FUNDACJA TIPTOP

Opinie o FUNDACJA TIPTOP

Zadowolona Nowy wpis

W Fundacji pracowałam 5 lat. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Przede wszystkim dzięki elastycznemu i przyjaznemu podejściu szefostwa czy też możliwości pracy zdalnej z domu. Ale także dzięki fajnym ludziom i koleżeńskiej atmosferze.

Jak długo czekaliście na odzew z FUNDACJA TIPTOP? Oddzwaniają zawsze?

Danuta Nowak Nowy wpis

Dzień dobry. Znam wiele fundacji w Poznaniu miałam okazję nawet pracować w jednej fundacji ale musiałam się zająć chora osoba w rodzinie i musiałam zrezygnować z pracy. ostatnio nawet dzwoniła do mnie jakaś pani miła. Bardzo miła była rozmowa. Osoby takie właśnie które dzwonią robią największą i wspaniałą robotę.ciezka praca jest to bardzo wymagająca cierpliwości trzeba. Doceniać proszę takie osoby .czasem też może się źle czuć taka osób, takie rozmawianie z ludźmi kilka godzin to też męczy, ale doceniam bardzo,każdy może odpocząć czasem, czasami też trzeba odpocząć,człowiek to nie robot. Bardzo dziękuję że pomagacie panie takie dzwoniące, bo bez was tych pieniążków by nie było. Doceniam i wiem, bo sama mam osobę chora w rodzinie. Wpłacę jakieś grosiki dla dzieciątka. Każdy grosik sie liczy. Każda zlotoweczka. Kochane dzieci biedne. Jeszcze raz dziękuję takim pania dzwoniącym, to właśnie wy robicie robotę największą, zdrówka życzę. I dziękuję za miłą rozmowę. dobro wróci wam panie.

Sroka

Dzień dobry nie rozumiem osób ,które pracowały we Fundacji Tiptop,a z jakich przyczyn zostały zwolnione zaraz wymyślają cuda.Jakie to szefostwo nie dobre,ale jak pracowali wszystko było ok.Jeśli do pracy przychodzi się tylko po to aby naciągnąć godziny,a podopieczni ich nie obchodzą to czegoś nie rozumiem.Po to się pracuje,aby na te dzieci zarobić,a nie myśleć tylko o swoim tyłku.To my dajemy wszystko z siebie ,aby im ulżyć w cierpieniach jakie one mają my tego nie czujemy to nie wiemy jak one naprawdę cierpią.A zajmujecie się wpisami o Szefostwie.Jak byście nadal pracowali nadal to nie było by takiego wpisu.Trzeba było się skupić przedtem,a nie teraz pisać głupoty.A z tego co wiem to Pani Agnieszka,Pani Kasia zawsze wspólnie podejmowały decyzję,ale było za dużo obowiązków,więc trzeba było podjąć decyzję i zatrudnić jeszcze jedną osobę,czyli Panią Małgosię,która jest osobą konkretną zrobiła porządek z niektórymi osobami.Niektórzy potrafili napisać esemesa dzisiaj nie przychodzę do pracy bo mnie boli głowa i jeszcze inne bzdury.Ale przyszło co do wypłaty,dlaczego tak mało mam przecież chodziłam/chodziłem.Ale ,że by dać z siebie wszystko to nie.Łatwo kogoś oczernić,ale potem trudno to naprawić.Stań,przed lustrem spójrz na siebie i powiedz sam do siebie czy ja jestem taki/taka idealna.Pracowałam w wielu zakładach,ale nigdy nie powiedziałam o sobie ,że jestem idealna nie ma ludzi idealnych ,każdy jest sobą.Za nim coś napiszesz na inną osobę to spójrz na siebie.Pamiętajcie kto pod kimś dołki kopie sam w nie wpadnie.Życie jest takie krótkie szanujmy się na wzajem.SROKA

Monia Nowy wpis
@Sroka

Słyszałam ,ze będzie dla pracowników Loteria Wizowa do USA.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FUNDACJA TIPTOP.

