Opinie o Biedronka w Kalisz Aleja Wojska Polskiego 116

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Kalisz Aleja Wojska Polskiego 116

kupujacy Nowy wpis

Adres: Młynarska 131, To co tam sie dzieje to jakas kpina, kobieta na wyspie miesnej sprzedaje zawyzone wagi biednej pani na rencie, mimo ze mowi ze za duzo to ona nie potrafi obslugiwac krajalnicy do wedlin ( jak nie umie to za co jej placa!!!) i tak na sile wciska tej biednej staruszcze zawyzony towar . Po dugie je slownictwo pozostawia wiele do zyczenia (jakas degeneratka!) -ludzie tam sa matki z małymi dziećmi !!! Nie polecam tam zakupow szkoda czasu i nerwow a konkurencja nawet zaczyna wyprzedzac pod pewnymi wzgledami ta firme

Sg Nowy wpis

Zgadzam się przed terminem też popsute

Ada

Mieszkam w okolicy Biedronki na ul: Al. Wojska Polskiego jednak robię zakupy w Kalince głównie ze względu na organizację. Personel nie zastawia przejścia pudłami, koszykami czy sobą, nie muszę przepraszać czy czekać aż Pani ekspedientka skończy to co tam robiła. Dzisiaj na ul: AWP Panie o godz.16.00 myły lodówkę i ruch w tej okolicy był niemożliwy bo zastawiony koszykami z środkami czystości uniemożliwiał przejście. Zapytałam z odległości czy jest to i to na to zniecierpliwiona Pani coś tam odburknęła, nie wiem co. Robiłam dość duże zakupy choremu sąsiadowi a ze względu na brak samochodu tam miałam blisko ale spędziłam 1.5 h bo jedna kasa byla czynna. Kurcze pracownik tam ma ciężką pracę i kontakt z roszczeniowymi klientami również, mnie też w środku czasami puszczają nerwy jednak nie potrafię być tak wrogo nastawiona do wszystkich. Przepraszam za tak dlugi wywód.

inga Nowy wpis
@Ada

Do tego w ostatnim czasie mozna znlaeźć bardzo dużo produktów po terminie, tam jest coś nie halo z organizacją pracy personelu!

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042