Straszny (usunięte przez administratora) w pracy , ludzie nie zatrudniacie się tam , uwaga na kierowniczkę P.magde , i jej zastępczynię Monikę i jeszcze jedna Panie , pani kierownik Magda robi wszystko pod dyktando zastępczyni Moniki i jej koleżanki , zastępczyni Monika i jej koleżanka nic nie robią tylko piją kawkę na socjalu ,, już nie wspominając o tym że te Panie to są zwykle Panie z puszka żubra na co dzień , grafik robiony przez Panią Monikę jest tylko na korzyść dla niej jej koleżanek równie (usunięte przez administratora)i oczywiście nie jakie pożal się Boże Pani kierownik Magdy , Pani zastępczyni Monika bardzo lubi często palić papierosy , najgorzej jest to że w tej biedronce nie ma komu tego zgłosić bo Pani kierownik Magdzie można mówić ale ona nic z tym nie zrobi bo jest pod dyktando zastępczyni Moniki która to właśnie ona ustala grafik , bo Pani kierownik Magda nie ustala nawet grafiku , co ma zrobić taki pracownik tego sklepu Biedronka jak nawet rejonowej tego nie zgłosi bo nawet jak by to zgłosił to Pani rejonowa powie że to sprawa jest Pani kierownik Magdy, także przestrzegam wszystkich następnych pracowników przed tą Biedronką na ul. Zacisze , Zielona góra.