Czy w FUNDACJA TIPTOP występują paczki/bony świąteczne?

Za moich czasów były Wigilie dla pracowników, paczki świąteczne i pakiet medyczny dla pracowników, dopóki nie zmieniła się kierowniczka, było na prawdę bardzo miło, rodzinna atmosfera, szkoda, że już to się skończyło, ale bardzo miło wspominam poprzedni czas. :) Bardzo pozdrawiam panią Kasię, jedyna która się nie zmieniła, chyba, że na lepsze. :)

krysia
@:)

Co za bzdura.Wigilie, paczki i pakiety medyczne nie mialy nic wspolnego z pania Kasia i pani Kasia tego nie organizowala ani nie miala nigdy na to wplywu.pracujac zdalnie trudno o wigilie i paczki. Z tego co pamietam to kazda paczka byla przez czesc pan krytykowana.

@krysia

Widzę, że opinię napisała osoba, która bardzo krótko tu pracuje i nie jest ta osoba zorientowana. Wigilie były przed pandemią, które były organizowane przez Panią Prezes i Pani Kasia również pomagała przy organizacji (jak zawsze). Były Wigilie z Panią Kasią i z Panią Prezes przed pandemią. Oczywiście w czasie pandemii nie były one możliwe, to zrozumiałe. Tu nie chodziło, o to, że Pani Kasia sama te paczki czy pakiety medyczne opłacała. Chodzi o to, że kiedyś była rodzinna atmosfera, czy była Wigilia czy zwykły dzień pracy, niestety to się zmieniło, gdy obowiązki Pani Kasi zostały przejęte przez inną osobę. Z tego co pamiętam, że Panie z prezentów zawsze były zadowolone. I żadnej Pani Krysi nawet nie było tutaj. Chyba, że to pisze nowa osoba.

@krysia

Widzę, że opinia nie została przeczytana ze zrozumieniem. Widzę, że opinię pisała to osoba nowa, ponieważ nie przypominam sobie Pani Krysi, ale Pani Krystyno, doskonale pamiętam, iż PRZED pandemią były różne poczęstunki organizowane i opłacane przez Panią Agnieszkę Prezes, w tym była Wigilia z ciastem i z prezentami. Oczywiście, w czasie pandemii nie było, jest to zrozumiałe. Nie przypominam sobie, żeby Panie narzekały. A Pani Kasia zawsze pomagała Pani Prezes w różnych sytuacjach. Tutaj nie zostało napisane, że Pani Kasia to organizowała, zostało dodane wspomnienie, jak kiedyś było po prostu przyjemnie. Nie tylko podczas takich poczęstunków była rodzinna atmosfera, również zwykły dzień pracy czy sama rozmowa kwalifikacyjna była przyjemna. Gdy Pani Kasi zostały przejęte obowiązki atmosfera się zmieniła na gorsze. Pani Prezes pomaga z całych sił dzieciom, ale szkoda, że po prostu nowa koordynatorka wprowadziła sztywność w pracy. Potrafiła krzyczeć na pracownika, gdy były prowadzone rozmowy z darczyńcami przez telefon, gdzie to wszystko niestety słychać. Z czasem po prostu już nie chodziło się z chęcią do pracy, jak kiedyś. Dobrze, że Pani Agnieszka dalej pomaga z całego serca dzieciaczkom, w tej pracy trzeba "mieć to coś". :) Pani Agnieszka, Pani Kasia to mają. Warto pomagać Fundacji tej, bo duzo dobra robi, oby kiedyś tam znów wróciła rodzinna atmosfera dla pracowników. :)

krysia
@:)

A ja nie przypominam sobie zeby pracowala u nas osoba o imieniu :) moze sie pani przedstawi bo cos mi sie wydaje, ze te opinie sa zemsta za zwolnienie. Jesli pani tak bardzo dbala o fundacje to po co pisze pani takie rzeczy, wystawia negatywne opinie i pomawia innych. Dla mnie msci sie pani za zwolnienie i mysli, ze anonimowo mozna pisac wszystko.

