Da sie zarobic, choc praca do lekkich nie nalezy. Atmosfera miedzy pracownikami bardzo zniecheca do pracy. Pretensje, oskarzenia, czy obgadywania to tutaj standart. Zero wsparcia od doswiadczonych pracownikow, za to fala hejtu wobec nowych. Zawsze jest cos zle, cos nie tak. A jak przyjdzie cos po kims poprawic(w koncu jestesmy tylko ludzmi) to wybucha prawdziwa wojna. Bardzo duzy ruch, co przeszkadza w wykonywaniu szeregu innych obowiązków - bo te nie sprowadzaja sie jedynie do obslugi klienta. Po kilku dniach czlowiek traci checi do pracy i zwyczajnie szuka innej, stad tez co chwile poszukuja nowych pracownikow.