Opinie o P.P.H.U. Inter Agra s.c. w Zbrosławice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Inter Agra s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Inter Agra s.c. o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Inter Agra s.c. w Zbrosławice

Pracownikk Nowy wpis

Praca ok (6 miesięcy, umowa o pracę). Zarobki czysto i przejrzyście rozliczane. Plus dla kierownika, że odrazu na wstępie wyłapuje dwie lewe ręce. Inaczej by trza robić za trzech . Na firmie porządek i dyscyplina i dlatego niektórych to przeraża. Brawa dla dwóch Krzyśków z produkcji.

Łukasz

Pracowałem kilka tygodni, musiałem wyjechać, gdy wrócę na pewno podejmę znów prace w tej firmie. Wypłata i zarobki określone z góry, wszystko na czas. W pierwszy dzień szkolenia BHP, stanowiskowe. Kilka dni na podstawowe poznanie zasad w firmie. Widać ze firma się rozwija. Osobiście polecam !!!

Ukrainiec Nowy wpis
@Łukasz

Po co wypisujesz bzdury umowy o pracę nie ma jest zlecenie i to wszystko ogólnie oszusty niby 4000 Tysiące na start a dostaniesz minimum z wielko la ha oszusty

All

Jaka jest umowa na okresie próbnym w tej firmie izarobki czy są jakieś benefity oprócz wypłaty

Nadia Nowy wpis
@All

Zlecenie innej umowy nie ma nie wiem dlaczego (usunięte przez administratora)

Czy firma P.P.H.U. Inter Agra s.c. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Jaki Nowy wpis

W sumie cię mają oni szukają baranów i ciemnoty którzy się nie znają na prawie pracy i tak ogólnie płacą od 4000 t a dostaniesz minimum jak dobrze pójdzie umowa o pracę a okazuje się o zlecenie oszusty

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Inter Agra s.c.? Czy kandydat na stanowisko Monter skrzyniopalet powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bolo

Witam. może ktoś napisze jakie są zarobki w tej firmie na strzybnicy bo chce tam podjąć pracę czy oprócz pensji jest jeszcze coś?

Pracownik Dawid

Praca w firmie jest ok pod warunkiem, że chce się pracować z konkretnymi i wymagającymi ludźmi, którzy potrafią zaprowadzić dyscyplinę i dbać o porządek. Na moje szczęście bałaganiarze i dwie lewe ręce są bardzo szybko eliminowani. Zarobki przeciętnie wyższe niż w okolicznych firmach. Kierownik produkcji mega kompetentna osoba z ogromną wiedzą. Obecnie firma przeprowadza bardzo dużą wymianę parku maszynowego aby usprawnić robotę pracownikom. Praca od 6 misiecy, mam nadzieję, że na dłużej :) Pozdrowienia dla całej ekipy

Irena
@Pracownik Dawid

Gorzej, że ja nie wiem niestety, jakie są zarobki w firmach w okolicy, więc porównania żadnego. Napisałbyś ile się zarabia na produkcji na starcie? Nie sobie pytam, męża zwolnili :/

Hanna

Z tego co tu piszecie to mieliście marne zarobki oraz dużo obowiązków. Coś się poprawiło w tych aspektach? To chyba wraz ze zwiększeniem obowiązków powinna rosnąć pensja, no nie? Dajcie znać jak to wygląda, chętnie bym poznała również jakieś aktualne widełki wynagrodzenia :)

Abc

Firma nie warta uwagi. Kiepskie warunki, kiepskie pieniądze. Zero szacunku do ludzi. Cały czas ogłoszenia o pracę Tarnowskie Góry Strzybnica.

Lepiej omijac z daleka. Szkoda czasu na tą firmę. Polityka firmy to wyzyskać jak najwięcej z pracownika. Zero szacunku dla ludzi. Pracownik to tylko liczba, bo na jego miejsce przyjdzie następny.

Beata

Piszesz, że w rzeczywistości okazuje się, że są inne warunki..ale to już okazuje się na rozmowie kwalifikacyjnej czy po podpisaniu umowy? Jaka umowa jest proponowana?

Darek

Może ktoś napisze co się dzieje w filii w Długopolu ? ponoć ludzie odchodzą prawie grupowo przez kierownika który jest wyjątkowo nie kompetentną osobą i nie nadaje się na te stanowisko tak samo jak jego kolega i rodzina (usunięte przez administratora). Poniżanie ludzi i pyskowanie to na początku dziennym.Również obiecywanie ludziom złotych gór podczas przyjmowania do pracy ...Zarobki nędza .Jak nie ma cię w pracy powyżej 2 dni ( obojętnie czy jesteś chory,czy potrzebujesz urlop albo idziesz na urlop wypoczynkowy który decyduje właściciel kiedy będzie ) nie masz "premi" .(usunięte przez administratora)

