej przecenić a nie trzymać wózek ze starym towarem na sklepie .

Czy w firmie Carrefour są regularne szkolenia pracownicze?

Kerfus

A po co mają robić szkolenia jak podobno nie podpisali umowy najmu lokalu i sklep może zostać zamknienty. A wiadomo co z kasami samoobsługowymi? A no.. bo po co pchać się w koszty jak nie wiadomo ile tu popracujemy.

@Kerfus

To dlatego ciągle biorą produkty z długa data do przeceny bo jeśli zamykają sklep to już im nic nie grozi i nikt się nie angażuje w zatowarowanie sklepu tylko śmiechy i chichy

Przyjaciel Kerfusia

To co się dzieje na dziale piekarnia to skandal. Ciągle brakuje rąk do pracy, a nikt z innych działów nie chce pomóc. Często nie ma kto wypiekać, a skargi napływają. Czyja to jest wina? Bo na pewno nie pracowników. Grafiki są ciągle zmianiane i pracownicy muszą wracać do domu bo ktoś sie pomylił . Szefostwo nie zdaje sobie sprawy jak ciężko pracujemy. Myślimy nad rozmowa z dyrektorem regionalnym w sprawach podwyżek bo nasze kierownictwo nic sobie z tego nie robi . My pracujemy w tak trudnych czasach za dwie a pensja bez zmian. Na początku epidemii były śniadania regeneracyjne a teraz nie ma nic bo zajmują się tylko przecenami. Nawet nie ma kiedy pojsc o 13 na batonika do szatni

Przeceny

Mam pytanie dotyczące obniżek produktów z krótka Data czy można je sobie odkładać na sklepie a później pakować do wózka swoim znajomym ? Czy dalej obowiązuje system przeceny dla klientów tak aby ich zachęcić do dalszych zakupów bo się w tym już pogubiłam proszę o informację.

Kerfuś

Ta opinia jest kierowana do Działu Kas aby przestrzec o tym co nastąpi. Kierownictwo nie udziela żadnej konkretnej informacji na temat zwolnień a tak naprawdę wszystko jest wiadome. Kasjerki mają wybrać zaległy urlop do końca kwietnia a następnie dostaną prawdobodobnir wypowiedzenie. Informacja jest trzymana w tajemnicy żeby żadna z nich nie poszła na L4 aby uniknąć zwolnienia. Żadna z nas nie chce iść na dział ponieważ słyszałysmy o mobbingu i dręczeniu psychiczym. Codziennie musimy na kasie obsługiwać rodzinne kierowników ktora ma wypchany koszych przecenami. A co z nami ,my zarabiamy mniej . Rządamy tez dodatkowej przerwy o 13.00 na batonika tak jak to mają niektóre osoby. My musimy w połowie przerwy zejść bo duża kolejka a inne potrafią 1h na przerwie.

@Kerfuś

No i co z ta dodatkowa przerwa ? Kiedy przyjedzie kierownik regionalny do debicy żeby zrobić porządek i przypomnieć że przerwa na wszystkich działach wynosi 15min. Dziwi mnie fakt ze tylko dzial kas jest tak pilnowany a pozostałe nie. Gdzie w tym wszystkim jest dyrektor ? Czy on jest ?

C19
@123

Jedynym sensownym rozwiązaniem będzie skierować pytanie do Dyrektora sklepu odnośnie przerw, a z drugiej strony czy takie "rzeczy" są tak ważne kto, gdzie, ile i z kim? Niech każdy robi co mu się podoba i uważa za słuszne, jeśli swoje zadania wykonuje nawet jeśli jest na przerwie 30 minut. Nie ma co porównywać kas do pracy na sklepie, bo widać jak ochoczo idą kasjerki wykładać towar na dział twierdząc, że to jest ciężkie - gdzie inne osoby dzień w dzień przewalają towar i jakoś nie narzekają. Każdy ma swoje stanowisko i niech się tego pilnuje, bo każdy wykonuje swoją prace na 1oo%. Jedni siedzą (kasjerki) nie dźwigają, jedyne co to parę kilo cukru czy wody na co przykładowo piątego klienta, a osoby na sektorach dzień w dzień po kilkanaście kilo więc coś za coś. Tym bardziej gdy nie ma ruchu to nie oszukujmy się, ale na kasach Panie siedzą i patrzą przed siebie a inni pracownicy nadal na obrotach. Inne sektory - inne obowiązki. PROSTE. Więc czy Wam jest tak źle? Pozdrawiam.

Co jest pozytywnego w firmie Carrefour?

Cerfuś
@Kandydat

Witam czy w Dębicy również dyrektor będzie miał biurko na sklepie tak aby każdy klient mógł z nim porozmawiać w razie potrzeby ?

@Kandydat

Dlaczego 1 zmiana w czwartek nie zostawiła paczkow na 2zm tylko schowała sobie do szafek to jest już przesada jak nie wysyłają znajomych po przeceny które wczesniej trzeba odkładać to chowają paczki

Xxxx
@Kerfuś

Może za dobrze wyglądasz i nie trzeba Ci już pączków. Idiotyzm wtórny pączki w piątek na jadalni były

Frania
@Kerfuś

Przepraszam, a gdzie była wtedy ochrona? Czy pączki były oklejone?

Franciszka
@Frania

Jak zawsze mieli przerwe od 7.00 do 15.00

@Franciszka

Jak są to i tak jakby ich nie było

Jakie są mocne strony pracodawcy Carrefour?

Kerfuś

Mobbing nieradzenie sobie menadzerki ze swoimi osobistymi problemami co skutkuje znecaniem się psychicznym nad pracownikami

Czesław
@Kerfuś

Mobbing? To bardzo poważne oskarżenie skierowane w stronę tego pracodawcy. Dodatkowo też tego typu wpisy nie powinny pozostawać bez dokładnego wyjaśnienia i argumentacji, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakie sytuacje miały miejsce w tym miejscu skoro twierdzisz, że kwalifikują się one pod to pojęcie? Brzmi to niepokojąco ale mam nadzieję, że to odpowiednio wyjaśnisz.

Karp

Czy w tym roku będą sprzedawane żywe karpie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Dębica

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carrefour