Hermrnrgilda
@:)

A już nie ma pakietów medycznych?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w FUNDACJA TIPTOP?

Weronika

Przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną, opowiadają Ci jak wygląda praca, idziesz na szkolenie i działasz. ????

Mnie przyjmowała Pani Kasia, bardzo miło wspominam rozmowę kwalifikacyjną, oczywiście wytłumaczyła mi na czym praca polega, ale możliwe, że może być już stresująco tam na rozmowach aktualnie, ponieważ w ostatnim czasie atmosfera się pogorszyła... :( Ale nic do stracenia, zawsze można to poprawić, może już się poprawiło? :)

kasia
@:)

A moze pani tak wypisuje bo pania zwolnili co? Nie ladnie tak obmawiac innych.

Dzień dobry właśnie dziś zadzwoniła pani w sprawie pomocy dla Kuby .miła sympatyczna juz po głosie czuć było jakieś cieplo od tej osoby .szkoda ze nie zapytałam o imię. Tak wyślę pieniążki. Mimo że pomogam w innych fundacjach takich jak Szlachetny Gest .Dzieki tobie i Szlachetny Bohater.pozdrawiam

potencjalny pracownik

Czy mają Państwo swój oddział w Poznaniu, aby być waszym wolontariuszem-konsultantem? Bardzo mi zalezy

M
@potencjalny pracownik

Tak, jest w Poznaniu, nie wiem dlaczego jest podany adres tylko Warszawa.

@M

Dzień dobry Informujemy, iż siedziba Fundacji TIPTOP znajduje się w Warszawie przy Ul. Postępu 15C. Jeden z oddziałów współpracującym znajduje się w Poznaniu. Jednocześnie pragniemy poinformować, że Fundacja w chwili obecnej nie prowadzi działań rekrutacyjnych.

Ciekawy

Jak to jest, że napisały tutaj opinie osoby, które rzekomo pracują w tej Fundacji trzy lata, a wystarczy zweryfikować sobie po numerze NIP 5213835180 datę rozpoczęcia działalności ( chociażby na stronie GUS - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej ) - 26 lipca 2018? Skąd zatem trzy lata? No chyba, że to opinie osób, które mają problemy z elementarną wiedzą z dziedziny matematyki ... Przy okazji - kim są osoby z zarządu? Osoby całkowicie anonimowe - nic się nie da znaleźć na ich temat, a to dość dziwne. Jak to jest, że wszystkie pozytywne opinie na google wyglądają na wrzucone tego samego dnia? I jest też sporo opinii negatywnych z zarzutami - jak poniżęj: Wizerunkowo bardzo źle wygląda sytuacja, gdy dzwoni do mnie Pani z Fundacji z prośbą o pomoc dla chorego Antosia i gdy zaczynam wypytywać o szczegóły zaczyna przybierać agresywny ton, aż w końcu się rozłącza bez żadnego "do widzenia". Nie tak chyba powinna wyglądać działalność dobroczynna.

Sabi
@Ciekawy

Również u mnie była podobna sytuacja z telefonem od pani z fundacji odnośnie pomocy dla Antosia. W momencie jak zaczęłam dopytywać o szczegóły pani się wyłączyła. Radziłabym zmienić pracowników bo przy takim podejściu raczej nie znajdą osoby chętne do pomocy.