Galanonim
@Darek

Jestem pracownikiem tej firmy i potwierdzam że to prawda, zarobki nie są adekwatne do wykonanej pracy, Za każdym razem jakies wyliczanki "głównej księgowej" i dostajesz najniższą krajową, a premie są za obecność w pracy a nie za wykonaną pracę. Kierownik biega za pracownikami i wystawia (usunięte przez administratora)za byle co, tam nawet zapasowy kluczyk do szafki w szatni kosztuje 100zl. Ceny opalu sa różne i zależą od humoru kierownika, (usunięte przez administratora).. A zakład zarabia tyle żeby na prąd wystarczyło. Pracownicy musieli przyjść w 1 sobotę do pracy za darmo dlatego że kierownictwo nie potrafi kierować zakładem, "a jak ktoś nie przyjdzie to wypad". Tam Polacy muszą pracować na wypłaty dla Ukraińców, którzy wykonują 8 godzinna pracę w (usunięte przez administratora) godzin. (usunięte przez administratora). A dobry materiał znika w mgnieniu oka mimo 40 kamer na 20 pracowników. Kierownik woli pociąć i spalić w kotłowni material który ma jakieś wady, niż sprzedać pracownikom i odzyskać dla firmy część kosztów... podsumowując, sama praca jest dobra, pensja najniższa(usunięte przez administratora)

Jjjj

Nie polecam nikomu. Wypowiadam się głównie o brygadzie z wejherowa Brygadzista(usunięte przez administratora) Nie potrafi nic oprócz poniżania swoich podwładnych. (usunięte przez administratora) Ciągle poniżanie i wyzywanie. Po zwolnieniu o którym poinformował 20 minut przed wywiózł swoich byłych pracowników na szczere pole podczas burzy aby tam czekali sobie na busa. Oczywiście zamówił busa najpierw stwierdził że na swój koszt po czym okazało się że to nie prawda. Poprostu chciał się pozbyć ludzi w przeciągu kilku minut. Bus był ale bez możliwości zakupu biletu pod dom tylko 700 km przed . Ludzie aspoleczni.

ODRADZAM

Delegacje jak odmowisz trzy razy to cie zwolnią ;) o delegacji dowiadujesz sie 2 dni wczesniej ze jedziesz(usunięte przez administratora)

Julia
@ODRADZAM

Piszesz to tak jakby informacja o delegacjach była zatajona. Ciekawa jestem, jak w takim razie wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Chętnie również dowiem się jak wygląda ścieżka kariery w tej firmie?

Pracownik IA

Praca w tej firmie jest ok. Jest to praca fizyczna i taka proponowana od poczatku w trakcie rozmowy. Pracuje juz tu ponad 2 lata i nigdy nie było problemu z czym kolwiek. Wynagrodzenie na czas na konto lub gotówką decyduje każdy sam o tym , umowa o pracę. Oczywiscie jest rotacja, ale to niestety z osobami, które nigdzie nie będą zadowolone co kolwiek by robiły w życiu. Firma zatrudnia prawie 100 osób. Co do atmosfery to zależy od człowieka. Firma ciągle sie modernizuje i rozwija. Pozdrowienia dla całej ekipy.

@Pracownik IA

Tak, mijasz się z prawdą. Albo inaczej, kłamiesz. To nie jest problem napisać coś dobrego. Znam tę firmę. Napiszę krótko. Szkoda czasu. Szukać dalej. Piszcie jak chcecie więcej info w temacie.

rita
@Haha

Ty byś nawet w swojej firmie hejtowal szefa, w szkole też mowiles " szkoda czasu"

Aleksandra

Ta osoba chyba sama potrzebowała informacji na temat pracy w P.P.H.U. Inter Agra. @A, Ciebie pewnie też interesują kwestie związane z warunkami, jakie tam oferują. No a czym konkretnie chciałbyś się zająć w tej firmie? Musisz mi koniecznie dać znać!

Grzegorz

@Pracownik Nikt nie trzyma na siłę tym bardziej, że firma jest ok, a może po prostu brakuje chęci do pracy dlatego najłatwiej jest ponarzekać?

Prc

Firma podobna do innych w okolicy. Praca fizyczna oczywiście dla ogarniętych (przybicie deski do kantówki no ale niektórzynie dają rady:)). Wynagrodzenia wypłacane przed czasem. Ja dostałem umowe o pracę po tygodniu nie było z tym problemu. Warunki pracy dobre. Zatrudnionych w 2 oddziałach okolo 100 osób większość z długoletnim stażem pracy. Mam nadzieję, że popracuje jeszcze jakiś czas w tej firmie

Firma poszukuje ciągle ludzi do pracy, ponieważ nikt tam nie wytrzymuje. Dają umowę zlecenie wymagania spore, kierownictwo beznadziejnie. Głównie zadowoleni z pracy jest rodzina, która jest tam zatrudniona. Lepiej omijac tą firmę.

Praca ok. Typowo fizyczna (nikt tego nie ukrywa przy zatrudnianiu). Pracuje od 3 miesięcy i wszystko ok. Wynagrodzenie przed czasem, wszytko zgodnie ustaleniami. Warunki pracy dobre. Uczciwe podejście do pracownika. Jedyny problem to osoby przychodzace z oczekiwaniami "zarobić i udawać że się coś robi". Naszczescie szybko jest to eliminowane przez kierowników. Kierownictwo na wysokim poziomie kultury i wiedzy. Mam nadzieje że zostanę tu na dłużej

Tomasz

@Haha Fajnie by jednak było jakbyś coś napisał, jestem przed rozmową o pracę i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, Można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Tomasz

Tomaszu. Przecież ty masz dobrą pracę. Po co ta prowokacja?

Haha

Szkoda czasu na wystawianie opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Inter Agra s.c. - Zbrosławice

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Inter Agra s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Inter Agra s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Inter Agra s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Inter Agra s.c.
  • Oświęcimska 8