*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
Nowy wpis
Nie zadowolona
08.06.2026 14:16
Inne
Byłam w Państwa cukierni Outlet Park o 14 jestem mega rozczarowana kawałek ciasta z rabarbarem dostałam tak mała porcję ze niemowlak by nie najadadł jeden centymetr szerokości
Nowy wpis
ANNA CZARNECKA
11.06.2025 20:40
Inne
Witam !
Byłam w państwa restauracji w porze śniadaniowej wzięłam kawe cappuccino oraz serniczek porzeczkowy. Bardzo mnie przeczyściło. Rano zjadłam śniadanie myślę że nic takiego rano niezjadłam co by mi zaszkodziło. Tym bardziej jestem zdumiona bo restauracja sowa jest znana że swojej renomy. Jest mi niezmiernie przykro bo liczyłam na jakość jedzenia w tej jakże renomowanej restauracji.
Administrator
10.06.2025 08:00
Inne
Jak to jest obecnie z zatrudnieniem w firmie Cukiernia Sowa w miejscowości Szczecin? Szukamy jakiś nowych info od Was.