Cierpliwy
@Ciekawy

Witam serdecznie wszystkich ,również miłośników teorii spiskowych oraz płaskoziemców zadających pytanie na które własnie udzielam odpowiedzi. Po kolei :) "Jak to jest, że napisały tutaj opinie osoby, które rzekomo pracują w tej Fundacji trzy lata, a wystarczy zweryfikować sobie po numerze NIP 5213835180 datę rozpoczęcia działalności ( chociażby na stronie GUS - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej ) - 26 lipca 2018? Skąd zatem trzy lata?" - Większość pracowników działu telemarketingu oraz wolontariuszy pracuje w tym samym lub zbliżonym składzie od wielu lat, pod tym samym kierownictwem, w tym samym lokalu. Dział telemarketingu wcześniej obsługiwał również inne podmioty, między innymi fundacje. Prawdopodobnie stąd taki dobór słów we wpisie. Myślę, że osoba dokonująca wpisu nie zakładała ,że ktoś taki jak Pan będzie dopatrywał się w tym czegoś podejrzanego. Jak sam Pan napisał weystarczy sprawdzić w KRS czy GUS od kiedy dany podmiot działa. Uważam ,że stwierdzenie o tym że osoba wpisujaca ma problemy z elementarną wiedzą z zakresu matematyki jest niewłaściwe w tym przypadku tym bardziej ,że nie wie Pan kto tego wpisu dokonał. Jeśli mogę doradzić, na przyszłość moja rada, która ułatwi Panu funkcjonowanie na świecie. Jeżeli Pana zdaniem są jakieś wątpliwości lub nieścisłości co do danej firmy czy osoby to najłatwiej rozwiać je pytając u źródła! Do tego słuzy telefon, poczta elektroniczna lub osobista wizyta i rozmowa z pracownikiem lub prezesem w tym przypadku fundacji... Jeżeli zamiast zrobić tak oczywistą rzecz jak zapytać właściwą osobę próbuje Pan uzyskać wiedzę na otwartym forum to bezsprzecznie jest to brak elementarnej wiedzy z zakresu komunikacji międzyludzkiej. A jesli ktos napisałby ,że pracuje 100 lat w tej fundacji ? Aż strach pomysleć co wtedy Pan by ze sobą zrobił. Jeśli nie potrafi Pan się komunikować w języku polskim w stopniu zrozumiałym postaram się wytłumaczyć wszystko Panu w dowolny znany Panu sposób. "Przy okazji - kim są osoby z zarządu? Osoby całkowicie anonimowe - nic się nie da znaleźć na ich temat, a to dość dziwne." - jak już ustaliliśmy brak elementarnej wiedzy nie ułatwia Pańskiego życia . Czy imię ,nazwisko i PESEL podany w KRS to nie są dane ?? "osoby całkowicie anonimowe" co to oznacza dla Pana ? Brak profilu na Naszej Klasie ? Czy na FB i brak zdjęć z psem na instagramie? Jaką informację chciałby Pan uzyskać wpisując w przeglądarce imię i nazwisko ?? Co pojawia się jak wpisze Pan swoje dane ?? Najczęściej coś negatywnego o osobie albo nic. Jakich informacji Pan szukał ,że nie udało się nic znaleźć ? Ponownie informuję ,że zawsze może Pan zadzwonić i zapytać :):) Jeśli nie są to dane chronione prawem to uzyska Pan wszelkie informacje. Jednak do tego niezbędna jest elementarna wiedza.... "Wizerunkowo bardzo źle wygląda sytuacja, gdy dzwoni do mnie Pani z Fundacji z prośbą o pomoc dla chorego Antosia i gdy zaczynam wypytywać o szczegóły zaczyna przybierać agresywny ton, aż w końcu się rozłącza bez żadnego "do widzenia"" - JEst to kompletna bzdura. Wszelkie informacje o każdym podopiecznym są na stronie internetowej oraz zna je kazdy wolontariusz lub pracownik. O jakie szczegóły choroby dziecka mógł Pan pytać aby wolontariusz "przybrał agresywny ton" ? Coś sie tu trzyma całości.... Dlaczego nie zadzwonił Pan do fundacji z taką informacją ???? Z jakimkolwiek pytaniem czy uwagą ??? AAA elementarny brak.... Zamiast tego wypisuje Pan bzdury na portralu dotyczącym opini o pracodawcach ?? Dodatkowo oczywiście anonimowo !! Ma Pan cos do ukrycia ?? Ciekawe kim Pan jest ? :) Pozdrawiam

