Chciałem się podzielić moją opinią na temat sklepu Aldi w Halembie. Nie ukrywam że od wielu lat robiłem zakupy w Biedronce, od zeszłego roku robię je w Aldi i stwierdzam bez dwóch zdań że tak już pozostanie. Nigdy nie ma problemu z dostępnością kas , personel dba o klientów by sprawnie i szybko mogli skasować swoje zakupy. Dostępność towaru bez zarzutu , warzywa i owoce jakościowo najlepsze , a co najważniejsze zawsze można zakupić świeże ,ciepłe pieczywo , co w innych sklepach jest dużym problemem zazwyczaj całkowity brak lub stare .Panie pracujące tam zawsze miłe uśmiechnie ,pomocne , nie jak w wielu przypadkach pracujemy za karę. Miałem możliwość również poznać kierownictwo tego sklepu , zareklamowanie towaru okazało się przyjemna rozmowa a nie stresem i złością , oczywiście sprawa załatwiona pozytywnie . Także gorąco polecam zakupy w tym sklepie .