Szukajacy
@Cierpliwy

Dzięki za tą wypowiedź już wiem z wami nie pomagam jeszcze raz dziękuję

Olix
@Cierpliwy

Zawsze mam sympatyczną rozmowę z osobà z fundacji… robią dużo dobrego wiec dziwie się, że ktoś to podważa. Co więcej zamiast odwracać się od cierpienia dzieci i hejtiwac instytucje które tym się zajmują, zamiast pisać negatywy, o wiele mniej energii kosztowało by wykazanie się empatia i wsparciem drobna kwota… ale to dla niektórych za dużo bo trzeba patrzeć na krzywdę innych a tego przecież nie lubimy, prawda?

Pracownik fundacji

Pracuje już kilka lat w Fundacji i mogę powiedzieć tylko jedno. Uczciwość wielkie serca i ogromne zrozumienie dla potrzeb drugiego człowieka. Pani Prezes do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, często jest tak że za swoje pieniądze kupuje artykuły żywnościowe dla Rodziny. Fundacja to

Bruno
@Pracownik fundacji

Dostaje sporo próśb różnych dobroczynnych organizacji o wsparcie.Ale chciałbym tez mieć dostęp do ich rocznego sprawozdania finansowego.Są tez takie,które na własne potrzeby wydają znaczne części otrzymywanych darowizn i tym różnią się znacznie od np od Caritasug

@Bruno

Fundacja TIPTOP od 30.11.2020 r. posiada tzw. status organizacji pożytku publicznego. W związku z tym po stronie Fundacji zaktualizował się obowiązek, o którym mowa w 23 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Fundacja sporządziła sprawozdanie merytoryczne ze swojej działalności, a także sprawozdanie finansowe, które to zostało zamieszczone na stronie podmiotowej Narodowego Instytutu Wolności w Biuletynie Informacji Publicznej (https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/) . Jako, że Fundacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego 30.11.2020 r., po raz pierwszy przedmiotowe sprawozdanie zostało opublikowane w tym roku.

Małgorzata Jurecka

Witam. Chciałabym dodać swoją opinię, ponieważ widzę, że niektórzy są bardzo niezadowoleni. Nie wiadomo z jakich przyczyn. Z córką do fundacji trafiłam w ubiegłym roku za co serdecznie dziękujemy. Zostaliśmy przyjęci i bardzo się z tego cieszymy że się udało. Moim zdaniem to najlepsza fundacja w Polsce, ponieważ ma dostęp do opieki medycznej Lux Med. W tych dziwnych czasach nie wiadomo co może nas czekać i czy lekarz nas przyjmie czy da skierowane na badania. Natomiast w Lux Medzie lekarze są prawdomówni i wystawiają tyle badań czy skierowań ile dziecko potrzebuje aby zdiagnozować daną chorobę. U nas wyszło tak że córka ma niedoczynność tarczycy o której nikt nie wiedział. Poza tym fundacja zapewnia dzieciom należytą opiekę chociażby sprzęt medyczny czy rehabilitację bez której niektórzy nie mogą funkcjonować. Po prostu dla nas rehabilitacja jest niezbędna. Pani Agnieszka i Pani Gosia dają z siebie wszystko aby ta fundacja mogła pomagać dzieciom. Uważam, że dostałyśmy w tej fundacji wsparcie i serce ????. Serdecznie pozdrawiam z Zuzią.

@Małgorzata Jurecka

Dziękujemy za nadesłaną opinię. Cieszymy się, że doceniają Państwo nasze działania !

Otrzymałem w dniu dzisiejszym tel. odnośnie pomocy dla Antosia. Dzwoniono z nr tel. 25 749 39 48. Próbowałem połączyć się z podanym numerem, ale bez skutecznie ? Numer kierunkowy operatora to Siedlce ? Na stronie Fundacji nie ma takiego nr tel ?

Wojtek Komputronik
@Paweł

Są to coraz popularniejsze tańsze połączenia internetowe, możliwe ,że operator jest w Siedlcach.

kedlaW
@Paweł

Witam. Bardzo często są to nr internetowe. Za pomocą pewnie jakiegoś programu wybierany jest numer do potencjalnego darczyńcy. Darczyńca na ten numer nie ma możliwiści oddzwonić. Pozdrawiam

Ewelina

Całym Sercem Polecam Fundacje Tip Top najlepsza fundacja pod która wsparcie dostał nasz Synek. Fundacja TopTop to jedna z najlepszych fundacji. Zawsze pomocna swoim podopiecznym. Pani Prezes każde dziecko traktuje jak swoje własne i wkłada całe swoje serce w pomoc dla nich jak i inni pracownicy w każdych godzinach dostępni i pomocni????Nie zamieniła bym na inna pozdrawiamy

proszony o wsparcie

Ciekawe że opinie o fundacji wydają pracownicy. Nie znalazłem podziękowań i ocen podopiecznych

@proszony o wsparcie

Podzienkowan oraz ocen jest bardzo duzo na Facebooku oraz w googlach. To jest miejsce informujace o pracodawcy dlatego wypowiadaja sie pracownicy;)

Dorota

@proszony o wsparcie no bo właśnie mnie np. interesuje jak się tu pracuje, a nie jakie są odczucia klientów

Cudowna fundacja. Nasze dzieci są dla nich najważniejsze. Wszystkie nasze prośby o pomoc dla naszych dzieci zostają wysłuchanie. Pani Prezes zna wszystkie swoje dzieci i gdy tylko to możliwe spotyka się z nami by po prostu po ludzku sprawdzić co u nas słychać i jak sobie radzimy. Dziękujemy wszystkim dobry aniołom z Fundacji.

Ola
@Ania

proszę odpowiedzieć na moje pytanie - czy na jedną osobę mogą być 2 różna tytuły wpłaty?

M
@Ola

Tak moga bo to dwie rozne osoby dzwonily do Pani.

Jaczu
@M

Ale beneficjent jest przecież jeden. Dlaczego więc są dwa różne numery rachunków? Od czego to zależy?

POMOCNA
@Jaczu

W KTÓRYM MIEJSCU SĄ 2 RÓŻNE NUMERY RACHUNKÓW? PROSZĘ O WYJAŚNIENIE LUB SPROSTOWANIE WPISU

Jaczu
@POMOCNA

Przepraszam - żle zrozumiałem wcześniejszą wpis.

Karol

Czy fundacja zatrudnia osoby z orzeczeniem ?

Wiesia

Pomimo pandemii nasze kierownictwo nie zwolniło nikogo z pracy nadal pracujemy są wspaniali dbają o nas

Justyna

Fundacja TopTop to jedna z najlepszych fundacji. Zawsze pomocna swoim podopiecznym. Pani Prezes każde dziecko traktuje jak swoje własne i wkłada całe swoje serce w pomoc dla nich. A atmosfera która panuje we fundacji śmiało można nazwać rodzinną.

Agnieszka

W fundacji pracują fajni ludzie z wielkim sercem. Atmosfera w pracy miła. Pani prezes i kierownik bardzo życzliwe i pomocne osoby, potrafią rozwiązać prawie wszystkie problemy swoich podopiecznych. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o FUNDACJA TIPTOP - Warszawa

• Jak się pracuje w FUNDACJA TIPTOP?

Zobacz opinie na temat firmy FUNDACJA TIPTOP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUNDACJA TIPTOP?

FUNDACJA TIPTOP